Metāls kā reliģija
+6
Campaign Launched To Get Heavy Metal Recognised As A Religion
Ahead of the 2011 census...

Saxon vocalist Biff Byford is figure-heading a campaign to get heavy metal recognised as a religion in the UK.

Byford has teamed up with Metal Hammer Magazine for a campaign urging British rock fans to adopt heavy metal as their 'religion' ahead of the 2011 census.

At the last census nine years ago, 390,127 people in England & Wales and a further 14,052 in Scotland stated 'Jedi' as their religion thanks to a massive internet campaign.

It was ultimately ranked as the fourth most popular religion in the UK behind Christianity, Islam and Hinduism.

In 2011, it may be heavy metal's turn.

Metal Hammer editor Alexander Milas told Gigwise: "Ever since Black Sabbath made their debut 40 years ago heavy metal has grown to become one of the UK’s most significant cultural institutions, and a global phenomenon. Hell, if the Jedi can do it, why can’t metalheads? The force is strong in us."

Biff Byford added: “Getting heavy metal recognised as a religion is a great bit of rebellion, isn’t it? This really is going to be a very cool thing.”

Links uz oriģinālu:

www.gigwise.com/news/54196/Campaign...

Nu ko - es principā atbalstu šo te ideju :D Tad Melno Piektdienu varētu pasludināt par templi un "Gothic Productions" varētu noformēt par reliģisku organizāciju ar nodokļu atlaidēm. Vai nebūtu jauki?

ALL JOIN THE CHURCH OF METALL!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Āmen
0
Heil
0
\m/\m/
0
Jedi bija tas spēks zvaigžņu karos? nē, Briti tiešām nev īsti pie pilna prāta... :D
+4
ko gan mūsdienās vispār nozīmē būt pie "pilna prāta"? Būt tipiskajam vidusmēra mietpilsonim? Vai politkorektajam konformistam? Vai kārtīgam kristietim? Dirsā šādu te "pilno prātu", es tad labāk esmu ārprātīgs...
+3
Vai šis būt kāds britu humora smalkums vai vienkārši idiotisms?
+1
un kā savu garīgo līderi pieņem māsteru Joda (vai kā to zaļo punduri sauca)?
+4
Mēs varam pieņemt Trejasti par garīgo līderi.
+5
STFU!!! Godīgi! Negribu ne dzirdēt, ne redzēt nevienu bobijismu!
+4
hunter, zvaigžņu karus, lūdzu, neaiztiec :@ ar ko Joda ir sliktāks par prisvitaju ģevu?
+2
Jā, Zvaigžņu kari svēta lieta :>

Par tēmu - nepiekrītu. Kādēļ metāls, kura piekritēju viena no pazīmēm ir tieši nereliģiozitāte (pārsvarā), ir jāpārvērš par kaut kādu fakin baznīcu? Pilns ar visādām kreisajām baznīcām, kuru dalībnieki reti kad ir saucami par patstāvīgiem savos uzskatos.
+4
Marasms.

Deathperado, es par tevi brīnos.... vēl jo vairāk, ka tieši Saxon vokālists ar to noņemas.
+2
Idiotisms

I-d-i-o-t-i-sms
+3
un kas būs dievs?:D Ozijs vai Halfords? es jau redzu tos hevī metal čurč baušļus. Tev nebūs klausīties black metal. tev nebūs klausīties death metal.
+1
^^^ ta laikam tas episkais gadījums būs atstājis daudz dziļāku iespaidu uz Desperu, nekā pats atzīst :D
-1
šī tēma ir vislielākais debīlisms, ko pagaidām nācies šeit lasīt :)
-7
bobija vecās tēmas nestāv ne tuvu.
0
u, principā grūti vērtēt kurš labāks - Joda bij žiperīgs teju 900 (?) gadus, a zato prisvitaja ģeva ieņēma bērnu jaunavai esot! :D
0
Kas tur ko brīnīties - ideja kā tāda man liekas jautra un interesanta :D
+5
absurds

...stulbie hevīši
0
Nu, vajadzēja vienkārši Metal par reliģiju.
+1
tad doma kāda ? Hevīši tiek atzīti par reliģiju un pagānmetāls tā arī paliek pagānmetāls ? :D:D

Tad Džeks Bleks būs priesteris ?
+1
idiotisms.
0
Reliģija - metāls.
Konfesijas - pa stiliem.
Un visi tieši uzsver "heavy". WTF?
-3
Bļaķ kas i bobisms???????
+1
^ Saxon vocalist Biff Byford is figure-heading a campaign to get heavy metal recognised as a religion in the UK.
+1
Man gan tā ideja liekas visai laba. Ja jau pienaglotā beigtņa pielūdzēju banda var sava klubiņa ietvaros iekasēt 10 tiesu no māņticīgajiem, turklāt nemaksājot par to nodokļus, tad neredzu nekā slikta, kad kāds mēģina radīt līdzīgu precedentu.
0
A kāda suņa pēc mums to vajag?!
0
^ pielūgism palm mjutingu >:)
+5
Vienas cilvēku grupas līderi var nodarboties ar uzņēmējdarbību un nemaksāt nodoķlus pamatojoties uz tik subjektīvu lietu kā ticība. Ar ko šī grupa ir labāka par kādu citu?

Es klusībā ceru, ka "metāls kā reliģija" vai nu novedīs šo jautājumu līdz absurdam, kā rezultātā tiks pārskatīta baznīcas nodokļu nemaksāšanas "fīča". Vai arī metāla mūzikas ierakstu kompānijas gūs nodokļu atlaides, kā reliģisko materiālu izdevēji utml.
Visticamāk nenotiks ne viens, nedz otrs. Bet kāpēc nepamēģināt?
+2
Ja jau zviedrs panāca, ka valsts atzīst šo par atkarīgo no Metāla sponsorē viņam Metāla disku iegādi ...
0
Juods saprata šo ideju vienkārši perfekti.
+3
iet pa ielu divi reperi, vienam kepka, otrs arī no manis pa purnu dabūs ;) (no TVNET komentāra)
+1
Sēž divas blondīnes - vienai gēla nags nolūzt, otra arī no Essential ...
+2
kojās kādam iepatikās šāds - iet divi metālisti, viens kerzos, otrs arī pa muti dabūs...
a man pohuj, pa purnu nedabūšu! m/
+3
ied pa ielu divi studenti - viens cukā, otrs arī no RTU
+2
Pff, kas tas vispār pa studentu, kas nav cukā vai vismaz pohains.
+8
Parādās jauns ieraksts truemetāla forumā, pēc brīža otrs, arī off-topiks.
0
:D tas gan
+5
Rādi pupus !
+2
Dainīt, kauna nav?! tēmā par reliģiju
+4
metālā ir ļauts daudz vairāk nekā citās reliģijās.
+5
Flash Your tits for Satan!!!
0
Kāda tur vairs releģija, ja parādās pupi?
0
reliģija, tb
+3
Pupi paši par sevi jau ir savas reliģijas vērti. Vismaz skaistie noteikti.
0
un svēto kārtā iecelsiet visas sākot no tās pašas prisvetajas ģevas līdz princesei Leiai?:D
+1
^ krūtis izies stingru atestācijas komisiju
0
atestācija uz tvirtumu un kuplumu! :)
+2
uzburu jau ainiņu, kā truemetal žūrijas locekļi ceļ desmitniekus :D:D:D
0
Kur var pieteikties šai žūrijai? :D :D
+8
...truemetal žūrijas locekļi ceļas paši...
0
Today is the Judgement Day! Show us your tits and we shall judge them!
0
^ bija tāda fočene, kur tādu plakātu turēja viens pseidodžīzuzs
0
^Jā, es viņu ātrumā nevarēju atrast, tāpēc atļāvos izteikties ar vārdiem un daudzskaitlī :)
+2
^^Ā, rekur ir - photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v262... ja domāji šo, protams
0
Tas pats. Man ar nesanāca uz sitienu atrast - bij jādzer ...
-1
es labāk iesaku radiatoru un kosmisko kāļu reliģiju.
-1
un tā arī nesapratu - šitas viss ir joks vai arī nav. laikam arī negribu saprast.
-1
spam
+2
Komentāri no cita foruma :D

A: Haha. That would make the atheists' heads explode.

B: Why? It is nothing beyond a joke and an attempt to be "controversial" and to glorify the stalest, cheesiest and saddest aspects of the "metal community". A really stupid joke, certainly, but just a joke.

C: so in otherwords, consistant with saxon's recorded output of the last 20 years

D: Make it their entire career and you're on

B: Yeah, pretty much. I guess they want to get some more undeserved praise as "guys who deserved so much more and still keep it real" Still, I think this will backfire for them. There's cheese, there's Manowar and there's this idea.
0
Pie velna visas tās konfesijas!

Tas tik vēl trūka, ka metāls tiks iepīts iekšā...

0
Bet vispār interesanti, ka kaut kādi hiphop, trance un citu disko piekritēji nav pirmie par to aizdomājušies, ņemot vērā to nospiedošo vairākumu ... Nevar saprast - tāda ideja kā "heavy metal reliģija" ir uzskatāma par labu vai par sliktu ābeļu purinātājiem? Respektīvi - tupuma kalngals vai arī kas ģeniāls (kaut kādā veidā un formā)?
0
ko tu zini, ko šie spamo savos forumos.
0
Veiksmīgs PR metālam kopumā un idejas izplatītājam jo īpaši. Idejai ir potenciāls - vajag izdomāt vellu no hiphop piemēram.
+1
SAXON spārda dirsu. Neko jūs nesaprotat no Metāla ...
0
Ā, reku bija tā krutākā reliģija - en.wikipedia.org/wiki/Rastafari_move...
0
Hmm... ja urk-urk-kwiii-kwiii var nosaukt par reliģiju, tad es laikam tomēr esmu kwiisulmanis. Punkts.
+2
BoD, tač sen jau ir skaidrs, ka vienīgā īstā reliģija ir šitā: www.venganza.org/

"Veiksmīgs PR metālam kopumā un idejas izplatītājam jo īpaši."

Idejas izplatītājam - jā. Skatīt manu iepriekšējo ieraksut, ar citātiem.
+1
vai nav tomēr pie dirsas? :) es neko tik tā.. pajautāju
+2
es kaut kā biju domājis, ka viens no metāl mūzikas aspektiem ir andergraunda fakts, kas manās toreiz bērna acīs to padarīja par vienu iekārojamu un nesaprotamu veidojumu. Pa tv varēja redzēt Metallicu un Megadeth, bet maz ko no smagākām grupām, bet tā sajūta, ka smagais muzons ir n-tās reizes "dzīvīgāks" kā popsa, ko rāda pa tv, manu interesi vēl tikai pastiprināja. Un tagad ir doma to padarīt par popsu caur reliģijas aspektu ? Vai tiešām to vajag ?
+1
^ metāls JAU ir padarīts par popsu, aizej uz Dying Fetus koncertu un pavēro cilvēku sejas, lol (it kā jau relatīvs spriedums, bet tomēr). ja savos 15 gados domāju, ka metālisti ir tie inteliģentie un gudrie cilvēki, tad tagad atliek vien iet čučēt un sapņot par brīnumainiem herbārijiem.
+1
ja šī diskusija ir nopietna, tad interesanti novērot to, ka lielākie reliģijas kā tādas nolicēji un par 'viscilvēces ļaunuma izraisītāju' sludinātāji citās tēmās, šeit ir lielākie 'metāla reliģijas' (lol) atbalstītāji. heere we go once again, John!
0
bet vispār es esmu saslimis un neko nesaprotu, pīdūdīt monus grākus un otpzapestījīt monu dvōsaļi nū myužīgajām cīšanām, Hesus Khristus wordā : Ōmen!
-1
^ Tava latgaļu mēle ir diezgan .. nepareiza :)
0
^^^ Kāpēc daudzskaitlī? Deathperado te ir vienīgais, kas atbilst tevis teiktajam. Pat tieši pretēji - arī daži reliģijas piekritēji uzskata to par idiotismu.
-1
Latvijas dzirkstošas šņabis kā reliģija
+4
Man, kā lielam pohujistam, ienāca prātā nodibināt Pohujistu Baznīci. Tikai baidos, ka citiem pohujistiem būs liels pohujs uz manu Pohujistu Baznīcu :(
0
"^ Tava latgaļu mēle ir diezgan .. nepareiza :)"

es ceru, ka tu vismaz saproti, ka es nepretendēju uz tās pareizību :))))
+1
"^^^ Kāpēc daudzskaitlī?"

dramatiskumam, lol
0
Metāla reliģijas radītais ļaunums varētu izpausties kā gigantisku subwooferu darbināšana piektidneas vakaros pilsetas centrā un liftu mūzikas nomainīšana pret blackmetālu... ja nerēķina vēl lielāku alkohola propogandu...
0
bet saproties ja tas perdelis no Saxon (vai kāds līdzvērtīgs perdelis) sāks šai reliģijai rakstīt kaut kādus baušļus, tad viņš aizliegs visus sev netīkamos metāla stilus un tev katru dienu no rīta būs jāklausās kāds Deep Purple gabals tēvreizes vietā. Ziemassvētkos viss albums. :D
0
te vēl vajag iesaistīt Dī Snaideru ar to savu akciju Take back the metal Horns :D
/forum/121878/?hl=metal+horns#comment149961
+1
Kas vainas "tev būs dzert", "tev būs apmeklēt koncertus" un "tev nebūs h***ņu klausīties" tipa baušļiem? :D

Kāpēc visiem uzreiz liekas, ka visām reliģijām jāizskatās pēc kristietības, idritvaikociņ?

Es i neizpratnē.

Jāiet mājās un jādzer alus.
0
ja jau ne pēc kristietības, tad priekš kam vispār kaut kādus baušļus? varu dzert, varu arī nedzert, varu neiet uz koncertiem un mierīgi satanizēt mājās:D
0
nu kā, katrai reliģijai ir jābūt kaut kādām dogmām, kaut kam kas to reliģiju raksturo un ieliek kaut kādos rāmjos utt.
0
mazāk rāmju, vairāk to, kas tajos ietilpst, t.i. sekotāju.
0
^^^ Tā arī ir Metāla reliģiskā dogma - varu rakt, varu nerakt un dziļi pajāt !
0
izklausās pēc ļoti nedogmiskas dogmas
0
A man pajāt kā izklausās ...
+1
Metālists galīgi nav viens un tas pats, kas pilnīgs pohujists.

Pahujisti nesaka lietas "ble, alus draņķīgs", "skaņa iesūkā" vai "meh, tā čiksa atkal pupus nerāda"...
0
jā, pohujistiem dzīve ir vieglāka neka metālistiem :D
0
Labi, tad es esmu metālists-pohujists - alus, metāls un pupi nav pohuj (bet tas nenozīmē, ka būbdžobs nefascinē :D)
+1
Daži atejisti sapisušies prātā - savus čērčus bliež augšā:

www.youtube.com/watch?v=PATz_Lf_6SQ...
+1
Interesanta tēma. Šogad ofic. apritēs 20 gadi kopš sākās mans "metal age" (ar Sinister "Cross the Styx", ja kas). Ko esmu ieguvis? Drīzāk atradis sevi, lai gan melnā matērija dominē (bet zinātnieki arī daudz ko nav progresējuši šajā jautājumā). Vai varu iztikt bez metāla? Varu, bet ne ilgi :-)
Kas patīk metālā? Katram savi iedvesmas avoti. Arī man. Bet visu nosaka ritms. Tas ir mans ritms.
Vai mani interesē metāla reliģija. Ejiet d****! :-)

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Sonnenmensch
atmoda
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas