Scorpions iet pensijā.
0
nu lai jau iet...

Important Message to our Fans



It was always our pleasure, our purpose in life, our passion and we were fortunate enough to make music for you - whether it was live on stage or in the studio, creating new songs.



While we were working on our album these past few months, we could literally feel how powerful and creative our work was – and how much fun we were still having, in the process. But there was also something else: We want to end the Scorpion’s extraordinary career on a high note. We are extremely grateful for the fact that we still have the same passion for music we’ve always had since the beginning. This is why, especially now, we agree we have reached the end of the road. We finish our career with an album we consider to be one of the best we have ever recorded and with a tour that will start in our home country Germany and take us to five different continents over the next few years.



We want you, our fans, to be the first to know about this. Thank you for your never-ending support throughout the years!



We uploaded the very first snippets from our new album for you.



And now… let’s get the party started and get ready for a “Sting in the Tail”!



See you on the world tour,



Yours



Scorpions
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Man this sux(
+8
viņi Ogres estrādē ir spēlējuši ? Ja nav, tad īstais brīdis beigt spēlēt >:) Bet ja nu kas, tiekamies pēc 4 gadiem uz atkalapvienošanos pasākumu >:)
+3
Divas reizes ir redzēti, ši ir vien' vec' un jauk' rockbend'
+2
2007.gadā redzēju. Spārdīja dupsi ka maz nelikās m/
+2
neesmu dzīvajā redzējis, bet man viņi asociējas ar doičes šlager band, kuri koncertos tikai balādes močī :D. nē nu Love at First Sting un Savage Amusement ir pa pirmo, bet vairs nekas arī no viņiem nav. mans subjektīvais, protams
0
pēdējais disks viņiem ir vislabākais neapšaubāmi - kopš 1970ajiem.

Es zinu, izklausās neticami. Bet tā tas ir.
0
Ar to ir domāts Humanity Hour, ne jau šis te, neiznākušais.
+1
Ir te vēl kāds bijis uz viņu 1998ā gada uzstāšanos Mežaparkā? Atceros,ka visu savu uz to brīdi sakrāto naudu - 7Ls biļetē iegrūdu :D
+1
Biju. Tas laikam vispaar bija pirmais lielais koncerts prieksh manis. Un noteikti visu laiku skaljaakais.
0
ir bijis.
Viss bija labi, kamēr nesāka savas balādes tur vēkšķēt. Tās manī izraisa baismīgas zosādas (izņemot Holiday, protams).

Un tas, ka Rūdolfiņš stipri saguris bijis, ta teica tie, kas nesēdēja augšā (atšķirībā no manis).
0
UZ TIKŠANOS OGRES ESTRĀDĒ 2015. GADĀ!
+1
Skorpji vēl nesen bija Arēnā. Neceri uz Ogri tik drīz, nav jau Nazareth, kuri pēdējo kaut cik askarīgo gabalu sarakstīja 80o gadu beigās, vai Slade, no kuriem palikušie divi cilvēki nav sarakstījuši gandrīz nevienu noti.
0
On Saturday the 14th of November 2010 the Scorpions gave their last show in Rheinland. Their fans acclaimed their idols at the sold out LANXESS Arena. With them – Doro Pesch had shared in this event! On the after show party at Hard Rock Café the Scorpions were awarded for their lifework. Doro gave the laudation for her long-time friends. Doro to the Scorpions: “I´d grown up with you music – you inspired me! You were and always will be the measure for all things. Even bands like Bon Jovi or Metallica had geared to your music – me as German musician as well”! In a statement Rudolf Schenker explained: After 40 years of band history – this is our farewell tour. But today we won´t cry the teardrop of tomorrow. We want enjoy every single day”!
0
Nepacelt balsi pret Ogres Estrādi!
+1
Neesmu nekāds Scorpions piekritējs, taču vienīgais, kas no viņu daiļrades man ir paticies - 1982 gadā izdotais albums "Blackout"...Bet ja par tēmu - labāk tiešām zināt savu laiku, kad beigt savu daiļradi, nevis mākslīgi uzturēt grupu pie "dzīvības" pateicoties kādreizējiem lauriem...
+2
Pēdējie ripuļi nebija nemaz slikti
0
nekā personīga, bet man tieši liekas, ka scorpions ir viena no tām grupām, kas īsto beigšanas laiku ir drusku palaidusi gar degunu.
0
tak neklausies pēdējos albūmus, kur problēma ? :) vai arī ir tik traki, ka Klaus Meine sapņos aizkavē savu beigšanu ?
0
:D oooo, jā, es to vien daru kā sapņoju par vācu pensionāriem, tāpat kā kombuliene :D patīk man konfekšu onkuļi ;P
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas