Plector
+3
uzrāvos netīšām uz baigi feino amerikānu death metal. banda jauna - no 2005. gada un joprojām bez leibla. smuks, sulīgs death metal. ja jau nav leibla, tad klipus gan jau, ka ar par savu naudu filmējuši.

www.youtube.com/watch?v=Fuz3GNjpjH0...

www.youtube.com/watch?v=njH10dlhqGM...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
bļe izrādās, ka zviedri nevis amerikāņi :D
0
Njā, dzenis pie bungām un lācis rūc mikrafonā.
Sākums foršs.
+1
Spitful Love tur viens riffs toč no In Flame clound connecteda nopizģīc :)
+3
^ varbūt in flames aizdeva to rifu uz laiku, kamēr nav izdomāts savs rifs tajā vietā ?
0
bet nu galīgi neizklausās pēc in flames. lai gan es viņus praktiski nesmu klausījies..
+7
^ zajebisākais domu grauds. >:)
+1
Nu tāds klausāms, bet nekas īpašs, no tās zortes, kādi šiem katrā miestā.

Rekur vienreiz nejauši atradu šitādus, moš kādam patīk:

www.youtube.com/watch?v=wWP3asMyaZY...
0
tie Plector tādi baigie jestrie :D
0
par to in flames, klipi un atsevišķas dziesmas ir dzirdētas un ar to pietika, lai nemaz negribētos pilnu albumu klausīties.
0
Nepareizās dziesmas būsi klausījies. Tu nereti te esi izrādījis sajūsmu par ievērojami draņķīgākām grupām ;) Līdz Clayman (ieskaitot) In Flames bija labs, vislabākie pirmie 2,5 albumi (t.i., ieskaitot Subterranean EP).
0
Tā neko Zviedrijas pagasta (abas no viena) demogrupas ... vietējais Krivāns ar pacenties - bez baigās naudas čupas solīdus kliponus uzmaukuši.

PLECTOR - tagad skaidrs, kā skanētu Black Label Society, ja šie sadomātu Death Metal uzraut :) Nekā tāda īpaša, bet patīkams produkts. Ir savi momenti.

FERAL - apmēram tāds pats līmenis kā nāburgiem. Uz Grave šniti velk.

Uzreiz atcerējos Kanādas nikni melodiskos Deseniekus: UNDER THE GRAVE

Under the Grave - The Waltz

www.youtube.com/watch?v=5SUn3uWO1PI...
0
Līdz Clayman (ieskaitot) In Flames bija labs, vislabākie pirmie 2,5 albumi.

nu nez, pirmo reizi ar viņiem saskāros, kad viņi vēl nebija slaveni, bij viņiem tāds amatierisks videoklips no Jester Race albuma. neatceros gan kā saucās dziesma. jau tad man viņi neizraisīja nekādas emocijas. tad jau labāk Dark TRanquillity, lai gan tie ar tādi apnīkoši.
0
IN FLAMES - Artifacts of The Black Rain (1996) - spārda dirsu. Man jau šiem viss izņemot divus pēdējos patīk.
www.youtube.com/watch?v=rCEkuRTW7us...
0
^^^ vo, šis ir tas klips par kuru runāju. tizļaks
0
A kurš klips nav tizls? 99% tak ir tizli vai vienkārši bezjēdzīgi. Tas nu galīgi nav kritērijs, pēc kā vērtēt mūziku.
0
^ nu tizlas grupas parasti arī taisa tizlus klipus :) estētikas izjūta jau tomēr ir vienota gan audio, gan video.
0
Klipus taisa to režisori, kuriem maksā leibls. Vai arī paši maun kā māk. In Flames klips ir normāls live klips ar neobligātiem iespraudumiem.
0
nu krc doma bija, ka tizlām grupām parasti ir arī tizli klipi un otrādi; un bieži jau arī grupās kāds kaut ko ar video samaun.
0
Vienalga, es mūziku klausos ar ausīm, ne acīm. Sūdīgu dziesmu labs klips neglābs, nedz arī labu dziesmu sūdīgs klips samaitās. Tā sacīt, ar karoti medus mucu kārtīgu sūdu neizmaitāsi :D
0
Es gan tā neuzskatu. muzikāli tas neko nemainīs, protams, bet var piesaistīt vai atbaidīt ļaužus no dotās grupas. Piem. šitas muzons man ne visai, bet klips trū :) :

www.youtube.com/watch?v=X3eCD2pimPU...
0
protams, it sevišķi NECROPHAGIA visiem patīk dēl klipiem :)

www.youtube.com/watch?v=Q5OUSEHNZ9Y...
0
Plector - tāds kā dezroks ? Pirmajam klipam afigenna kruts sākums ar visiem, krrrk, šļuk, čik. Muzons tāds, ko varētu klausīties ar auto braucot, zinot ka pēc 15 min kāps ārā dzer to al'. Otro dziemsu nebija duka klausīties.

Feral - Grave ne tikai džekiem uz maiciņām, bet arī muzonā, ja pietrūkst Grave dziesmu, var pēc 7 aliņa likt Feral un Grave vakars var turpināties.

Par klipiem - Man labāk patīk Kataklysm vecais klips, kur mežonis vokālists vazājās pa stroiku, nekā mūsdienu piekruķītie, pielaizītie, apčubinātie mtv klišeju piesātinātie krāšnie klipi. Un ja man patīk muzons, man pie dirsas kāds ir klips, tāpat augstākais to noskatos 2 reizes (labi ja). Ar klipu dziesmu neizglābt - ta jau labāk iekruķīt 100 reizi Family Guy
0
ā... Necrophagia - noliedzu sevi, ar klipu var izglābt dziesmu, bet viģika Necrophagia nav manā top klausāmāko grupu sarakstā..

P.S. psc, kāds es biju īblis šodien, plkst. 09:18, viģiki viņam nepatīkot :D:D:D
0
^^ ja tagad iespējams par to pašu piķi ko vizuāli baudāmu uztaisīt, tad pozerisms būtu specīāli ko amatierisku taisīt. Stroiku klipiem nav ne vainas, tik to jau ir saražots bez gala:

Hypocrisy - Left to Rot (1992)
www.youtube.com/watch?v=HzgCQw47u0Q...
0
Hypocrisy - Penetralia - for ever !!! m/
0
Par to Kaķaklizmas vecu vokālu pilnīgi piekrītu. Tas klips bij trū.
Man te atmiņas 2 sekojošos uzdzemdēja tikko:

www.youtube.com/watch?v=6_bMvSYqmqo...

www.youtube.com/watch?v=uarhGgXaj18...
0
man šitie zēni sāk ar vien jo vairāk iepatikties

Get Drunk Or Die Trying :D
www.youtube.com/watch?v=rRwqH3975WA...
0
vokāls konkrētais Pungent Stench
0
Trū autiņš šamiem, kā pie zviedru desenrola piederas. Jūtūbē ir viens klips ar tūnētu Volvo 740 ar 530 zs. Pilnīgi lopisks aparāts, bet no skata gluži parasts, tik ļitoki un tonēti logi. Varēja aizņemties uz klipu :D
0
sākumā baigi tipa kāps iekšā jaguārā :D
0
Hm, ir zināma līdzība ar Smerdeļiem, bet tikpat labi Entombed var piepīt klāt.

www.youtube.com/watch?v=67reCRQ9XRA...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas