Iron maiden 2010
+3
Iron maiden paziņo par jaunizveidoto albūmu ''The final frontier'' un koncertēs ASV un arī Eiropā šovasar. Ja būs iespēja, būs jābrauc.
Vairak info šeit:
www.ironmaiden.com/index.php?categoryi...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
UP THE IRONS!!!
0
Albuma nosaukums tāds dikti aizdomīgs... :(
0
nosaukums neko nenozīmē. Hypocrisy ar bij The Final Chapter..
es kā reiz esmu uzsēdies uz IM. atkal. bet pirmos divus ar Dianno joprojām nevaru pārvārīt... izteikti kretīnisks vokāls.
+1
Tad jau labak brauc sogad uz Wackenu - tur sogad bus ne tikai Iron Maiden, bet ari Slayer un vel daudz kas cits interesants. Pie tam Iron Maiden ka headlineriem visdrizak iedos kadu pusotru stundu ko uzstaties, gandriz ka pilnais koncis sanak.
0
2008. gadā Iron Maiden nedaudz zem 2h spelēja. pilnais koncis :)
0
^ Wackenā
0
"nosaukums neko nenozīmē. Hypocrisy ar bij The Final Chapter.."

Un tas tieshi arii bija albuums ar kuru vinji tajaa laikaa gribeeja izbeigt un arii izbeidza savu eksistenci. Driiz vien gan atkal saaka darboties.

Es nez... Maideniem ir bijusi nu jau 30 gadus ilga karjera un lielaakaa dalja taas pavadiita apskauzhamaa spozhumaa, taa ka, ja nu taa buus, tad lai buutu arii. Stiivam jau 52 gadi, citiem ar apmeeram tikpat. Visam reiz ir jaabeidzas.
Lai gan vispaar - nevilshus ielec praataa taads jautaajums - nez vai pasaule bez Iron Maiden nebuus citaada? :)
Galvenais, lai tas albuums ir drusku labaaks par ieprieksheejo. Ja buutu taadaa liimenii kaa "Brave new world" un "Dance of death", tad man vairaak neko arii nevajag.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas