Lassie the Cat bārā Route 66 12.03
+4
12. martā plkst. 21:00 bārā "ROUTE 66", Kronvalda bulvārī 2b ( aiz Nacionālā teātra ), gaidāms sarīkojums “Elle”, kurā koncertēs grupas «Lassie the cat», «Ambrosia», ORĶ, «Abracadabra».

Norises laiks: 12.03.2010. 21:00

labs bārs, alus 1ls, šnabis 1ls un mājīgi
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
:D
bleggggg :D

un mājīgi!
+1
:D
+2
Jau sabijos, ka šonedēļ ierastā dzeršana izpalikt .. bet nekā. Moš beidzot tos Orkus redzēšu.
0
joham bundžiņ. un tieši pie manām durvīm, var teikt. :O
+4
kur ir Tavas durvis..? jāzin kuras nedrīkst novemt vai nomīzt! :D
0
tādas lielas. no koka. veras uz iekšpusi.
0
Cik tad ieeja maksās?
0
Gan jau ka ieieja par velti
0
Tāpat arī Lassie the Cat šajā nedēļas nogalē spēlēs Soundarcade rīkotā pasākumā Depo: www.easyget.lv/muzika/read/22584/...

IEBRUCĒJI NO VISUMA
-9
Tas sanak pie tenisa kortiem.
Jasaka ka tur ir patikama atmosfera vienigais loti maz vietas.
Un snabi tur var savejo lieliski liet uz vietas nopirktai tejai.
0
jaa pa velti
0
ir pie tenisa kortiem, bet tagad tur kkaadas staavvietas :D
0
A kas tur par alu ?
0
kurš ies?
0
Alus tur esot Brālis nefiltrētais,izlejamais. Nav baudīts , bet čomi saka, ka diezgan baudāms , jo nefiltrētais,izlejamais.
+1
Ōjā, nefiltrētais Brālis bezmaz mans nacionālais dzēriens - savi 50 litri kopš maija izlakti m/
0
BOD, negribi nākt ar mani un mSPW iesildīties pie manis?
0
Pirms potenciāli interesantiem pasākumiem īpaša iesildīšnās neprasās. Turklāt tikai ap 21:00 līdz tai pusei izkasīšos.
0
Man ar tā kā ir funktieris aizvilkties :) Un, protams, nefiltrētā Brāļa klātbūtne apņemšanos tikai stiprina.
0
Jāmauc ieņemt labākās vietas un kādu kartupeļu pankūku pa ceļam noklopsēt.
0
ieklīdām, pasēdējām uz paklājiņa, uznāca tas pirmais kaut kas, nospēlēja vienu dziesmu, tad arī notināmies. nedaudz pārāk intīma atmosfēra, kas vēl būtu ok, ja spēlētu kas labs.
+1
ierados, kad spēlēja otrā grupa - Ambrosia laikam. Pizģec ku daudz tautas bija, atsauca tamiņā studentu kluba končus. HVZ, cik tur tā zāles platība, bet diez vai vairāk par 40 kvm, no kuriem ievērojamu daļu aizņēma tip skatuve. Nu ja, kā jau teicu, publikas bija ļoti daudz, caurmērā ļoti pozitīvi jaunieši, un, kas nav mazsvarīgi, daudz simpātisku jaunkundžu ar bij.

Orķ graizīja atkal intensīvu tehnisko desu, nostiprinot pārliecību, ka ir uzskatāmi par vienu no labākajām (diezgan) jaunajām bandām.

Lassie the Cat taisījās ilgi, un huizin ko iztaisījās, bet es biju pilnīgi stabili iedomājies, ka tā ilgā taisīšanās irr kāda iztrūkstoša grupas dalībnieka dēļ, un sekojošais priekšnesums uz ausi lika noprast, ka laikam vokāls ir tas, kurš anv atnācis. Izrādās, ka bija gan, tikai nebija dzirdams... nu galīgi nemaz. vienīgi Behemoth kavera sākumā bija maķenīt dzirdams kauč kas.

kād koncis bij izbeidzies, tad alus iegādes iespēja arī bija izdarījusi līdzīgu gājienu, ta nu rāvām koferus.

Transilvania: pagaidām mazs iestādījums, bet visai omulīgs, neskatoties uz plastmasas miroņgalvu pārpilnību. Alus vēstis: Madonas pa 2.00; Brālis (fitrētais) pa 1.50; kaut kāds kviešu ar bij.

Pēc tam tiku R'n'R-ā, kur beigu beigās ap sešiem nācās kapitulēt - pat gardais madonas alēns negribēja manī līt vairs. Tā nu tagad esmu mā, un tūdaļ rausīšos sust.
0
tamiņā=atmiņā
+1
Ā, un tiem, kam ir problēmas saprast tik pārgudrus tekstus, tulkojums:

bija labs.
0
es pārsildījos, bet tas jau arī bija gaidāms. :D
0
Sasodītie alkāni! :D
0
nu, ko - turpinam vakardienas iesākto un šodien uz MP, kungi? :D
+1
Ierāpoju 21:00, bet čaļi vēl sildījās. Ekšens pēc 21:30 sākās. Abrakadabra tīri labu brut teh det meh mauca, viens gabals gan uz deathcore vilka. Vokāls bija pabriesmīgi noskaņots, bet pārējie štrumenti bija labi.

Ja sākumā bija kādi 50 cilvēki, tad uz pirmo bandu sarāpoja iekšā pīpētāji un kļuva pašauri (~100 cilvēku). Pie valmieriešiem jau nebija vietas. Labi ka kā budzis varēju dīvānkrēslā sust :) Spēlēja pabriesmīgu metalkōru, bet mošotājiem patika.

Orķ un Lesija nograizīja pa pirmo, bet skaņa bija ne pārāk. Laikam ap 2:00 viss beidzās ? Jeb alus tad beidzās ? Vobšem tika iets Intara aprakstītajā maršrutā un ap 6 ar pirmo trambuli uz mājām. Labi ka kontrole (bļa, šitādā agrumā) pamodināja, citādi auzbrauktu garām.
+1
Bļa, un pa visu vakaru tik Ls10-15 nodzerti !
+1
Njā, vakar biju tur uz 2 aliņiem iekšā, tautas, dafiga. Un zemi griesti, johaidī, es vislaik galvu kaut kur atsitu!
0
Nabadziņš :) Ar tevi kopā bija Nightqueen māsa ?
0
Mēs tak noskaidrojām, ka tā bija Artemzija.
0
Verņakam jāpārliecinās :D
0
2 demagogi vispār, kapēc nepieteicāties uz Pļavnieka vietu, viņu tač baigi gribēja!
0
Es ar nesaprotu, ko Dainīts nepieteicās...
0
Pag jūs bijāt Cock n Riga kamēr tur bija Pelmenis?
0
Par ko jūs runājat ???
0
Hm, Marko tur bija, Džeksons ar laikam, bet pelmeņus neatceros ...
0
Ā, tad jūs bijāt bišķ par velu, bija viens jautrs kadrs, kurš pilnīgā pālī tur kaut ko runāja, tad mani iespaidoja fiziski blakussēdētāja un es paprasīju vai šim ir bijušas attiecības ar vīrieti, tad sāka vienam uzmākties un nenormali rēcām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas