Piknikvietas
+3
Kūst, kūst viss...un drīz jau varēs uzsākt pikniku sezonu :) Tad nu aptaujāju-
Kur ir foršas piknika vietas(ar vietu gunskuram, kādiem koka galdiem, krēsliem), pie kāda ezera/dīķa kaut kur pie-Rīgā, tb +- 30 km rādiusā? Pati pārzinu tikai GNP heh..(Un, u - kušš :D)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man patīk pie Rideļu dzirnavām, pie Talsu šosejas, tas gan nav gluži 30 km no Rīgas.
+9
vo vo - (Un, u - kušš :D)
"Stāstiet, kur jūsu labās vietas, bet savas mēs lopiem neatklāsim"
+4
špionāža kautkāda :D
+2
sākumā mani pārņēma neizpratne, tad sašutums, aizvainojums, dusmas... tad manā sejā atplauka plašs smaids..Aāāāāārt!:D
p.s. bet es tiešām varu padalīties arī ar vietām:)
+5
Pupus nerāda, aber informāciju izvilkt grib.
0
Uz balkona! ...ar skatu uz diķi. Vienmēr būs auksts aliņš un ceptas desiņas! :D ...jā, arī svaigs gaiss! :-)
+1
Nu re, u visu pareizi saprata, Valdis nepatiesi apsūdz, werwolf patiesi apsūdz, bet es tiešām lūdzu sarosīties un atklāt trūmetālā foršās aliņdzertiņ+šašlikiņ un desiņvietas, kas nav tālu no Rīgas..tb tādas vietas, kur visu dienu notusāt un ja nav šoferīša, tad lai ar taxi pa apm. ls 15 tiktu apukaļ mājās...m?m?mmm?
0
nu cik tālu no rīgas tu gribi? 30 km tas ir aptuveni ap ogri, jūrmalu, ja negrib baigo čuhņu. var jau pamanīties ielīst kaut kur gar rīgas apkārtceļu kur cekule, upesciems utml.
0
Jā, piem Upesciems derētu..tik negribu tā, ka aizvelku bariņu, sakurinam guntiņu un kāds cilvēks negarastāvoklī atnāk un sāk baurot, ka jāvācas prom, jo viņa zeme utt
0
Tikai pat tāds ''upesciems'' pārāk plašs jēdziens, ja kādam uzpeld atmiņā laba vieta, tad ar sīkām instrukcijām, kā tur nokļūt/piekļūt, pls :)
+1
Pateicoties privāto zemju īpašniekiem - tiek darīts viss, lai tādu vietu ar katru gadu būtu arvien mazāk... Lai gan var jau viņus saprast - sabrauc, piedirš, salauž un aizbrauc.... Zinu foršu, labiekārtotu vietiņu pie Tūjas - ierīkoti galdiņi, soliņi, autostāvvieta, telšu vietiņa. Skats arī smuks - pretim jūra...
+4
Man ir pie māsas, bet tas ir 150km no Rīgas ...

Nākamā Sievene jātaisa Open Air formātā
+1
Var ja samesties, lai pirtī varētu piemesties - www.pirtis.lv/
+2
Visforšāk ir tiem, kam ir pašiem savi lauki. Šovasar taisīšu āra krāsni ar nojumi pie sevis laukos.
+3
Var jau arī iztikt bez tādām smalkām lietām kā galdi utml. - un tad jau iespēju pulka. Paņem kādus pāris vienreiz lietojamos "grillus", dzeramo, cepamo, kādu plēves vai kartona gablu - vai vēl labāk, telts paklājiņu, kāp čukā un meklē kādu mežmalu.
0
Var taisīt pie Juoda :)
+2
P.S. Dīķa gan tur nav, bet var uzčurāt ...
0
Upe toties ir. Un mini karjers.
+1
Neatceros cik tālu sanāk no Rīgas, bet tiešam laba vieta ir Lilastes ezers, gan autobusa, vilciena pueturas blakus, gan pāris kilometru attālumā diennaktnieks, vismaz apkārtne sakopta, plunčāties un ugunskurus kurināt var :)
30 km robežās uz Bauskas pusi ķekava/daugmale ir dažas tiešām ideālas vietiņas, tik biški kājiņām jāpaiet no transporta, gan vecā Daugava, gan hess, gan entie karjeri...
Vecāķi gan jūra, gan ezers, arī labas vietas ja tālu negribas kulties, bet vasarā vienkārši pilns ar cilvēkiem :D

0
^
Lilastīte šķiet ir viena no populārākām piknika vietām ārpus Rīgas:)
0
Veczemju klintis Vidzemes jūrmalā, netālu no Tūjas, ir prīmā vieta, tik tur jāmaksā ir, un cilvēki ar apgrozās.
0
būs laikam jārīko pie sevis laukos talka piknika vietas izveidei:))
0
Ja esi gatavs riskēt, kapēc ne :D
0
ķurmrags (tūja) laikam irony par tālu. bet man liekas, ka nav ko taisīt problēmu, daudz kas atkarīgs no cilvēku skaita un transporta iespējām. tad jau var arī ar saimniekiem sarunāt. līdz šim neesmu saskārusies, ka būtu kādas problēmas.
p.s. dārziņos ir zirņu sala:D
0
Cirpstenē, pie mana sievastēva fazendā.
0
mājās, virtuvē ?
+2
cirpstene tak ellē dir...:D tad jālido ar lidmašīnu, ar taksi pa 15 no turienes neatbrauksi:D
+2
A kas var būt labāk par totālu čuhņu? Nolīst labi tālu no civilizācijas un kost. :)
0
"pie kāda ezera/dīķa kaut kur pie-Rīgā, tb +- 30 km rādiusā? "
lūk kur jaunkundzes prasības:)
0
Nep... ne grama! :D
0
ko ne grama?:D dzer?
+6
- Завтра идём в поход.
- А тёплые вещи брать?
- Да, возьми бутылок шесть!
+3
Gar Ķīšezera krastu (pa kreisi no Zoo) sabūvētas kādas 10 glīšas "atpūtas vietas", tikai brīvdienās tur tautas ka biezs. Arī muņiki blenž pa gabalu vai necilā % pudelītes, taču ja uzmanīgi, tad var.

Sagaidījām tur 2009 Jauno gadu, tad gan neviens netraucēja :)

Vairāk vietu skat. šeit:
www.mammadaba.lv/pages/aktivitate.ph...
+4
^ Vot tieši tur man reiz viens inspektors Circenis piepisās, pa gabalu bija man divlitreni ieraudzījis, vajadzēja redzēt viņa sašutušo ģīmi, kad kvasa pudeli šamam uzrādīju.
0
:D Tu to visai episki savlaik stāstīji :D
0
Bet uz kāda pamata atpūtas vietā par grādīgajiem piepišas ?
0
Ķip sabiedriska vieta skaitās.
+2
Nujā. Tas skaidrs. Krogs jau ar sabiedriska vieta. Bet šo vietu sūtība ir ļaut indivīdam pieliet mūli ....
+3
tādā ziņā labāk sarunāt ar saimniekiem lai ielaiž privātā zemē. par upesciemu jau var tam pašam konišam uzjautāt.
0
Tagad malkoju Ilgezeem (kāda vella pēc šitādas nosaukumizvirtības ?) Stipro kvasu (1%) un prātoja, vai par viņu man varētu piesieties ? Tādā gadījumā es, protams, painteresētos vai inspektors Circenis tik tiešām alkst nonāk miljons.com/ topā, bet tīri juridiski. Un kā ir, ja nav uz stikladesas etiķetes ?
0
u, mož Tu zini? Apgaismo mūs! :)
0
juridiski alkohols paliek alkohols.
0
Karoč uzraudzē kvasu uz 5 - 6 grādiem un temp kaut pie RD ieejas. :)
0
manuprāt, atkarīgs no tā procenta no kura skaita akcīzi un ko var naktī nopirkt. agrāk noteikumos vispār bija foršais jēdziens- pārtikas prece, piemēram alus:)
0
Ložmetējkalna pakājē taču tīri laba piknika vieta:)
0
Kefīrā arī ir alkohols ... un bezalkoholiskahos alos (vismaz daļā).

A ja man pudža bez etiķetes ? Man var piesieties ?
0
Rīgā uz 9stāvenes jumta kādā guļamrajonā :))
0
VEF pagalma strūklaka:)
+1
"Tagad malkoju Ilgezeem (kāda vella pēc šitādas nosaukumizvirtības ?)"

Kur tur kahda iswirtihba? Tahda kahdreis bija latweeschu walohdas rakstiba.
0
To jau zinu. Vislaik saucās Iļģuciema, tagad šitā nezkāpēc ...
0
Mārketings.
+1
No sērijas "agrāk viss bija labāk".
0
Tieši tā. ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas