Krāmene, Robinsons, Mad Mix, RVR u.c.
0
Sveiciens visiem, kas piedzīvojuši metalizāciju vēl pagājušajā gadsimtā.
Šķiet, ka lielākā daļa tolaik plītējuši, nevis ar fotomākslu nodarbojušies. Taču man ļoti nepieciešamas fotogrāfijas no "Mad Mix", "Robinsona" vai citām metālistu tā laika "kulta vietām".

Ja kādam tās tomēr arhīvos kaut kad nokļuvušas un pat saglabājušās, padodiet ziņu :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kā pa manam, tais laikos digitālās foto nemaz nebija pie mums vēl...
0
Atceros vienu vakarēšanu iekš MP, kad uz ekrāna varējām skatīt LV metāla scēnas vēsturi :) Cerams, ka Valdis padalīsies savāktajā materiālā.
0
oi... man bija kautkādas fotogrāfijas no MAD MIX laikiem, bet pat iedomāties nevaru, kur esmu tās nobāzis...
0
Skaidrs, ka digitālās nebija. Taču derēs arī papīra formātā (ideālākais jau, protams, fotofilmas).
Desper, Valdim tur bija video - ņemot vērā, kāda apjoma tekstuālais materiāls jāsagatavo, vēl mēģināt no video kadrus izkasīt...

0
a moš ir kādam no vecās "Veldzītes" laikiem ?:)
0
Bija video, bet bija arī "slaidšovs" ar ieskanētam bildēm, fonā vēl Monro "Lūgums" skanēja.
0
es taču jau vienreiz devu veselu čupu ar bildēm no mad mix un robinsona laikiem, ja nemaldos koniš pat saskanēja priekš tā pasākuma mp. filmiņas gan laikam būs izmetušās laukā /kur Tu biji pirms kāda pus gada, kad man uznāca- man nekad to visu vairs nevajadzēs bums?
bet ja galīgi citur neko nevari sakastī, tad kaut kas ir.
0
U., Pirms pusgada neviens man nelūdza tādu materiālu sagatavot :)
+1
Laikrakstam Diena ir radusies interese par LV metāla vēsturi?
0
Tajos laikos koncertus apmeklēja skiadrā prātā un šo to fočēja Kanibāls, īstajā vārdā Gints... Bet, ko un kad fočēja, zinās vienīgi viņš pats...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas