Graveworm
0
Nu luuk ari depresija iegulda savus fizisko un intelektuaalo energiju un nu buus forums

tauta ko sakat par siem itaalieshiem. Es vienkarsi klausoties esmu auta, tads kontrastu sajaukums, skriimings, growlings, parejas no atraa tempa uz leno vijolju, cellu izmantosana un viss tik skaisti sanaak kad nto visu savieno. As the angels reach the beauty ir labaakais.
Vai kads zin kas ir Graveworm?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ANAL CUNT JEEEEEEEEEEEJ!!! vot vinji ieper :) dzied par sadziiviskaam teemaam! es zinu ka daudzi man nepiekriit, bet man uz to nosplauties
0
Graveworm ir vienkārši āāāā super! bet anal cunt arīdzan ieper kā nākas!
0
Hitler was a sensetive man...!
0
man personiigi patiik "in my heart there's a star" no anal cunt
0
jap tas ir labs
0
Jaa neesmu vieniigais, vai nav isteniiba poo...ja tie teksti ir ne paarak labi un ne tadi kadus tu pats gribetu lasiit un ja taja pasa briidi tev grupa patiik. Galvenais tiem ir tiri neko muzika, ir skaistas melodijas.
Nekad neesmu iedzilinajies parak stipri textos, ja nu vieniigi dziesma laba, lai tas ir grindcore, nu-metal(tiinja gadi), tik ta apmeram, ko grupa grib kopuma klausitajam pastastit ar savu muuziku
0
nu ja, jau paargaja uz Anal Cunt.Vai tas ir kaut kas nezeeligi ekstreems?dzirdeets nosaukums
0
es piemerak klausos no muzikaalaa viedoklja un ja man patik dziesma tad ari iedziljinos tekstaa :)
0
ta i.. tapat ka dziesmai par Hitleru ari ir loti jauki vardi.. tadi ka uz ierekshanu nesas.. ha
0
pareizi Vampiir, ja iedzilinasies katras dziesmas teksta nepaspesi nopirkt maju, iestadiit koku un radiit peecnaceejus(atkal sviests)
0
pareizi Vampiir, ja iedzilinasies katras dziesmas teksta nepaspesi nopirkt maju, iestadiit koku un radiit peecnaceejus(atkal sviests)
0
man kautkads pederastisms notiek ar Winampu
0
man ar videokarti :)
0
a man kompis ir tāds pedarasts, ka pat vīrusi to vairs nemaitā.. kaste ar 90mb brīvi palikušo atmiņu... :)
0
he he, tas ir ap sesaam lapaam teksta...par goviim
0
atsuuti uz mailu
0
govis jauki dzīvnieciņi.. :D
0
okz es guleet apnikaas :)
0
nee, tadam textam jabuut izprinteetam, lai jebkuraa briidi vareetu to lasiit un iegaumeet galveno
0
bu bāc ko tur daudz domāt, pie sienas govs attēlu šķērsgriezumā un ir ok!
0
un vel ragu laukos kaiminjJanjonkam japaluudz un janeesa to ap kaklu,
0
un jaietinas govs aadaa un roka japanjem vaale un jaiet slaaniitiesi ;D
0
un vel kaut kas sviestains jakliedz kaa Hitlers bija govs un japiedejo samba
0
ne ne.. esi ka nu rāms. vienkārši var baurot! mūūū
0
dunkelheit nopietns jautaajums, dzirdeju ka esi skinu meitene...ta pat nekadas nosodisanas u.t.t
Vai taa?
0
mjā ļoti nopietni. :p. atbilde būtu jā. bet nu klausos bleķi..
0
savos uzskatos un parliecibaa esi identiska dzekiem? atkalnekaadas kritikas no manas puses
Atbildi mosh rit tagad manis vairs nebuus.chau
0
aptuveni. tik iipasi nezieg heilojos apkart..
0
dunkelheit ir vienkarshi lielisks cilvecinjsh!
0
es zinu.. ;p tu ari, Peterit!
0
he he he! paldies tev jaukum!
0
ev man hub.uo.lv never vala. nac uz 1.volkermord.com:410
0
Graveworm nav suudiigs, bet man nepretendee ne uz ko vairaak kaa labu fona muuziku. Nezinu, kas no vinjiem jaunaaks iznaacis, varbuut pakjertu vairaak...
0
Graveworm ir viena no labākajām sympho black grupām, kādas zinu. Pēdējais disks bija labākais līdzšim. Scourge Of Malice arī ir ļoti labs!!!
0
ne e stormlord labaaks
0
Šaubos, ka var teikt, ka Stormlord labāks, savādāks gan!
0
nu vismaz man stormlordi labaak rulee ribaas taapeec arii uzskatu pa labaaku katram i tiesiibas uz sav viedokli
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Dethecrator
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas