Peter Steele: miris?
+14
Klīst baumas, ka Type O Negative vokālists Peter Steele esot vakar nomiris. It kā grupas basists šo vēsti esot apstiprinājis, taču oficiāla paziņojuma pagaidām nav. Ņemot vērā, ka vienreiz jau joks par viņa nāvi tika izspēlēts 2005. gadā, tad laikam pāragri ko spriest, kamēr nav oficiāla paziņojuma.

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
www.smnnews.com/2010/04/15/peter-st...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
nu joptvai. cerams, ka joks. bet divreiz jokot par vienu un to pašu jau nav smieklīgi..
0
On April 14th, 2010 it was reported that Peter Steele died of "heart failure" according to sources. Fellow friend and long time band mate Kenny Hickey confirmed the death. Not much else is known at this time.[7]

wiki ieraksts
0
Tāda kārtīga apstiprinājuma nav. Bet divreiz šādus jokus parasti neviens netaisa.
+2
Cik ta tas nariks var izvilkt...
0
Hmm, jā - interesanti sametās to šodien MySpace izlasot. Tur jau tas joks, ka šim jau kaut kādas problēmas ar veselību esot bijušas. PLAYGIRL zvaigzne mirusi!!!
0
vai cik daudz fanītēm būs sēras. /man subjektīvi kaut kā viņš asociējas ar vēl psihiski nenobriedušu daiļā dzimuma pārstāvju pielūgsmes objektu/
+4
interesanti, ka Intaram par info ielikšanu jau +5, tātad vismaz pieci cilvēki šo ziņu uztver ar prieku ? >:)
0
Õjā!
+9
Par tiem +5. Var būt gan +6, gan +4, ja grib. Drīzāk, te iet runa par ziņas operativitāti. Par to paldies.
+2
Bet tīri tehniski: ja izlasa ziņu un kursoru novieto uz balsošanas |+| zīmīti, parādās uzraksts "Ojā!":

Klīst baumas, ka Type O Negative vokālists Peter Steele esot vakar nomiris - Ojā!

tai grupā bija baisi matains taustiņnieks, pārāk pat, mums bērnībā bija bail no viņa.
0
ziniet ko,nav brinumskaHeart failure,peec tiem kvantumiem ko vini lietoja un dzeera es brinos ka tik ilgi izdzivoja
+4
ne jau nu vairāk par Lemmiju vai Jāni Grodumu :D
+1
0
fuck

R.I.P.
0
Njā. Pirms nedēļas tieši runājām, ka būtu baigi super viņus vēlreiz dzīvajā redzēt. World Coming Down ir viens no maniem all-time favourite albumiem.

R.I.P.
0
R.I.P.
0
RIP. Līdz šim brīdim cerēju, ka tas ir kārtējais melnais joks, bet... :( :( :( :(
0
R.I.P.
+6
Nu tad R.I.P. Laba balss čalim bija.

P.S. Sākumā lidmašīna ar poļu valdību, pēc tam poļu izcelsmes mūziķis.... te kaut kas nav tīrs, ka es jums saku.
0
Ja jau tad jau - R.I.P.! Arī - cerēju līdz pēdējam brīdim, ka tikai baumiņa, kā nekā šamējs vēl 2005. gadā publicēja sava kapakmeņa attēlu ar uzrakstu "Free At Last", vai tik ne uzprasījās? Cik tad var iepozēt guļot zārkā?!
+1
žēl...Jo vairāk tagad nožēloju, ka nebiju tajā koncī, kad šie bija Rīgā. Tā arī nebūšu redzējis milzi Stīlu ar izvalbītajiem acu baltumiem.
Paliek ieraksti, diski...mūzika.
+1
Cik stāsta, tad Rīgā esot bijis tādā umatā, ka nekāda liela prieka par koncertu klātesošiem nebija.
0
Ar sirdi šim esot bijušas problēmas.....

R.I.P.!
0
Jā...Tikai viena dziesma no ToN patīk un to pašu vairs Live nesanāks redzēt.

R.I.P!
0
Gaidīšana toreiz bija riebīga, bet paši viņi noblieza labi. Bija nenormāli karsts, tāpēc Pīters pusatskrūvētos minerālīšus lidināja klausītājos un laistīja riņķī. Labs tas koncis MP ar visu to 2 stundu ilgo gaidīšanu bija.

Žēl, ka šādi. Tomēr forša grupa un kā mūziķis talantīgs, gluži leģendārs bija. Tāds kā otrs Džims Morisons.
+1
nublagh, es šitam no rīta nemaz neticēju. ah ku žēl, ka tik talantīgi cilvēki atdod galus, jā, protams, lieto jau viņi, bet kā lai šamie nelieto? R.I.P. veselības problēmas jau ir daudziem, bet nah tik ātri mirt?

enihū, šie bija vieni no tiem mūziķiem, kuriem laika gaitā pārveidojās gan stilistika, gan koncepcija, bet viņi to visu tomēr noturēja pozitīvā gultnē - Slow deep and hard parāva ar savu panciskumu un agresiju, The Origin of the Feces koncepcija kā viltotajam dzīvajam vienkārši spārdīja, Bloody Kisses ar izcilajiem tekstiem un liriskajiem motīviem, ritīgi gotiskais October Rust, World Coming Down kā kind-of atgriešanās pie saknēm + vēl nebijis smagums klāt, tajā pašā laikā imho labākais gotiskā metāla / popmetāla albums tur ārā, man sevišķi patīk tās pēc iekšējiem orgāniem nosauktās interlūdijas dzen šermuļus pār kauliem vēl joprojām, teksti tādi nopietnāki. Izcili veikumi man šķiet White Slavery par kokaīna atkarību un Bītlu kavers "Day tripper". Life is Killing me kā lielisks follow-up albums ar vairākiem jauniem hitiem (The dream is dead, I dont wanna be me), joprojām ironiskie teksti, pašam ļoti patīk Drunk in Paris (varbūt pateicoties it kā akordeona izmantošanai), arī atgriešanās vecajos biezokņos, piemēram, izteikti panciskā "I like goils", smieklīgā "How could she". Dead Again albums kā apliecinājums tam, ka bandai vēl joprojām ir ko uzteikt pasaulei, man, piemēram, baigi patika September sun. turklāt nezinu vēl daudz cilvēkus, kas tik prasmīgi mācētu ironiski skatīties uz nāvi, depresijām, slimībām un postu kā Stīla kungs. Viņa teksti ir vienkārši ģeniāli, tur varētu par to rakstīt un rakstīt un analizēt, tikai to droši vien neviens nelasītu. Tiešām R.I.P., jo no viņa vēl bija šis tas gaidāms.

"Champagne glass of blood and wine
On chocolate hearts alone I dine
Candles weeping waxing tears
Ten for roses each one a year - disappear

Arrows fester in my heart
Each memory another dart
Love and death both colored red
Showing my past, the dream is dead"
0
you're about as real as your tits
0
Vienmēr tas "R.I.P" ir bijis nesaprotams. Kaut kāds pozerisks amīšu ievazājums.

Cik nopratu, tad pagājušajā gadā viņš bija atteicies no narkotikām un alkohola reliģisku motīvu vadīts, ja vien tas nebija kārtējais joks intervijā.
Ir žēl, ka šādas spilgtas personības mirst. Cerams, ka kaut kur tur, kure mēs vēl netiekam, ir labāka vieta
0
R.I.P. = rest in peace = vieglas smiltis vtml., nekā tur nesaprotama nav.

R.I.P.
0
V.S.
+3
jā, vienkārši teikt 'vieglas smiltis' skan kaut kā stulbi, hh.

www.youtube.com/watch?v=UPDD19l_xWE...

lai būtu arī kāds videomateriāliņš. smieklīgs onkuls bija.
0
Precizēju: "R.I.P" nozīme ir skaidra, tikai tā lietojuma popularitāte Latvijā gan nav saprotama. Vieglas smiltis, manuprāt, ir labāka alternatīva par šo bezpersonisko burti savienojumu, taču ko tur daudz ķengāt. Vnk nebiju aizdomājies īpaši par šo
Jā, Everything Dies
0
R.I.P.
Everything Dies
0
it`s like a death, a death in the family,,
+2
R.I.P., gothic metal. Nekā tur vairs nepaliek.
+2
Taisnība jau tev, infestus, ir. Kas pats jocīgākais, ka TON, kā krutākā gothic metal grupa nebija ne lāgā gothic, ne metal...

P.S. Attiecībā uz RIP/Vieglas smiltis - to personiskums/bezpersonisku... ir pilnīgi vienāds, atšķiras tikai valoda. Vai tu teiktu arī, ka mirušam somam adresēts šīs frāzes somiskais ekvivalents būtu bezpersoniskāks par vieglu smilšu vēlējumu?

P.P.S. Tā jau var aizdomāties līdz - a ko sacīt, pieminot mirušo, kas top kremēts? Svaigu gaisu?
+7
Daudz skābekļa !
+2
džeks vizuāli atgādināja pāraugušu Frankenšteinu, bet nu pēc Springera šova spriežot, ar pirkstu taisīts nrbūt nebija!
.. rest in pieces!
+6
"Petenju Maleejs, vakar, plkst. 13:09interesanti, ka Intaram par info ielikšanu jau +5, tātad vismaz pieci cilvēki šo ziņu uztver ar prieku ? >:) "

Ja es iemestu tēmu ka Bobijs ir atšāvis pedāļus,man ne tikai +5 būtu :D
+1
Šodien pārlasīju Bill Zebub interviju ar Pter Steele žurnālā "Grimoire of Exalted Deeds" Nr.17... Manuprāt, nelaiķim bija raksturīga nopietnība, inteliģence, sarkasms un savdabīga humora izjūta... Spilgta personība.

Mazliet žēl tagad, ka nebiju uz Type O Negative koncertu Rīgā.
0
pec springera sova spriezot izkatijas nedaudz iedomigs.

Grupu ka tadu nekad nesmu klausijies kartigi, bet vokals ka tads patikas.

tagad nokopeju diskografiju un japaklausas vai esmu ko nokavejis.
pirmais albis rulee .dziesma black no.1 - foorsi.
0
atvainojos otrais studijas albis rulee
+2
Tas pirmais albums man ir veca korejiešu izdevuma variantā - virsū rakstīts, ka ražots ar kultūras un sporta ministrijas atļauju, lol, iekšā visi teksti hieroglifos pārtulkoti.
0
^ takš viss type o negative ir viens milzīgs lol. tikai stulbi, ka miris tagad.
+1
^ es jau ar vakar te biedriem teicu - kaut kā pārāk bēdīgas tās tēmas forumos par šo ir. Te tak ir īstā reize, kad var izvērsties melnā humora jomā, un, manuprāt, tas būtu daudz vairāk Stīla garā, nekā asaru birdināšana.
+5
Jo sēro palikusie, kam te vēl ir jācieš šīs pasaules nejēdzības, nevis aizgājušais, kurš var sadzert tagad ar Šuldineru, ja viņam ir tāda vēlme :D
+2
Yo, dievs! mainu Oziju un Lemmiju pret Stīlu :D
+2
vini taisa grupu tur tagad,darrels,shuldiners,s... tik bungas...
+2
..bungas sit Decapitated polis!!!!!!!!!!!
+1
... vai arī Vader polis aka Doc.
+3
bļa šito nevar beigt
www.youtube.com/watch?v=LIHSEX9TLl8...

Trust and you'll be trusted
Says the liar to the fool
Lust and so what if you're busted?
In love and war there aint no rules

Do you believe in forever?
I don't even believe in tomorrow
The only things that last forever
Are memories and sorrow

Out of sight out of mind
The motto of betrayal
The prophets preach to forgive and forget
Im sorry, but I am unable

You went to lamour saturday night
Red nails and lipstick dressed two sizes two tight
His tongue down your throat
His hand up your skirt
Yeah Im a man
But it still hurts

Slut
Whore
Cunt

I know you're fucking someone else
(he knows you're fucking someone else)

You had cock on your mind
And cum on your breath
Inserted that diaphragm before you left
Practicing freelance gynecology
Where there's a womb there's a way
With you it's for free

Slut
Whore
Cunt

I know you're fucking someone else
(he knows you're fucking someone else)

Done it before
Time after time
Refused to learn your lesson
Gave til it hurt
Thought it was right
Only fools make mistakes twice

So you sit home
Drinking alone
Empty bottle in your hand
Don't even try
To sort out the lies
Its worse to try to understand

You make me hate myself

I know you're fucking someone else
(he knows you're fucking someone else)

More lyrics: www.lyricsfreak.com/t/type+o+negative/#...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas