Pārdodu baigi kruto pedāli
0
Tātad... pārdodu īstu monstru - gičas distortion pedāli Digitech Metal Master (viennozīmīgi labāks par metalzone). Pedālis tik tiešām ir vnk ahujennijs. Īsts un dzīvs metāls mazā kasītē - no 80'ies heavy līdz ultra megafuckingbrutal grindcore out of hell. Tas viss tikai par nieka 25 latiem.
www.digitech.com/flash/MetalMasterDe...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ahujeķ ar tevi, pērku! A kā te var privāti mesidžot?
0
Ā, bļa, men te ir ielikts mans megaūberkrutais ēpasts dainuskapis@inbox.lv
0
Kroč gaidi ēpastu uz ēpastu, kas te ir!
+8
Pretīgi lasīt.

Ne jau par pedāļiem, bet gan par "ahujennijs, ahujeķ, bļa, megaūber".
Ja katrs to savu valodas priekškambari uz pavasari patīrītu, tad varbūt arī vēlāk to drazu pat iekšā laist negrbētos. Tas jau uz visiem mums attiecas

Savādāk reizēm smieklīgi sanāk - abās rokās latvju karodziņi, bet no mutes krievu mātes vārdi jūrām birst
+4
^ pareizi, nav ko lamāties krieviski. Tik pat labi var pateikt: Dirsā matu, ku fenomenāls! Es pis, tāda manta! Sasodīti labs sūds!
+6
Fui, nah.. sorr.. piedodiet, kāda pimpja pēc, tu teici ''fenomenāls'' ? VIENREIZĒJS jāsaka, māti tavu aiz kājiņas !!!
+2
Vienreizējs = unikāls. Fenomenāls drīzāk būtu neparasts.
+2
Tev ka tik vārdiem piepisties ;)
0
Vienam unikāls , citam neparasts. Pofig.
+3
Pajāt, bija jāsaka !
0
Atklājam valodas tīrības sezonu iekš TM. Par nepareizu vārdu lietošanu piespriežot alus sodus...
+3
Alus sodus pēc studentu korporāciju parauga - par pārkāpumiem jādzer alus? :) Ka tevi deviņi vilki aiz kājas pret sētas stabu, esmu ar mieru tā! :)
+2
Piss Tevi zirgs, ka šis topiks mani paķēra, dvēselīti pārņēma neaprakstāma vēlme iemācīties tā ektīgi lamāties Letiņvalodā :D

+1
Mums kādreiz ar biedriem bija doma uz sētām un citur, kur visādi trīsburtu virknējumi kirilicā sarakstīti, rakstīt pa virsu tautiskos - sasodīts, sasper jods, johaidī (šī latviskums gan ir diskutabls) un tā tālāk :)

Werwolf, šitā jau pie alus dzeršanas netiksi.
+7
Taisnībai jau vien ir par to lamāšanos latviski. Lūk, iedvesmai: celteka.lv/lamuvardi.htm...
0
Hellgar - megaplusiņs Tevim!!!!
0
Joptvaimaķ vpizdu nahuj jobanijvrot! Tā, kur man alus? :D
+4
Kuru dzersi - Euro vai Walterīti?
+4
Ā, nē, vispār par šādu izrunāšanos pienākas Žiguļovskoje :D
0
Sasper Tevi jods! Nekā nav labi! :D
0
Njā, Žiguļnieks ir vienīgais nesaskābušais alus, kurš pa gadu tika izliets puķēs. Zināšu ar ko vilkaci uzcienāt :D
0
Ej ka Tu dirst! :D
0
Sarunāts ! Kamēr es dirsīšu, tu liesi rīklē to Žiguļnieku :D
0
Neies krastā. :)
0
Psc , rīta C-vitamīns tiek uzņemts smejoties. Tas saits ir super.

- Tu gan baigais bladācis !
- Bēnausis tāds !

šitie toč jāiemācās...
-1
Tas pedaalis, starp citu, ir zemé metams.

Es lietoju diezgan zvérígu mantu, kuru nopirku e-bay pa aptuveni 50ls:

i1.lelong.com.my/UserImages/Items/08...

Vinjam draivs uz tírá kanála izklausaas bez maz vai kaa uz Pevey 5150.
0
Zaļās muižas akā dirsējs

:D :D

visspēcīgākais no celteka.lv lamuvārdiem
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas