Nokomentējiet lūdzu jauno dziesmu!
+2
Grupa Sacramental ierakstīja jauno gabalu ...And Angels Call lūdzu ievērtējiet! www.draugiem.lv/sacramental...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+14
Fakts no dzīves; ja dziesmas saturs ir par attiecībām un personas vietniekvārds "you" ir lietots vairāk kā 3 reizes, tad grupas stils dēvējams par nūģ metal, grupas dalībnieki par HIM pederastiem un gaidāmas aizskarošas piezīmes par bunģiera māti.
0
NU savā žandrā nav slikti. Viss kvalitatīvi. vokāls labs. dziesma interesanta, klausāma.
0
Viss bija tīri ok, kamēr nesākās dziesmas pusifikācija ar maigvokāliem 'n šit :/
0
Vokāls nepatika, pārējais ir ok
+1
Vokālam principā nebūtu nekādas vainas, ja nu vienīgi vietām drusku tīrākas notis prasītos - ja jau dzied tīrajā, tad arī notīs stabili jātrāpa, lai labi izklausītos. Tā jau kopumā tīri klausāms gabals, ja vēl mazāk uz metālkoru vilktu, būtu labāk.
0
Nuja, tīrais vokāls varēja labāk pavilkt. Tā jau OK.
+3
epic doom bells'n'satanic chorus
s8n
0
Banglam +666 plusiņi :D
0
Dziesma laba! Varbūt vokāls prasītos kvalitatīvāks, bet kopumā patika!
0
Ja neskaita Bangla minēto aspektu un nepatīkamo vokālu, tad tīri labi. Bet tas vokāls reāli izčakarē visu. Po mojemu.
0
Man atkal liekas, ka bez vokāla tur nekā daudz nav.
+5
māte / meita / kleita / pidars
+2
varbūt ir kāds bilžu albūmiņš, kuru vēlaties, lai nokomentē? :D
+1
Ar pupiem ?
0
"varbūt ir kāds bilžu albūmiņš, kuru vēlaties, lai nokomentē? :D " XD
XD Nee nav
0
viss ir OK (tiešām), tikai nav OK, ka es kaut ko tādu esmu jau dzirdējis kaut kur iepriekš, arī jau pirms 20 gadiem :D

bet tā - malači
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas