jauna alternetive metal muzikas apvieniba Latvijaa!
-7
www.draugiem.lv/subvertdystopia...

Gaidam klausitajus:D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
es nesaprotu, kāpēc nevienai jaunajai grupai nav iekšā kačka kāda bija deicidītei vai CC? tiešām neviens vairs nemāk neko foršu paspēlēt?
0
^^^
Neigbour gluzi manas domas-tada vecuma spelet tadu jelibu ehh... :D
0
kādā vecumā? kādu jēlību?
+1
bet grupa ir forša. vismaz pēc otrās dziesmas izklausījās pēc kkāda melōdiskā huj zin kā, bet nu forši katrā ziņā. :D
0
Man patīk ieraksts. Gičas var visai labi dzirdēt un arī par basiņu nav aizmirsts. Vienīgi mūzika nav īsti manā gaumē :D Kaut gan atsevišķi rifi ir diezgan sulīgi.
-1
Deicide un kačka ?! Nu moins , būtu ar ko citu salīdzinājis labāk. :D
Kaut vai ar Obituary.
+1
nelieši, man mīnusus ielikāt. nepietiek jau, ka nežēlīgas pohas. vēl jānoslogo mans prāts ar domāšanu par to kādēļ mans koments tik ļoti kādam nepatika, ka mīnusi jāliek.
+1
mSPW, tu esi nemuzikāls. deicidītē ir lielākā kačka kādu vispār detuhā esmu dzirdējis. vismaz pirmajos albjos.
+2
tie mūžīgie metalkōra vokāli un giču klišejas uzdzen žāvas.. cerams, ka džeki ar laiku atradīs odziņu - pagaidām tādu nemana
+1
Obituary ir death metal kačkas māsteri. ar Deicide i ne salīdzināt, bet tas nemaina protams to, ka Deicide pirmie trīs albumi ir superīgi.
-2
Reini , ej tak tu vienreiz dirst ar savu mega mīlestību pret Deicide.. Es nesaku, ka viņi ir slikti or smth un es nesaku, ka Obituary ir pārāki. Es saku to, ka Obituary mūzikā sajūtu krietni jūtamāku kačku, un man viņi vispār paši pirmie ienāca prātā.
Nez, paklausies kārtīgāk Death. Spirtual healing albī nu moins kāda kačka.
+2
visu cieņu šis grupas pārstāvjiem = Subvert Dystopia
bet kādu geju mūziku jūs klausaties?

Džeki re kur ir manta -

www.youtube.com/watch?v=i8Jjy3Zy7kk...

www.youtube.com/watch?v=44jRUTKDLYI...

Vajag, lai naids pa visiem galā sprāgst ārā

ja jau tā core tik ļoti patīk -

www.youtube.com/watch?v=HB3tmC2f3t0...

0
Valter, kas tagad notiek?

Kāpēc es pirmo reizi redzu šito gabalu no Fetusiem? 0_O Izcils!
0
^
Tapēc, ka Fetusi nesen izlaida jaunu albumu
0
FUCK ME!!! Jāgrābj ciet!
+1
ņemiet par piemēru kaut vai šos: :D

www.youtube.com/watch?v=PhJgPSZEnew...
+1
Un ja jau visiem patīk deskuks, tad lūdzu:

www.youtube.com/watch?v=LzVOXU2p2_Q...
+1
Lab dodos uz muzeju nakti :D, tā ka klausaties šo :

www.youtube.com/watch?v=7eFd91CXfc0...
+2
^^^ atkal piedirsāt visu :):):)
+1
Piedodiet, bet mani tā viena akorda raustīšana otrajā dziesmā ap 0:40 satraumēja tik ļoti, ka nespēju tālāk vairs klausīties... Es laikam šovakar izklausos pēc riktīga diršļaka, ja?
Bļa, ka tomēr liktu Greiveram vēl plusus, a nevar :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas