NEMIERS
0
Ienāca prātā doma, ka forrumā nav izveidota tāda sadaļa, kurā visi raksta savu sāpi.
šeit var mest iekšā visu kas Tevi nomāc, kaitina, besī, liek nonstopā gānīties!

Man piemēram aktuāla dusma ir par to, ka ir tik šausmīgi karsts, kad bija ziema gribējās siltumiņu, a te nevis siltumiņš, bet uzreiz super karstums! Jā,protams, vasarai nav nevainas, bet tas karstums ir nepanesams-drisa putās, aizgāju līdz veikalam nopirkt sev pusdienas-nosvīdu,smirdu tagad+tāda sajūta, ka varētu savas olas cept uz kādas loga metāla palodzes...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un šitais ir adresēts visiem tiem pidrilām, kuri liek mīnusus man un citiem vilkiem ;)

bildites.lv/images/pt7jtoowo4dt...

0
Nez vai šitā sadaļa būtu nepieciešama. Padomā loģiski, kam interesē , kas tev par škrobi ?! Katram pietiek sūdu savā vagā...

Par karstumu piekrītu. Pizģec , sēžu apenēs un svīstu kā cūka vienalga. Pat auksts tērvetnieks tikai pa ķobi dod...
0
Tavai sāpei atrodas kāds, kurš tev piekrīt, tad var kopā nolikt visu pie vienas vietas, ja nevienam nepatīk dirsties par škrobēm, dirst tām virsū, tad neko! Gan jau Nama Tēvs Bigijs atnāks un slēgs topiku.
0
Kovo jebjot čužoje gorje ?
+1
^
vispār dīvaini, ka tāda reakcija! parasti, kad tiekaties ar čomiem pie alus kausa-tak tad vienmēr kaut ko kopistiski nodrišat! A tagad pēkšņi visi paziņo, ka baigās individuālās princeses_ nu i huj svami!
0
nekad nav labi - aukstums slikti, karstums slikti:)
+1
Un tikai nevig dirst, ka nav forumā tādas tēmas: /forum/106504-bes%C4%AB!
+1
Nu cmon Ninja... viena lieta ir smirdināt forumā kaut kādu štelli , un pavisam cita lieta ir kopistiski pie alus kausa runāt par dzīvi un tās jokiem. :)
0
^^^ nemēdzu ar savu sūda sāpi citiem smadzenes pist
0
Ir tāda sāpīte tomēr...
Šitā tēma tāda.. nu nekāda..nezinu kā te varēs sākt par pupiem un alu runāt.. sūdīgi sanāks... :(
Uzsitat man kāds pa plecu un pasakiet ka viss būs čikiniekā.. lūdzu..
0
ta sanāk, ka es izpisu tikko Bodu un mani Intars! MSPEW pamāca mani :)
Karoč Bigij izdzēs tēmu plz-sorry, ka lieku Tev piepūlēties!
Citādi BOD ir spiests lasīt šo toppiku un gānīties :D
0
www.youtube.com/watch?v=wg6e_tbbmqI...

ninja,noskaties un atceries ka metāls Tevi mīl.
0
^^ Pamācīt ?! Da aizej pēc alus un izbaudi šo brīnišķīgo dienu.
+1
es gan nekā slikta neredzu. nav jau obligāti jālasa, kas citiem slikti. vnk lai nepiedirstu citas tēmas ar savu individuālo kreņķi, kuru nespēj noturēt sevī un gribas izteikties, lūdzu, izsakies šeit, nomierinies un plosies uz pozitīvas nots pa citam tēmam uz nebēdu:)
bet nu, tas jau vairs nebūtu truemetal, ja visiem visi ierosinājumi patiktu. ar to jau mēs esam personības, ka mums ir savs viedoklis, vēlams negatīvs!
0
p.s. man gan patik, tas ka beidzot ir patikami silti:) es labāk svīstu nekā drebu:D
0
Es akal vairs nezinu. Karstums + odu mākoņi tomēr vairs nešķiet tik pievilcīgi, kā ziemā pie -20 :D
+1
pie di... tos odus. vel nevienu apēduši nav un ja apēdīs, tad visdrīzak es būšu viena no pirmajiem:D /ļoti garšoju/
0
Da nu beidz.... Nevajag, lai apēd. Pietiek, ja daži sukači iedzeļ.. Pāris dienas kasīsies kā nelabais. Es izvēlos tomēr -20 labāk. Tad mani neokupē visādi šakāli.
0
Nav jau tā, ka nevarētu izturēt, bet kaitina tomēr.
0
vai tev prāts -20, pie šādas t es vnk lēnām izdziestu. odi ir nepatīkami, bet mūsdienās jau visādi līdzekļi pirms odiem un pēc odiem.
0
Nē nu varam jau priecāties, ka nedzīvojam kaut kur taigā.
0
Man tie līdzekļi īpaši nepalīdzēja. Vēl tagad kasās. Bet man vispār pofig, vai -25, vai +25. Plusios tik forši ar ričuku maukt - pats sev vējiņu taisi. Kad apstājas tad gan pēc pāris minūtēm dirsa putās. Rīt līdz Jūrmalas pludmalei laikam būs jāaizmin, a to pagājšgad tik pāris reizes sanāca. Jāiečeko, kas ar mīļajiem pieceļa krodziņiem notiecies ;)
+1
Vectēvs ieteica senu tautas metodi-dzer kamēr poh*j.
0
Tobrīd jau bija pohuj. Pēc kodiena kautkā vairs nebija ;)
0
Pēc tam jau ar nekas, visvairāk kaitina, kad tie mošķi kož, kad esi skaidrā. Te pēdējos pāris vakarus sanāca pabūt skaidrā prātā mežā - diez ko liela sajūsma nav.
0
Nu tak ko tur. Pīpošana ir sena metode kā aizdzīt tos šakālus... Ne reizi vien pārbaudīts. A vēl labāk ir , ja ir suns, kuram var iepilināt to pret odu huiņu , un tad miers un dievs. Savējam senči , vetārsti , tieši kaut kādu tur preparātu uzmauca un tad pikniks zaebisj izdevies bija.
0
Bija lietus, dūmīgs ugunskurs, suns un kautkāds sūda pretodlīdzeklis, bet tāpat 100 kodumus dabūju ~ 48h ....
0
Tad jau labāk kasīties, nekā nepārtraukti kūpēt kā skurstenim.
0
Nu nezinu gan. Cik pārgājienos nav iets, kad visi tie odi un dunduri dahera.. Tiklīdz līdzgājējs smēķi iekūpina, tā tie parazīti ir prom...
+4
jāsastāda grafiks un visiem pīpētājiem pēc kārtas jāpīpē:D
0
Vai arī otra versija - jānopērk kādas 6-as paciņas ar pīpējamo tabaku un jāpaņem ziņojumu laikraksts Rīgas santīms, jāuztin viens liels pīpējamais un uz maiņām visi pīpo! Jo lielāks cigārs, jo lielāks dūmu mākonies-līdz ar to lielāka iespēja atkauties no asiņaini noskaņotiem klišļiem. :D
0
jā, visu mūžu esmu sapņojusi par iespēju labi daudz tipogrāfijas krāsas iepīpēt:D
0
^
Tas, lai krāsaināka dzīve! lol :D
0
Vēl ir variants - ielauzties pareizticīgo baznīcā dievkalpojuma laikā un atņemt popam to kvēpekli, ko šie tur vicina.
0
^
Intar tas būtu ļauni :D
Ta jau pie reizes varētu vēl svecītes no altāra aizņemties, lai labāk var pēc tam izgaismot telšu pilsētiņai ejas-piemēram!
Un pats galvenais aizlienēt bišķiņ baznīcas ziedojumus, lai var vairāk ēst spirtu un alu!
Vēl labāk būtu pareizticīgo vinčiku dabūt (ja tāds viņiem ir)
0
Sapņu darbs vīna pagraba sargs noviču klosterī ;)
0
No tā vīraka ne tikai odi, bet arī es iznīktu ...
0
mmm alkohola noliktavu sargi.... /nostaļģiski nopūšos, atceroties savus 18-19/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas