Iron Maiden - "The Final Frontier"
+4
The European release date for IRON MAIDEN's much-anticipated new studio album, "The Final Frontier", is now confirmed for Monday, August 16. The CD features artwork (see below) illustrated by Melvyn Grant and, to mark the occasion, the band has made special arrangements for one new album track, "El Dorado", to be made available worldwide as a FREE digital download MP3 with immediate effect via www.ironmaiden.com. The song can also be streamed in the YouTube clip below.

www.youtube.com/watch?v=0lwrg2u_gCM...

Oridžinālavots: www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

Iron Maiden laikam nu tiešām nebūs tie, kas pārsteigs, un tāds arī ir El Dorado, tipisks IM sērijas gabals. Brūs ar katru albumu arī skan švakāk.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Final Frontier? Kāpēc man uzreiz galvā atskan vārdu salikums Final Countdown :D
0
Jocīgi, ka ar WOA izlaišanu nesaskaņoja - pēc konča gan jau bariem ķertu, kautgan arī tagad ķers uz nebēdu.
0
Man domāt, ka Iron Maiden ir viss viens, vai tas ir WOA, vai JOA.
0
Gan jau ka leibls tās lietas lemj.

A dziesma tāda, nekāda. Parasti jau cenšas to labāko kā tīzerīti palaist tautās, bet reizēm šit happens. Cerēsim uz otro variantu.
0
Man liekas, ka biežāk tomēr gadās otrais variants - vai nu apzināti, vai arī leibla funkcionāriem švaki ar gaumi.
0
A jēga tā apzināti darīt ? Drīzāk smadzenes kādam biezpienā, jo pa singlu mēdz sūdu izlais, a singlam kautkāds B-side reizēm gadās super gabals, kurš nezkāpēc nav albumā ieticis.
0
drīzāk es teiktu, ka par freju izlaiž visštruntīgāko gabalu - kā ēsmu. lai arī tā nesanāk vislabākā reklāma.
Labākos pietaupa par naudu :)

gabals tiešām nekāds, nepaliek atmiņā. Labi vienīgi tas, ka nebija 1 min intro un tāds pats outro. Tie būs albumā.
0
Loģiski domājot, par ēsmu vajadzētu likt labu gabalu, lai tautu pievilinātu. Lai gan Iron Maiden gadījumā tas var arī nebūt tik svarīgi...
0
metalarea.org/forum/index.php?sho... - šekureku pamanīju laikam to pašu gabalu.
0
Vēl jaunumi - klips dziesmai no gaidāmā albuma: www.youtube.com/watch?v=7oIGP0BUt8s...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas