meklēju istabu
+1
gadījuma pēc kādam trūmetālistam nav kāda istaba, ko izīrēt? ir pienācis laiks laisties prom no mātes dzīvokļa. ja nu gadījuma pēc kādam ir kaut kas piedāvājams. maksāt nevaru bezgalīgi daudz, bet kaut ko sagrabināt varu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nāc manā paspārnē yo
+1
tas ir nopietni? :D anyway, ja arī kādam ir zināms kāds jēdzīgs 1istabas dzīvoklis, ko izīrē, varētu painformēt.
0
Varianti ir, BET- ko nozīmē " kaut ko sagrabināt varu" ?
+1
atkarībā no piedāvājuma. nu, kaut kādas vidusmēra cenas sanāk savilkt, nekas cits jau neatliek. jo jātiek prom ir, un neviens jau par velti neko nedos. :)
0
Tad jau pašam sīkak tomēr jāapraksta, kādas velmes u tml. jo piedāvājumi var būt dažādi..
0
Šaubos, ka viņš meklē kaut ko baisi nestandartīgu, kas nav atrodams 80% istabās, kā arī, šaubos, vai Tu piedāvā kaut ko baisi ekskluzīvu.
+3
nē, der tikai jumta istaba ar ozolkoka grīdu, bezvadu internetu, džakūzī, personīgo kalpotāju un pisuāru istabā
+5
^ bez logiem un apkures.
+13
^ tad jau džakuzi apvienots ar pisuāru ...
0
Bet ir starpība - vai es piedāvāju dzīvokli ar malkas apkuri, vai sauso tualeti ārā:)!
0
un vēlamā atrašanās vieta jau arī svarīga !
0
principā esmu tagad labu laiku nodzīvojis ar tualeti kāpņu telpā, bez vannasistabas un siltā ūdens. ar daudz ko esmu gatavs sadzīvot. izcili jau būtu ar visu dušu un tualeti dzīvoklī.
+1
Tas ir kategorijā ekskluzīvs ;)
0
ā, nu, kaut kāds pluss/mīnuss centrs būtu vislabāk. bet nu, es saku, kas ir piedāvājams, dodiet šurp
0
thunder: 20Ls par tādu istabu. Protams, ne jau pie manis.
+2
NĀC MANĀ PASPĀRNĒ
UN TOPI GLĀBTS
NO BAUDKĀRES VARAS!
+1
mincīts, Tu jau sāc vāk pie sevis visus profesiju pārstāvjus? Tā teikt, laimīgai kopdzīvei? :D
+8
thunder nav gadījumā nepilngadīgs ? minka vēl pantu dabūs ....
+1
pasaules pārņemšanas plānam.
0
Uzraklsit PM un e-pastu ir viens piedavajums pa 35 Ls + elektriba - netalu no Ziedondarza, nav nekas dizs, bet atbilstos cenai.
0
^ dzīvoklis/istaba?
+3
nu labi, bļe, stulbs jautājums, 35 ls
0
Thunder, sāc pamazām. Sāc dzīvot kojās :)
0
kojas nebus bik par brOOtal uz sitiena alkoholismaa?:D
0
Kas nav dzīvojis kojās - nav dzīvojis vispār :D
0
Tagad jau tās kojas arī dārgas paliek un ne visas kojas ir tik interesantas. Var paveikties, var arī ne. Ja esi uzdzīvotājs, bet blakus istabās dzīvo kārtīgi ļautiņi, tad nekādas jautrības vis nebūs.
0
Samainīties nevar ?
+1
Meklēju istabeni
(vēlams ar lielām piena kannām)
0
thunder, šitas tev neder - ankh.lv/viewtopic.php?t=199... ?
0
es neīrētu istabu no kapu klaidoņa :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas