Kur nolādēt mūziku
-18
Lūdzu, padalieties ar saitiem, no kuriem velkat mūziku. Man ir mūžīgā problēma ar torrenta ātrumu un no metal area arī visu novilkt nevar. :/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+21
Nolādēt? Griezies pie Pujāta - šams noteikti vella muzīku nolādēs! :D
+1
Ko ta nevar novilkt no metalarea ? Reizēm linki gan visi nosprāguši, bet ja caur blogspot nevar sakasīt, tad pz licējam var nosūtīt ar lūgumu ... Es tik pāris albumus neesmu varējis tur atrast.
0
A ja bez nolādēšanas, tad es personīgi bieži šo izmantoju:
www.filestube.com
+2
Es visbiežāk izmantoju šo: www.google.lv
+1
Paldies.
+2
Heh, Intars tādu retu resursu izmanto. :D
0
Eu, a huļi es navaru www.google.com izmantot. Nedod sukas ;(
0
Izmanto gogle.lv vai ebay.com
p.s. Davai slēdz šo tēmu.
+1
rutracker.ru
kvalitāte, kvantitāte un ātrums.
0
Metālā tur nav dižas kvantitātes.
+3
Un vispār, kā ar tik pupainu profila bildi var noraut tik daudz mīnusus?
0
Visu, ko esmu tur meklējis, esmu atradis. Protams, var teikt, ka nemeklēju neko diži nepopulāru vai vienkārši reti, bet nezkapēc man liekas, ka tēmas autore gluži neklejos pa interneta plašumiem meklējot 5 eksemplāros izdotus albūmus.
0
Diarētiķis - tieši tāpēc arī tik daudz mīnusu, jo nerāda to, kas te strādā kā avanss jaukai attieksmei, sapratnei un tā .. :D
0
Bļā, saspaidīju vieglā uzbudinājumpālī pogas par ātru - ja nu kas, tad aizņemties (AIZŅEMTIES!) mūziku var arī www.0daymusic.org vietnē. Tiesa - tikai pavisam svaigākās lietiņas, nevis kaut ko vecu kā <ievieto vārdu šeitanamās>. :)
+2
Soulseek atrodams praktiski jebkas.
0
CD bļe ir jāpērk, savādak tavai mīļākajai grupai nebūs maizītes - ko ēst, alus - ko dzer, un zālītes - ko pipēt. Skaisti pupi nav attaisnojumus vai mīkstinošs līdzeklis noziegumam (kā prakse rāda, visu var sarunāt)

Manis iecienītakie metal.iplay.ro un reizēm tfile.ru
0
www.mediaboom.org
www.nnm.ru
+1
Kode,

"CD bļe ir jāpērk, savādak tavai mīļākajai grupai nebūs maizītes"
"Manis iecienītakie metal.iplay.ro un reizēm tfile.ru"

aij, aij :D
+1
Lai zinātu, ko pirkt un ko ne, vajag taču vispirms izmēģināt.
0
Bet diemžēl 99,9% ļautiņu tālāk par izmēģināšanu netiek. To disku tā arī aizmirstas iepirkt...
0
es arī vairs nepērku diskus.
Man šo pilni plaukti no pirms-mp3 ēras. Kur lai tagad lieku?

Pērku mp3 :) vietējiem produktiem - priekšroka :)
+1
Fake profils... Kā var nezināt kur mūziku nolādēt? :D
-2
ne jau Fake profils,bet tas jau ir stulbums
0
Soulseek praktiski visu var atrast.
0
^^ Nu jā, fake nevarētu būt. Pupi fake neizskatās :D
0
atrodiet man Soulseek vai emule vai kur citur - šitādus:
Fatima Hill - Snow Tower
Ebony Eyes - Hard Rock Renaissance
Rachel Mother Goose : Fortune Missionary
-1
^ www.torrent-finder.com
0
Kotusaki ? Nu un pamēģini tos Japošku brīnumus tur atrast ... šķībači žmiedzas - nedalās ar pārējo pasauli.

Pats ar www.torrentfly.org izlīdzos, ja ko eztv neatrodu, bet man jau seriāli tik krata un reta filma. torrent-finder izskatās krutāks
0
Aņihuja, torrenfly tomēr ir Real-Time Filter, kas atvieglo dzīvi pie ikdienišķiem nosaukumiem.
0
To WrongTale:

Rachel Mother Goose : Fortune Missionary var dabūt te www.melodycenta.com/Rachel_Mother_Goose...
Man tik neļāva vairāk par 3 dziesmām novilkt - dienas limits. Vari vilkt pēdējās trīs, pirmās 3 varu Tev nosūtīt. Bitreits gan ne pārāk.

Fatima Hill - Snow Tower reku nocenots CD solitudestore.com/product/fatima-hill...
0
Paldies par Rachel Mother Goose. Rīt sagrābšu pārējos trīs failus.
Paldies, vietas, kur pirkt CD, es zinu :) Bet pirms pirkšanas gribu zināt, vai ir vērts...

Es te vairāk gribēju pārliecināties, vai šitie teikumi "Soulsīkā ir viss!! pilnīgi viss!!" ir ar segumu.
0
Negribu ticēt, ka soulseek ir viss, ja jau metal-area pat viss nav ielikts, kas man šķiet labākais metālmūzikas avots. Vēl jau arī spēlē lomu kāda kvalitāte.
0
Schnizzel
, aizvakar, plkst. 13:10

Fake profils... Kā var nezināt kur mūziku nolādēt? :D

Nevis fake profils, bet fake pupi profilā!!!
0
ņindza - pupi neizskatās fake
0
A es šito viņas bildi netīšām dr.lv caut draugu draugiem netīšām uzspiežot atradu, nez, ja pupi ir feikie, tad cilvekam ir daudz liekas naudas un maz saprāta.
+2
Es tomēr vēl ticu labajam cilvēkos - domāju ka īsti un smuki. Cits jautājums vai bilde īstā ....
0
vai gadījumā nav tēmas par pupiem?
0
Visas ir vairāk vai mazāk pupu tēmas. Vajadzētu vēl par dibeniem (sieviešu) arī uzcept. :)
0
Nubļe no tāda rakursa bildējot jau pat manus pupus var lielus pataisīt
+1
Nu davai. Moš meitenēm patiks ... varbūt kāds puisis ar aizmeilos ;)
+1
Es pat zinu, kurš "puisis" ...
+1
Nereģistrēti lietotēji profila infu neredz ....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas