Dark Funeral solists Caligula precas un pamet grupu
0
Šorīt pirmais, ko pamostoties (bez paģirām!) twitterī lasu - DF solists sataisījies precēties, un pēc vēl viena koncerta (Summer Breeze Festival) pamest grupu. Tā lūk.

Sīkāk: www.facebook.com/note.php?note_id=41...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Cik sapratu, tad:
1) Tas Kaligula savulaik (pirms Tagtgrena) bija Hypocrisy vokālists.
2) Pašlaik Dark Funeral ir izsludinājis konkursu uz vokālista vietu.
3) Ģimenes dzīve var būt cēlonis prioritāšu maiņai.
-5
4) vnk pimps
+5
Laikam cilvēks vienkārši ir noguris no tā visa. Drīz jau šitādu "nogurušo" būs daudz, vecums.
-2
DF, domājiet izjuks dēļ tāda pavērsiena?
+7
Es domāju, ka viņi paņems vokālista vietā Borisu Moisejevu un sāks spēlēt šansonus.
+2
Nu nez vai izjuks,bet vecais DF tas vairs nebūs!
+3
Nekas jau vairs nav vecais labais. Labrīt!
0
Kāpēc jāizjūk ?

Nezinu īsti , kurš tur ir lirikas un dziesmu autors, bet pieņemot , ka Caligula ir liriku rakstītājs , domāju, ka tik pat labi kā Demonaz raksta nemirstīgajiem , arī Caligula var rakstīt DF, ja nu galīgi šamajiem nesanāk.

A man gan šķiet , ka tas unikums DF neslēpjas voksā. Domājams, ka būs vai nu tāds pats vai vēl labāks. Kaut arī Rīgā koncerts bija lielisks , tomēr man personīgi šķita, ka Caligula kā voks arī nevilka vairs tik labi. Varbūt ar tehniku kāda problēma , nezinu, bet šķita bišku par vāju jau.
-6
lirika... vai vai vai! Risinājums: www.wikihow.com/Write-Black-Metal-L...
+2
...Caligula nevilka ar vokālu...:D:D:DNu tu dod mSPW
+1
Nu nebija jau viņš nekāds ūber-neaizstājamais vokālists. Standarta bleks un viss...
Ļoti iespējams, ka būs labāk ar jaunu vokālistu. Par piemēru: Marduk... Priekš manis, ar Leģionu viņi bija samērā garlaicīgi, bet pēc Mortuus atnākšanas viss gāja uz labo pusi. Līdzīgi varētu būt ar DF. ;)
-3
Un kas tad nav standarta bleks...tavs MAYHEM?:D
Un manaa skatiijumaa MARDUK bija daudz krutaaki ar Leģionu...protams Mortuus ar nav ne vainas!
Un protams jebkursh vokaals ir aizstaajams...a vai tad DF gaaja viss uz slikto pusi,ja jau rakti ka taa vareetu buut ar DF kaa ar MARDUK?
0
Ar standartumu droši vien domāts tas, ka Dark Funeral tomēr ir viena no visklišejiskākām bleka grupām, kas ar pārāku oriģinalitāti neizceļas. Vienīgi ar to, ka ļoti kvalitatīvi atražo vairumu bleka klišeju.
+3
Nu, bet kura ta baigi izceļas?
0
^^^
"Аццкая Сотона", protams! :-)
-3
Ōjā!

666 - 1) ХАЛАКОСТ

Если фкране нет вады
Значет выпили жыды
Если фкране есть вада
Значет жыд нассал туда

жыдовскаму племени нидали вады
Теперь эти сволочи гадят туды
Праблема с жыдами ришаеца проста -
Их надо всех сжечь в агне Халакоста!

Kuniligula klusi sūkā īkšķi stūrītī.
+2
Man gan šķiet, ka DF tieši ir tas savs ar ko viņi atšķiras no citiem blek projektiem.
+3
Ir čupām interesantāku grupu par Dark Funeral. Ko te vispār uzskaitīt.
+1
Piekrītu Neonam!
0
Līdz galam nesapratu apzīmējumu - "standarta bleķis". Bet nu tāpat interesants var būt arī standarta bleks. Tīri individuāla lieta. Negribās uzskaitīt , kas par ko ir interesantāks un krutāks(katram savs). Man tas viss stāv divos maisos - "Patīk" un "Nepatīk".
+6
Njā, bet redz kā Samotam, Vargam u.c. laulības nav traucējušas nodarboties ar trū'n'īvl padarīšanām. Bet nu ar DF laikam cits gadījums. Sievai var nepatikt, ka mīļotais turpina skraidīt pa skatuvi geju sadomazohistu prikidonos...
+2
:D:D:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas