Metāla zieds Jaunajā Vilnī
+8
Sākumā domāju, ka karstuma gļuks... Heaven Grey ģitārists uz J.V. skatuves pašlaik svīst. Bļa, ku smagi laiki pienākuši, ka šitā jāpiepelnās.
Горыныч, ТЫ ЧО!?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+12
izrādas, ka kāds to mēslu arī pa TV skatās...
+21
izrādās, ka kāds to mēslu TV arī skatās ;)
0
Intar tā gan nevajag teikt!
man TV mājās stāv tikai dēļ Discovery, Nacional geographic u.c. līdzīgiem kanāliem + vēl eurosportu pačolēt kā K-1 viens otru rubī arā ;)
Par pārējo gan piekrītu - visi pārējie kanāli mēsli! :D
vēl ja pie TV pieslēdz X-box ar nekāda vaina.
0
visas taas discovery paaraides var netaa nokachaat un skatiities ko un KAD gribi . nesu skatijies to indes kasti jau kaadus 5gadus . luuk taa
0
Ne es skatījos, bet mans kaķis. Man patīk ŠLĀGER APTAUJAS un LNT ziņas skatīties. ...un vispār vai kāds seko tam KAS NOTIEK PA ATSTĀTU IESLĒGTU TV kad tiek kārtota māja un bīdītas mēbeles?
+1
nujā.
nav ko blenzt tv. tā vietā vajag rakāties vispasaules miskastē, kur huiņas ir daudz, daudz vairāk nekā stulbajā tv :)
+2
Šlāgeraptauju jau šad un tad var pat paskatīties. Sevišķi ja vēl jautra kompānija un alutiņš puto. Nekur citur es neesmu redzējis bunģieri, kas uztraucās sitot pa bungām, lai tik neskanētu skaļāk par fonogrammu.

Tjipa kontracepts aptuveni kā šeit: www.youtube.com/watch?v=yGJhX_Jr9u0...
+2
Jā, šlāgeraptauja ir mans LV top-1. humora šovs. Nu ar tiiik izjusti smeldzīgu sejas izteiksmi džeks soliņu griež... ja vēl giča būtu pieslēgta! Bunģierim nez kāpēc šad tad "dzīvajos" končos zaļumballēs aizmirstas uzsist par attiecīgo šķīvi, bet kam gan lieki kustēties, ja skan tāpat? Uzcītīgais japāņu mūziķis Yamaha tācu strādā par visiem :)
+4
Kādreiz jau laikam links bija, bet nu vienalga:

www.youtube.com/watch?v=qMqNW3F4K9Y...

Šedevri visiem patīk...:D

Tur VISS ir ievērības cienīgs.
+7
"Sniegs jau snieg un putina, manī prieka nav" <- coldnekkrowinterfrooost
+1
Pamatskolas popielas pat ir interesantākas par Jauno Vilni.
+1
^^^ Klasika.
0
0
LOL, es jau zināju, ka tas būs Miņedas. Un jā, dziedāt pa virsu fonogrammai ir vēl vērtīgāk, kā nepareizi muti plātīt :D

Nu es reizēm TV paskatos, kad esmu ciemos. Katru reizi gūstu apstiprinājumu viedoklim, ka nav nekādas vajadzības pēc tā aparāta. Ja nu vienīgi kādu sporta pārraidi vai ziņas var paskatīties.
0
pareizi, priekš kam televizoru, ja ir internets....
0
Vispār es arī šad un tad mēdzu pa tēvē palūrēt Discovery, Viasat History un kādas ziņas pa retam.
0
Nu jā, bet speciāli priekš tam iegādāties televizoru un ievilkt kabeli - nuinah :D
0
Un vēl maksāt n-tos latus visādiem Baltcomiem par dažiem krieviskotiem kanāliem...
+2
History un Discovery jau ar labie kanāli - rādīt vēsturi, kas tev jāzin, rādīt atklājumus, ko var rādīt, phe. Pietam tas viss tiek atkārtots uz vella paraušanu.
0
Laika nosišanai dažreiz labi noder. :)
0
+1
Vienkārši kaut kāds pederasts.
+2
Kāpēc vienkārši? Izskatās, ka slavens pederasts!
+2
Ja slavens un bagāts, tad jau gejs.
+1
Pederasts ir un paliek pederasts.
+2
ПИДАРАС.
+1
Intar; huļi neskaties TV? Tāpēc ka nav? Ai nu beidz, ja būtu- skatītos kā nemetās sūkdams savu alu :)

+1
Ļoti iespējams :D Bet nejūtu nekādu vajadzību to iegādāties.
+1
Pie dirsas ka viņš tur spēlē, ja spēlētu, bet tur taču nav giču partijas kuras kapāt. Stāv fona pēc čalis
Tas ir vnk lame
+5
^^^tas taču ir ideālais variants - nekas nav jādara, bet maksā normāli :D
+1
Vot, padomā, ja tev būtu izvēle, piemēram, durt uz mežu aliņam saogot vai sasēņot, vai arī uz skatuves pastāvēt...Es izvēlētos vieglāko ceļu: ne tur dunduri un ērces uzmācas, ne mugura sāp, un pat mute nav mella. tā ja.
0
Re, kas notiek ar popstāru. :))

www.youtube.com/watch?v=TzmTKf8uZWo...
+2
Nav runa par to, kas ir vieglāk, bet par to, ka čalim ka gičotājam tas godu nedara. Sēnas un ogas ir šoreiz liekas šķiete.
Tas ir kā Sunn O))) pie fonogrammas, kā gaļa kur ir tikai soja, kā silikona pupiņi, kā Zatlers
Es nedomāju, ka daudzi pat dēļ Jem 7 tur ietu māžoties, bet lai tas paliek katra paša ziņā.
0
šķiete kā žīdem uzrakstījās
šalom jopcik
0
Bet es mēdzu pāķos kulturas namā ballītēs visādu šlāgeri, pitekantrī un kūtsroku uzspēlēt. Man tagad jāiet dārzā aprakt Burzuma diskogrāfiju un pakārties uz putnubiedēkļa kārts, ja? :o
0
Tieši tā. :D
0
Njā, tas Minedas ir pilnīgs pisec ...

Tā kā seriālus kačāju un arī šo to no Discovery novelku, tad kabeleni nedēļām neskatījos un lauzu ar Izju līgumu. Tāpat, labi ja reizi sestdienas rītā pāri kanāliem pārskrēju un vienīgais ieguvums bija šādi labumi:

www.youtube.com/watch?v=_MRYnpQxFeI...
-5
This forum is gay.
-5
*pašnahrenizējos
0
Dauns?
0
akjel, katrs pelna naudu kā māk un var, kāda man šķirba par to, ka viņš tur ir, es to uzpūsto dolbanismu neskatos un man vienalga.
0
Un ko tad roof tādā gadījumā saka par Richard Christy (bundzinieks iekš tādām bandām kā Death, Iced Earth, Charred Walls of the Damned u.c.)?

Sākot no 0:42 (Christy ir tas ar puspliko pauri)
www.youtube.com/watch?v=TtrNBRzhaso...
0
^^^jobtvai- kas tas par prikolu ar Kristiju tur ? ..diezvai tas viņš...
0
Ir, ir. Viņš haltūrēja par ākstu pie Hovwarda Sterna.
0
nu jā...bet kāds jau brīnums. Piem. Falconer līders Stefan Weinerhall (ex Mithotyn) par miesnieku šancē savā Zviedrijā. Bet tas jau ir ok. Šajā gadījumā Kristijs pārsteidza. Bungas viņš tomēr labāk spēlē, nekā tēlo garā vāju geju :):):)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas