Žabadaba
-2
Ne tuvu nav trve, bet aizbraukt jau ar neskādētu.
Tātad, ir >viena< vieta mašīnā no Rīgas + vajag, lai piemestos grupas biļetei (tad sanāk 12 ls no cilvēka).

Šodien pēdējā diena, kad tos biļetenus var dabūt pa lēto.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Kas? Kur? Kad?
0
Gluži prātīgs jautājums, werwolf. Jebšu mēs esam vienīgie tumsoņi, kam nav ne jausmas par šo cēlo pasākumu (lai kas tas arī nebūtu)?
-3
Nu tā kā tādi vārdā neminamie vienu vārdu gūglē iemest nevarat :D
www.labadaba.lv/
+1
jā, šis ir ļoti foršs pasāciens, atmosfēra nenormāli jauka. un teltis ābeļdārzā :>
+1
nebūšu oriģināls - bet galīgi garām....
0
Tēma ir Tirgus sadaļā, nevis Koncertu sadaļā. Hence, labāk dzirdētu pieteikumus uz biļeti+mašīnu, nevis par to cik ļoti pasākums sūkā(s).
+1
Pasākums varbūt nav akurāt peļams, bet priekš ne pārāk ieinteresētas personas padārgs.
+9
Overkirils, šodien, plkst. 15:26

"Nu tā kā tādi vārdā neminamie vienu vārdu gūglē iemest nevarat :D
www.labadaba.lv/"

Ok, mums ir divi faktori.

1. Tevis piedāvātais topika nosaukums "Žabadaba".
2. Cilvēki, kuriem nav ne jausmas, par kādu festivālu tu runā (t.i. - viņi nevar zināt, ka tas nav īstais pasākuma nosaukums).

Tātad, šāds cilvēks, rīkojoties pēc tevis ieteiktā scenārija un iemetot gūglē vārdu Žabadaba saņem šādus rezultātus:

- Jabadaba duuu
- zabadaba diba
-Vanessa Zabadaba-doo :)
0
noblatot gribējās, truemetal tautas masas aizskarot sāpīgākajā vietā? :)
+2
Jautrā kompānijā paplītēt un laiski patusēt tur varētu, kāpēc gan ne. Bet 12 ls maksāt par grupām uz kurām man interese=0 laikam īsti nebūtu saprātīgi.
Truemetal laikam nebūs īstā vieta, kur vervēt culvēkus uz gandžas pīpētāju saietu par 12 ls :)
+1
papētīju programmu. tiešām nav slikti, visvairāk uzrunā 'dakteru skola bērniem'. /cik tagad labi laiki, mums neviens nemācīja kā dakteros jāspēlē, kaut kā pašmācības ceļā ar izmēģinājumu metodi apguvām/
+5
^ Kaut kā izlasījās "paščamdības" ceļā un uzreiz iedomājos par pupiem ... Pēdējais laiks laikam arī bija šajā tēmā kādam ierunāties par tiem jaukajiem meiteņu prieka maisiem un salauzt tēmu līdz galam. :(
0
Biļete diezgan padārga, taču vienalga došos. Tā cena droši vien ir sava veida facecontrol festiņā. :)) Būs jauki! Yeah, chill.
+1
12 ls,someobody is HIGH?!
fests tiri ta neko,bet es neuzskatu ka ir 12 ls verts...
viss jau ir skaisti bla bla,bet ta skatos ka te pie mums visiem kam nav slinkums taisa festus,ver klubus valja blakus vienam otram, un pec tam brinas,kapec neiet bizness...
+4
Varbūt tie 12ls ir lai kaut-cik atfiltrētu sīkos dzērājus un apkārtnes piedirsējus?!
+1
^ diezgan iespējams.
+3
^^^ aha, un tad reāls bankrots festam, jo netiek atsists izdevumu minimums!
+3
aha, un reāls bankrots festam, jo jālabo viss kas salauzts un jātīra viss, kas piedirsts un vēl jāmaksā kompensācija, jo kāds 16 gadīgais pārrijies alko un vēl kādam sīcism pārsista galva :)
+1
Nu paga , jaunatne jau ir jāaudzina pareizi , citādi matainie vēl izmirs. :D
0
^ nezāles neiznīkst!
0
Bet tas jau nav metālistu fests? Vai tagad jau ir? :O
0
Eu , tiešām. Es nezinu kāpēc to sajaucu ar Sutas balsi...
0
es vispār pabrīnījos, ka sukas balss arī šogad skanēs! cik saprotu kopš tā gada kad SF tur blieza tas pasākums neapturami nīkst..
0
Ja ezera vai upes nav, tad no deal.
p.s. Cēsu fonofests arī atrodās labā vietā (telšu vietas atvērtā pļavā, līdz veikalam un ezeram tālu...)
p.s.s labāk tomēr par naudu nekā ja tas būtu par velti. 12Ls liekas par daudz, bet toties 40 grupas, jauni feisi. Vai alus būs?
+1
Festiņš bija ļoti apmeklēts. Man šķiet apmeklējuma minimums tika pārspēts vairākas reizes. :) Pārsteidza labā organizētība. Nebūtu bijusi svelme, tad vispār būtu desmitniekā :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas