atbalsti Katalepsiju ar savu balsi!
+1
nu huiviņzin vai šitie konkursi, balsošana ko dod (kam miljards draugu-dod gan),
bet ja dod - tad neslinko un atbalsti Katalepsiju!

nobalsojot par Katalepsiju te:
burka.lv/balsojums/...

no viena datora var balsot reizi 24 stundās
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
NO VIENAS e-pasta ADRESES.

Varavīksnes Stallim ar var paklikšķināt virsū ...
+2
es ar par stalli, sorry katalepsija :D
balsošanas procedūru gan ūber uztaisījuši. Tur tāds vienkāršs lauku tantuks par savu mazdēlu nemaz nepratīs nobalsot, visādi aktivizācijas linki un kas vel ne. nepietiek ar podziņas nospiešanu:(
+1
Nu tad, bļa, lai iet dirst. Netaisos es tur pisties ar linkiem utt. Būšu lauku tantuks.
0
nē, nu jau tik šausmīgi:D
+1
Tak aptaujas jātaisa tā, lai cilvēkam būtu ērti nobalsot ar vienu klikšķīti, nevis vēl jāreģistrē meils, jāgaida kamēr kaut kādu linku atsūtīs utt. Vārdsakot - lai iet pa skuju taku uz tārpu ciemu ar šitādu sistēmu. :)
+1
nu, johaidī!!! bet par stalli taču var vienreiz dienā šitās mocības izturēt:D
0
Nav man tik liels fetišs uz "Džeinas Biksītēm". :)
+1
varavīksnes stallis - nobalsots
+2
Man ir kādi 4 kreisie meili ... jāmēģina gan Stallis, gan Katalepsija iebīdīt. Neesmu tač tāds trīcvaidziņš, kā viens otrs ...
0
BoD uztaisi sev vēl kādu meilu, lai var uz normālu ballīti beidzot aiziet:D
0
bļin, vakar izskatījās cerīgi ...

The Citizens
371
Konservētie stringi
354
SKApis
296
Kaķis Maisā
294
Arkādija
257
--------------------------...

13 Katalepsija
118
21 Varavīksnes stallis
51
0
vai TU šodien jau nobalsoji?
+3
Tak tas konkurss ir absolūts debīlisms.
Sanāk ikdienā kontaktēties vienu balsojuma TOP5 grupu dalībnieci un viņa saka, ka rīkotāji jau pirms konkursa dalībniekiem teica, ka uzvarēs tie, kuri vairāk spamos.
Tā kā sistēma nav nepārdomāta, bet gan apzināti uztaisīta tizla.
0
nav gan. mūsdienās tas spams ir ķipa reklamēsana un attiecīgi cik tu sevi skaisti spēj izreklamēt (cik interesants ir tas ķipa spams), tik arī balsis dabūn.
0
un kad tad ir savādāk?
0
Loģiski, jo tev vairāk ir čomu, kas dirsu plēš jaunus kontus taisot jo vairāk tautas būs pasākumā
0
Skatos, Džeinas biksīšu cienītāji sasparojušies, kā rezultātā Varavīksnes Stallis ieņēmis ceturto vietu, par nieka 7 balsīm piekāpjoties grupējumam Konservētie Stringi :D
0
lol
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas