RELICSEED, PŪĶA GARS, THE FACTOR @ RnR, 07.jan.2011.
+1
Par uzstāšanās laikiem nekādas infas man diemžēl nav ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
22.00 ķipa laikam..
0
Nu, tas laikam šiem ir standarta sākumlaiks.
0
Nekad nebūtu iedomājies, ka man atgriezīsies ticība Rock`n`Rigai :)
0
Skaņa bija pārsteidzoši laba (ņemot vērā apstākļus, protams). Nokapāja smuki. Diskam interesants noformējus - apaļa bleķa kastīte. Un garams tiešām ir 60min.

Puņķa Gals gan bija garlaicīgs. Vokālists labs un Alice in Chains / Black Label Society koverīši smuki, bet tā baigais žāvs.
0
Tā kā man šodien ir jāstrādā, tad nolēmu neriskēt un negāju :D
Kas tur pa alu tagad dabonams?
+1
Dārgs alus ...
0
Tas ka dārgs ir pats par sevi saprotams, bet es gribēju šķirni zināt :D
0
Kautgan ir arī Garais pa Ls0.90.

Cēsu nefiltrētais Ls1.90
Bubulis (iespējams, ražots Piebalgā (7%)) Ls2.50

Vēl kautkāds pa Ls1.90 un vēl viens pa Ls2.50. Neatceros cik Cēsu parastais maksāja. Ls1.60 moš ?
0
Tāpēc pirms RnR vajag pielieties kaut kur pa lēto un tur tikai kondīciju turēt ar 1-2 aliem.
0
Nu, es ar vienu Nefiltrēto izvilku (par tiem čurainajiem jau labāks, bet nekas dižs). Citreiz tas Bubulis būs jāpamēģina.
0
Es vakar paprasīju Cēsu premium (bija rakstīts, ka piķo 1.50), bet noskaitīja tikai latu. Tā arī nesapratu, vai man noveicās, vai arī tas alus patiešām maksā tikai 1ls.
0
Man ar šķit, ka Ls1.50 varēja maksāt. Varbūt tev par smukām acīm kā par 0.3 paņēma - tas laikam pa latu bija.
0
P.S. Aizvilka uz samērā jaunu krogu ''Skābene'' (Alberta laukumā). Ir OK. Vecie prāmji un Tērvetes pa Ls1.50. Pirmo trambuli gaidot var novusu uzsist un šautriņas pamētāt. Ļeņingrada tāpat piegriezusies un pārbāzta.
0
Cēsu premium tur bija 1 Ls, gribas labos alus par labām cenām, jāiet uz Alu.
0
Uz Nabaklabu drīzāk.
0
^^ cenu lapā tātad nepareizi.

Alā tumšais Valmiermuižas esot, būs kādu reizi jāpamēģina.
0
Alā visi foršie ali- Bauskas, Tērvetes ir pa 1,5 Ls. Dzer un baudi.
0
Nabaklabā arī, turklāt tur nav tik piebāzts kā Alā. Vakar Alā nebija kur īsti pakaļu nolikt.
+3
man visvairāk patīk bārs mājas, kur var i pakaļu nolikt i alu pa saprātīgu cenu noraust. :)
+5
bāc.. aizgāju uz konci un mājās pārrados pēc divām dienām :D
+4
Thats the way it should be.

Aizpagājšgad aizgāju uz karaoke un mājās pārrados pēc četrām dienām ...
+1
nākamajā gadā, varēji teikt.
0
ojā, aizgāju uz salūtu un tā nodzēros, ka mājās atnācu jau nākamajā gadā, HO HO HO
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas