Trendkill Method cd 2011
+2

Latvian modern thrash metallers TRENDKILL METHOD, who feature in their ranks guest musicians Esben Hansen (HATESPHERE, AS WE FIGHT) on vocals and Magnus Soderman (SLAPDASH, AXENSTAR, INRAGE) on lead guitar, have completed work on their second album, "Affective Arousal", in their hometown of Riga with producers Denis Melnik (GUST OF ANGER, HOSTILE BREED, ULTRA) and Sergey "Amsterdam" Laletin (SANCTIMONY, SOULARIS). The CD was mixed by Jacob Hansen at Hansen Studio in Ribe, Denmark. The artwork was designed by Costin Chioreanu of Twilight 13 Media.

A track from "Affective Arousal", entitled "Pleasures Makes Me Paranoid", can be streamed below.

draugiem.lv/trendkillmethod...
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Par moderno metālu diez ko neiefanoju, bet tik un tā - respect!
0
Roadrunnerrecords?
Opā.
+2
Nē, vienkārši Blabbermouth ir Roadrunnera veidota ziņu lapa.
+8
joprojām atceros to vienu Blomi, kad šie sabrauca ar daudz daudz mašīnām, stundām ilgi krāmēja savas daudzās aparatūras vienības uz skatuves, stundām ilgi skaņoja savu drobeni un tāpat skanēja pēc s..a
+1
Toties ārkārtīgi skaļi. Vai ta tas nav galvenais?
-1
es atceros, ka viņi 2007. gadā spēlēja uzreiz pēc Tabestic Enteron. labi, ka laikā paguvu notīties :))
+2
varbūt dēļ viņiem:
1) pa ceļam mājās naktī uz šosejas gandrīz saskrējāmies ar pretīm braucošo mašīnu;
2) es senča mašīnu tomēr nākamajā dienā nošķīlu (ietesos sētā) ?
-7
Ne nu tāda nomelnošanas kampaņa. Ja jūs vēl pieminētu, ka kāds no viņiem ir saistīts ar Parex, tad visas pretenzijas par garo priekšpēli ar skatuvi un PeteņuMalēja menopauzi uz šosejas būtu tīrais sīkums. Vai tik viņiem mēģi arī nenotika blakus Godmaņa 24/7 izgaismotajam logam...
Es tā saprotu, ka pie muzikas recenzijām šeit nav pieņemts runāt par muziku...
+3
Tā vien liekas, lai reģistrējot jaunu profilu, uz reģistrācijas ē-pastu tiktu nosūtīta brīdinājuma vēstule par to, ka diskusijas par it kā šķietami muzikālu tēmu var izvērsties pupu un dažādu psiholoģisku preteklību izķidāšanu. Klāt pievienojot piebildi, ka mājas lapas veidotājs un foruma dalībnieki neuzņemas nekādu atbildību par to, ka izvēles variantu 1) jā; 2) nē, vietā izvēlas: x) bļeģ nahuj!

No otras puses diezgan smieklīgi, ka katrs jaunais foruma dalībnieks mēdz sašust par diskusiju negrognozētu virzību >:)
-9
Tas, ka tu te dirni gadiem, laikam ceļ tev pašapziņu, burtiski, prātam vairs neaizsniedzamos augstumos...
Kur ir sašutums? Cienītais, ja tik sāpīgi reaģējat uz acīmredzmiem pārspīlējumiem, tad laikam tevis rakstītais bija domāts nopietni?
+13
pēdējā Blomē vienīgais, ko no viņiem atceros, ir solista atsperfrizūra un kliedziens: "Perciet musu krekli!" :D
+1
tiešām, laiku pa laikam šeit patīk ienākt un iedirnēt un reizēm kārtīgi iesmiet, piebildīšu, ka komentārs aka Zyanide, šodien, plkst. 14:04 šeit pavīd vismaz reizi mēnesī adresēts kādam no pašapziņu pacēlušajiem indivīdiem :)
0
Tas vokālists no TRENDKILL METHOD agrāk nestrādāja universālveikalā "Centrs", mūzikas veikalā par pārdevēju? Tāds diezgan lecīgs tipāžs....
0
acīmredzot šī foruma publikai nepatīk šī grupa, :*
0
atsperfrizuras vokals no TM izmests tika kadu 1,5 gadu atpakalj, tad bija Flayingu janka pie vokala, un visnjh ari nesen paspeja aiziet no TKM...
0
Eu, Janka jau aizpirda ?

Es vakar novilku šo 2005.gada albumu. Man to klausīties, jeb kā ?
0
Tev? Diez vai.
0
Tu laikam esi pārāk augstās domās par mani. Vai arī par albumu ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas