Relentless Reckless Forever
-1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Nu katram jau sava gaume un tā un tā... man, piemēram, nevisai tīk.
Protams, tas kā viņš izproducēts un iespēlēts ir pa smuko, bet, nu tas jaunais virziens kurā viņi soļo nav priekš manis, un viss vecais, kas ierakstos saklausāms ir jau drusku apnicis.
0
Ā, vot, piemēram, tas "Shovel Knockout" tomēr tāds interesants
0
Metalarea.org kaut kādu Children of Bodom jaunāko albumu novilku. Nu tā, tīri aiz intereses paklausījos, lai gan šamo cienītājs neesmu.
Likās gana garlaicīgs un neinteresants, sliktāks par agrākiem veikumiem, taču īstam fanam varbūt izdosies saklausīt ko.
0
Izsakoties svešvalodā - "people still care about this band?!"
0
1. sūds
2. sūds
3. sūds

Kas noticies ar to vokālu? Nah jams tur mēģina cūkoties? :O
0
paga, šitā ir tā banda, kuras krekliņā parasti staigā pamatskolnieki, kas beiguši klausīties hiphopu un pievērsušies 'metal' novirzienam? nebiju laikam nekad iepriekš klausījies, un laikam tas bija prātīgi darīts.
+1
Es šonedēļ tieši staigāju COB krekliņā.

Varēja jau nosaukumā / pirmajā postā pierakstīt, par kuru grupu runa, jo domāju, ka kautkādi sūda metalkōristi - Relentless Reckless Forever
0
Gribēju jau rakstīt, ka nu i ņehuj tādu nosaukumu albumam likt, bet tad atcerējos, ka viņiem citu albumu nosaukumi nav bijuši sevišķi jēdzīgāki, piem., Hatecrew Deathroll vai kā viņš tur....
0
Vispār vecie COB albūmi man, piemēram, ļoti patika reiz tālā senatnē...
Viņiem tāds savs, konkrēts fīlings.
Laiho arī bij viens no tiem retajiem ģičistiem, kura zibenīgie solo ātri nekļūst apnīkoši.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas