Latviešu leģions krekli
+5
Latviešu leģions krekli - iespēja ietērpties atbistoši pasākumam! :)

www.failiem.lv/list.php?i=spnvip...

Kvalitatīvi, Somijā ražoti krekli, 2krāsu sietspiede. Visi izmēri.

Cena Ls 13.

Pasūtot norādīt krekla numuru (faila nosaukums).

Tālr.: 29549337
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ble, kamēr rakstīju otra tēmā, šiet uzradās tēma ar atbildi uz jautajumu. Paldies :)
+1
Kreklus tirgo Arnis "Bize" (Tālr. ^ sludinājumā). Apsktīt & apčamdīt varēs 11.martā MP un 12.martā Alā.
+2
Šitos kreklus jāvelk, kad dodās uz Wacke Open Air.
0
^nē, uz party sun :D
bet ko tas maina,efekts tāds pats būs :D
+1
Jā, Party Sun būtu dubults efekts. :D
-1
Domā, WOA kādu tas satrauktu? Tur tak it kā kāškrusti utml. NS simbolika īsti neparādās. Kaskas forma diez vai skaitās.
+1
Paskaties uzmanīgāk - elektriķu simboli dažās bildēs ir skaidri redzami!
-7
Pagājšgad tieši uz 9. maiju nopirku sev vienu smuku kur redzama SS simbolkia. Obligāti uzvilkšu uz 16. martu :D
+5
Dēļ tādiem kā tu arī aizliedz 16. marta gājienus.
-2
^ pamato viedokli... Nezinu vai tie, kas te iepisa man mīnusus īsti saprata. Man ir šitāds krekls www.failiem.lv/down.php?i=sgkoeb&n... un tur ir SS simbolika ibio
0
man likās, ka tu nopirki kaut ko tādu :D
www.isdrecords.com/store/images/ss-hou...
-1
NOp, bet mans tētis gan gribētu tādu
+1
16. marta pasākumus neaizliedz dēļ tādiem, ka Šnicele, 16. marta pasākumus aizliedz dēļ tādiem kā civilokupants Ušasķiks, bezprincipiālais rietumu un austrumu dirslaiža Lācītis - Pīļknābis un citiem tamlīdzīgiem mēsliem.
+1
Hei, vēl ir iespēja pasūtīt leģiona kreklus? Viens paziņa izrādīja interesi, bet norādītais nr. neatbild. Divi gadi gandrīz jau riņķī tomēr :)
0
^^ WTF ir Lācītis - Pīļknābis ?!
+1
A ko uzreiz nacigas. Varbūt cilvēkam vienkārši patīk rūnas, it īpaši Sōwilō..

Ja reiz par SS, tad atcerējos vienu stāstu no senča. Padomju laikos, augstskolas gados, esot bijis priekšmets, kur par Ļeņinismu mācīja un visu to padomju čerņu, tad nu šamajam garlaicīgi bijis, un tajos laikos visādus hard rokus cieņā turējis, it īpaši KISS, tad nu jā, šis aiz garlaicības (kā arī mūsdienās) uz klades vāciņiem stancē virsū mīļāko grupu logo utt. , tad nu šis arī uzzīmējis aiz garlaicības KISS logo. Protams, visas tās pierakstu klades pēc katras lekcijas bija jānodod un loģiski, ka vēlāk pisināja ārā par to SS , kas redzams KISS logo. Ej un iestāsti kaut kādam komuņagam, kas klausās častuskas, kas ir KISS un ka tam nav sakara ar nacistisko Vāciju.
0
Ā, nu jā, viņi veica čekingu un ieraudzīja, ka viņa fācis dienējis 19. SS divīzijā un tad bez maz vai nopratināja par visu to. Tā ir, kad ir ļoti garlaicīgi un neapdomātas lietas zīmē. :D
0
^ turklāt KISS dalībnieki pēc tautības bija un ir ebreji....
0
rekur ancuki priekš Wakenas - www.ww2sale.com/waffen-ss-uniforms/...
+2
Es arī labprāt dabūtu vēl vienu tādu kreklu — man bija, bet vasarā pie čoma dārzā saplēsu, zāģējot kopā vecu būdu. :( Pēc tam krekls tika uzkārts kokā un atbaidīja no plūmēm strazdus un krievus.

Varbūt prasās pēc vēl viena drukājiena šiem krekliņiem, ja iepriekšējais beidzies?
+2
Būs jāpagaida līdz pavasarim
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas