Varg
+1
es te meklējos vnk intresees pēc (kautvai sīkums), bet kads nezin kāpēs Mr. Vikernesam ir rēta uz zoda? :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Vargs kā ierasts sūkāja Eironīmam, bet pēkšņi uznāca šķavas un sanāca iecirsties ar zobiem tā makanāk ... Eironīms šķīla ... tālākos notikumus visi tak zin, ne ?
+1
nu ja
0
Man arī liekas ka tas rētas izcelsmes jautājums pēkšņi lliek visam Burzum izklausīties kkā savādāk :/
0
ko jūs te muldat, tē rēta viņam no bērnības. no gultas izkrita..
+4
Gan jau mežā spēlējās vikingos.
-1
Cietumā viņam kaut kādi čurkas tika žokli salauzuši - kazi, arī bez sekām nepalika.
-1
BladeofDarkness teksts, acīmredzot, būs izskaidrojums, kālab tas Eironīms nomira, būdams ģērbies tikai apenēs... (apenes kā pēdējo Eironīma apģērbu pieminēja kaut kāds krievu žurnāls, laikam "Rock City" savā rakstā "Grāfa Grišnaka noziegums un sods")...
+2
Btw,Intaram man lekas būs taisnība,kkur lasīju ka Vargam bērnībā paticis lomu spēles dabā spēlēt un trolli tēlot. That's so blakk meetl.
0
Protams, varu sadzejot arī citu, maķenīt smalkāku variantu - Vargam visnotaļ simpatizēja šis tas no vācu padarīšanām, kāpēc gan lai menzūra nebūtu bijusi tai skaitā?
0
Par menzūru viš neko nav rakstījis.
Es savlaik aiz "ņehuj ģelaķ" visam burzum.org cauri izlasījos.
+2
"es te meklējos vnk intresees pēc [..]"

Tevi var saprast - pavasaris taču, un riesta laiks tuvojas! :D

Bet Vargs vispār interesants čalis. Tajā pašā burzum.org viņš visādas lietas par sevi stāsta, piemēram, viņam savulaik esot labāk paticis iet uz tehno klubiem nekā metālistu pasākumiem.. Un tajās meža lomu spēlēs esot arī Immortal čaļi piedalījušies, haha..
+2
Bet vispār da bļe - labāk, lai skraida pa mežu un vicinās ar koka zobiniem, nevis kā mūsdienās - kā pamostās, tā pie datora līdz gulētiešanai. Nu moš atiet uz kādu stundiņu palūrēt teļļuku.
+1
Dieviņš meklējas, ņems kādu pie sevis :D
-1
A vispār, kam piš kur un kādēļ Vargam rētas? Mož dzimumzīmes, pumpas utt. a jāsaskaita?
+4
dzimumzīmes un pumpas varētu Seth Putnam sāk sākt skaitīt
www.boiling-point.com.ua/wp-content/uploads/...
+2
Bišku oftopiks, bet neizskatās, ka Vikerness būtu dikti zvērīgos apstākļos sēdējis. :)

fishki.net/comment.php?id=6900...

fishki.net/comment.php?id=6338...
+2
Nu tas jau kaut-kur bija apsriests. Jamiem tur ķurķī dzīvo labāk kā 95% Latvijas iedzīvotāju.
+1
Un ja vēl salīdzina, piemēram, ar šādu jauku vietiņu :)

fishki.net/comment.php?id=5231...
0
Tā notiek ja tu nepasaki nēģerim ka jāēd...
0
...tikmēr 80% R pasaules pasīvi domā par iespējām nomest lieko svaru.
0
24 years waiting for a chance,
to get outside and take a run around a block,
la la la la
+1
Lieliska kombinācija: Zimbabve + cietums (+ vēl aids probably..)
+1
+ Nēģeri - pederasti.
0
Ja kāds vēlas novilkt Varga grāmatu "Germansk mytologi og verdensanskuelse" (krieviski) iekš .pdf, var to izdarīt šeit:

www.failiem.lv/list.php?i=hgknwn...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas