Meklējam atkal black metal projektam
-1
Tātad šoreiz izdomāju izveidot profilu , lai ir priekštats.
Meklējam ritma , solo ģičistu un basistu.
www.draugiem.lv/strychnine...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Esmu sapratis tavu plānu.
1)
Nodibini projektu.
2)Ātri uztaisi ierakstu tikai ar vienu kopiju.
3)Noroc to meža vidū 50m zem zemes un ceri kļūt par kulta grupu.
4)Projektu likvidē, sāc jaunu projektu.
5)?????
6)Profit!
+2
Throne of impaled vēl spēlēju un sākumā gribēju taisīt black doom grupu , tad Helvijam iepatikās dziesma un sarunājām , ka spēlēsim depresīvo black , vot tāda lietas būtība.
0
vai tad sākumā nevar spēlēt vnk to,kas sanāk un patīk un pēc tam domāt par nosaukumu un stilu?
0
^nu bet neviens jau neteica , ka tieši tā sauksies vnk uz to pusi.
+1
"ka spēlēsim depresīvo black ..."

Vai esi pajautājis sev, cik tad būs tādu, kas klausītos to bleķi, turklāt vēl depresīvo,?
+3
^Nu galvenais nav , ka pašiem patīk ?
+9
vo, vo ... visiem dirsā tāpat neielīdīsi
0
Pilnīgi piekrītu.
0
Katram black metal grupas biedram ir savs blakus projekts. Paskatās uz Shagrath no DB, šamais ar citiem spēlē rokenrolu, tad 'vel Immortal čalim ir blakusprojekts ar unikālu nosaukumu - I. Tad vēl tas čalis no shining, viņam ir Den Saakaldte un tādu vēl ir dahuja :D
+2
Ehh, paņemiet takš iekš grupas darkspell, šamā jau te gaužās, ka viss ir slikti, viņa visu māk un māk labāk, dziedāt, spēlēt, pupus rādīt utt. Būsiet ar vienu šāvienu divus zaķus dabūjuši :)
+7
Bet viņa ir resna :D
-1
značit lieli čiči, daudz labuma kur iegrābties :D Vienīgais ne visai labs pārsteigums ir pēc dropes pamosties, kad trūkst elpa un konstatēt, ka tev virsū guļ sievišķis, kas ir 2 vai 3 reizes lielāks un smagāks par tevi, labi, ka nav gadījies, ka spēcīgāks :D
-10
bet tu esi stubs...varēsi bliezt savu depresīvo bleķi un griezt vēnas:@
-10
graver atkal izdari secinājumus nepazīstot mani:@

varat tik turpināt apvainot mani un ne par ko dirst virsū:)
-1
Da nē tu visu pārproti. Nav obligāti jāgraizās , ja spēlē kautko depresīvu.
-1
Darkspell, es piedāvāju cilvēkiem, lai viņi uzaicina tevi uz grupas mēģi, bet ne ko citu! Kādus secinājumus esmu izdarījis tagad, ja varētu uzzināt?
0
Un graizīsies klausītāji.
0
Pie tam, personīgi esam tikušies, tā ka nevajag atsaukties uz to, ka nepazīstu tevi!
+4
Kas vispār te dirsā notiekās, sarodās visādi jauniņie un it sevišķi BĀBAS, un tik lecās, cočus nerāda, sūta trīs mājas tālāk, pašas nesūkā, tikai priekš viņām viss sūkā, un pie tam bezjēgā sprēgā. No malas jau izskatās, ka cienītā miss Darkspell met savu kārno aci Bigija virzienā, jo uz šamā piezīmēm un dusmu uzplūdiem vispār nav reaģējusi ne ar ko negatīvu, tik mazas- stulbas, sarkastiskas piezīmes...! Ak tu manu Mī un žē!
+1
Nu jā trakākais jau , ka pupus nerāda.
-2
neko tādu neatceros....pat ja esam 100% ka nepazīsti mani:)
0
Patiesība acīs kož.
-9
:D es istenībā nesprēgāju tu tgd to dari...un kas ir Bigijs/??
nemetu acis nekur:)
+6
Lai slavēts Jēzus un Werwolfs - tevi priekšā ņēmis neesmu, to točn zinu, tā ka tik labi tevi neesmu iepazinis ...:)
0
^ muahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D
+7
šitas viss izskatās pēc baisa kindergartena, kuru no aizkulisēm vada Tas, Ko Nedrīkst Vārdā Saukt...
0
vnk huiņas dzīšana atkal.
+4
Nez, man viņas neaptēstība liekas visnotaļ dabiska.
+1
Nezinu, kā jums, bet man kaut kas šitāds jau ļoti sen kopš Vārdāneminamā aiziešanas pietrūcis. :D
-1
es neesu neaptēsta:D te vnk visi barā metas virsū pilnīgi bez iemesla:) es pat nekomentēju šito diskusiju bet kādam obligati vaidzēja uz to provocēt:)
-1
un nejau es te kašķi meklēju...

TRUEMETAL NAV PAR MANI VAI PAR To CIK ESU VAI NEESU APTĒSTA...!!!! un nevaig to pataisīt par mani

CHILL 0UT!!!!
+8
Vnk te tā ierasts - kādu, kas smagi izceļas uz apkārtējo fōna, to piemin pie katras iespējas, līdz tas iegūst Vārdā Neminamā statusu - kas ir pats augstākais :)
0
Mataino daba :)
+1
es laikam toč nēesu no šīs planētas:)
-1
^ Tad ko šeit dari ? :D
0
piedalos diskusijās
+4
^^^ Ō-jā, tu esi unikāla, īpaša, un tevi neviens nesaprot un nenovērtē.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
-2
atkal jau ezds....

tas toč ir unikāli

( un to saki tu nevis es)

un vispar topiks ir par - Meklējam atkal black metal projektam
0
Jā, pavasaris klāt, iet un meklējas.
+3
Protams, ka tu esi unikāla un īpaša.
cutroni.com/blog/wp-content/upl...
-2
psc :D
+2
Vnk te tā ierasts - kādu, kas smagi izceļas uz apkārtējo fōna, to piemin pie katras iespējas, līdz tas iegūst Vārdā Neminamā statusu - kas ir pats augstākais :)

^ tādā gadījumā darkspell virzās uz šo visaugstāko statusu brašiem soļiem. tā tik turēt!
+1
Septiņjūdžu soļiem...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas