sound machinery meklē bundzinieku!!!!
0
karoc meklējam kādu, kas var kavalitatīvi trāpīt pa bungām, nopietnai spēlēšanai, vēlams ar savu daļēju ekipējumu, lai var maukt uz končiem.
saprast ko mēs daram var šeit: draugiem.lv/soundmachinery... °

ja interesē, tad dod ziņu vai nu šeit vai draugos
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Es varu visai kvalitatīvi trāpīt pa tomiem. Tikai retu reizi aizsitu garām >:D
0
Ja jau mašinērija, tad mašinērija, bungmašīna iederas :)
0
vispār sāku aidomāties par to, ka vajadzētu aizstāt ar elektroniku, :D :D vismaz uztizamāka, ja pabaro ar baterijām laicīgi tad viss štokos :D un pat retu reizi nesit garām, ja nu vienigais pasam liki, tizli pirksti programmējot :D :D
Bet tas būs galēja izmisuma pakāpē, pagaidām, tomēr palikšu pie bundzinieka :)
0
labāk laba bungmašīna nekā sūdīgs bundzinieks. neņemiet ļaunā dzīvo bungu fani, bet elektronikai ir daudz priekšrocību. un labi bundzinieki ir uz izķeršanu.
+3
Labu bundzinieku ir šausmīgi maz, it sevišķi jau vēl tādi, kas metālu grib spēlēt. Līdzīgi ar basistiem, toties stulbie ģitāristi gan drillē uz nebēdu un spīdzina cilvēkus ar savām "kaķis aiz astes" vai "bites bundžā" skaņām :D
0
Bet tiešām labu bungmašīnu arī reti nācies dzirdēt. THE PROJECT HATE un URSKUMUG pirmie nāk prātā.
0
Tad jau arī vokālu un gičas var ierakstīt studijā un palaist ar bungmašīnu kopā. Uzspied play un viss būs štokos :D
0
"Labu bundzinieku ir šausmīgi maz, it sevišķi jau vēl tādi, kas metālu grib spēlēt. Līdzīgi ar basistiem, toties stulbie ģitāristi gan drillē uz nebēdu un spīdzina cilvēkus ar savām "kaķis aiz astes" vai "bites bundžā" skaņām :D "

tipa basistu nav, bet ģitāristu pārpildīts? man kaut kā vienmēr ir licies, ka jebkurš, kas prot spēlēt basu, prot spēlēt arī giču un otrādi.
0
Parasti ir tikai otrādi ;)
0
ok, protams, katram ir sava specializācija, bet nu tīri tehniski spēlēt jau tā kā vajadzētu varēt
0
es nejēdzu saspaidīt akordus gičai, bet no basa šo to saprotu :p
0
ok, nu es vairāk runāju nevis par '''šo to saprotu", bet gan jau mākošiem spēlētājiem. bet tev iesaku akordus pamācīties, trū meni arī basu spēlē izmantojot akordus
0
"šo to saprotu" bija vairāk domāts kā 4 gadu stāžs :p akordu notis pēc kārtas varu nospēlēt, bet visas reizē un vēl mainīt nē, to neesmu trennējusi un basam man nav bijuši sevišķa vajadzība
+2
Nu nav arī gluži tā, mincīt. Ok, tas, ka džeks zina, ka stīga jāparauj, lai tā skanētu un uz kuras ladas attiecīgā skaņojumā ir kura nots, nenozīmē, ka viņš prot to basu spēlēt. Nu jā, kaut kādu elementāru pum-pum droši vien. Bet es to neuzskatu par "māk spēlēt". Ta kaut vai pie atšķirīgā nospiediena un lielākas skalas jāpierod, nemaz nerunājot par visiem citiem smalkumiem. Nē, nu es jau arī uz bungām 5 ritmus māku uzdauzīt... Tu runā par mākošiem spēlētājiem, nu nez, salīdzinājumam - es varu +/- uzmest bumbiņu florbolā, bet absolūti nejēdzu uzmest ripu hokejā. Bet abi taču ir nūju sporti, arī tie metieni bieži vien ir līdzīgi, bet redz, nianses daudz ko maina. Tas tā - varbūt muļķīgs salīdzinājums, bet nu neko :)

Jautājums - tu, mincīt, pats spēlē kādu mūzikas štrumentu?
0
jā, kaut kādā 13 gadu vecumā spēlēju basģitāru, pēc tam mācījos akustisko ģitāru, rezultātā pārgāju uz elektrisko ģitāru. vēl protu šo to paspēlēt, bet ne nopietnā līmenī.
0
bet mīnusu pie tā, ka basu ir forši spēlēt ar akordiem gan neliec, jo basu tiešām ir forši spēlēt ar akordiem.
+1
Jā, zinu tur, kur iederas - tur ir super, tāpēc to mīnusu tev būs iekruķījis kāds cits.
-1
ā nujā, man jau vienkārši defaultā liek
+3
Latvijas apstākļos ātrāk būs mācīties pašiem tās bungas dauzīt.. Vai arī atrast kādu, ko padarīt par bundzinieku piespiedu kārtā :D
0
Kānukurš. Es nekad neesmu defaultā nevienam licis mīnusus. Jā, pat ne darkspell.
0
tu jau arī laikam neesi defaultais trvemetālists haha
0
Īstenība tāda lieta pastāv, ka Latvijā ir vieglāk izskaidrot, faktiski ieborēt, sliktākam bundziniekam, kas viņam jāspēlē, ar laiku uzkāpinot viņam skilu, jo es zinu ļoti maz tādus, kuri paklausoties gabalā automātiski atkož ritmu un viņa īpatnības. faktiski tie normālie bundzinieki, kas ir,tie arī ir un kruķijās pa Latvijas steidžiem un ļoti, ļoti reti parādās, kāds jauns talants. Un īstenībā uz doto momentu Latvijā vispār ir kādu grūti atrast, ja tev nav kāds pazīstams, basists, bundzinieks vai vokāls pat gičists, tad kādu caur sludinājumiem ir atrast ļoti grūti. to es no pieredzes saku. tagad drūms laiks arī mūzikai. :D :D
+2
mincīt, iespējams, ka kāds ir uzbliezis softu, kurš automātiski Tev ieliek mīnusu, kā Tu ieraksti kādu komentāru >:) *

* ar šo es it kā uzvedinu Tevi domāt, ka es tas toč neesmu...
0
īstenībā par šo es vienreiz domāju - varētu uztaisīt, ka atverot tēmu, kurā ir komentāri no profila, kura komentārus man atķeksēts nerādīt, automātiski saliekas mīnusi no manis šiem komentāriem. Ja jau ķeksis ielikts, tātad skaidrs, ka šī lietotāja komentāri man kretinē.
0
es atkal domāju, ka to sistēmu vajadzētu tādu - es varu ielikt plusu un mīnusu tam komentāram, uz kuru atbildu, tādā veidā argumentējot, kāpēc lieku šo plusu vai mīnusu. tas tam vismaz piešķirtu kaut kādu uzskatāmu jēgu. citādi šī sistēma ir bērnu spēlītes.
0
^^ man bija līdzīga fīča
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas