09.04.2011 Heaven Grey @ "Kontrabass" Jēkabpilī
0
Ja kādam šovakar sanāk būt Jēkabpilī un ir vēlme aiziet uz konci, tad var doties uz mūzikas klubu "Kontrabass", kur spēlēs "Heaven Grey" kopā ar Rēzeknes "Sacramental" un vietējiem "Trauksmes Stāvoklis" un "Kāvi".
Infa par pasākumu : muzikasklubskontrabass.wordpress.com/2011/04/06/heaven-g...
Kā nokļūt : muzikasklubskontrabass.wordpress.com/kontakti-un-vieta/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Spilgts citāts:
"Muzikālais klubs “Kontrabass” ir trakulīgs klubiņs ar bāru kurā ir daudz un garšiga alkohola!"
0
no kluba reklāmas:
`Klubs ir atvērts katru piektdienu,sestdienu no plkst. 20:00 līdz pirmajiem gaiļiem`
sanāk, ka klubs strādā līdz brīdim, kad uz to atnāk pirmie gaiļi DD
p.s.
ja godīgi, nekas labs tur nebūs... publikas ziņā, es domāju.
+2
"ja godīgi, nekas labs tur nebūs... publikas ziņā, es domāju. "

es, piemēram, uzreiz sapratu, ka te ir jāzvana dzīvnieku tiesību aizsardzības organizācijai - nu kā tad tā, ka gaiļi netiek ielaisti iekšā, kas, viņi domā, ka gaiļiem nav jūtu?

un ok, es saprastu, ja vienkārši nelaiž kādu atnākušo gaili iekšā, bet šitik brutāli - tieši tad, kad pirmie gaiļi atnāk, speciāli aiztaisa klubu ciet... taisnu tiesu šiem bezdievjiem!
+4
Attieksme no kluba darbiniekiem ir ļoti laba, tāpat arī apskaņošana uz skatuves.
+1
Nu lai jau viss notiek pa stipro, bet tas teksts par tiem pirmajiem gaiļiem... :D tie arī astoņos var ierasties :D
+8
bļa, man liekas, ka es sāku rakstīt kā darkspell
+1
Spēks D burtos un kolos!!!!
+1
Kotrabasā ir pārsteidzoši forša skatuve, laba apskaņošana. Ja nemaldos, džeki no Nastas ierīkojuši šo vietu, pamatīgs piķis ieguldīts. Izdzirdot nosaukumu, man pirmā asociācija bija ar Suxofonu, bet jēpilieši patīkami pārsteidza. Ar publiku ir kā ir, bet šādi tādi neformāļi no pakšiem izraušas un savācas kopā. Jebkurā gadījumā, ir vērts vismaz vienu reizi tur gaisu apostīt :)
0
Vienreiz vajag aizbraukt noteikti, lai pēc tam brauktu vēl! Tā tiešām ir vieta, kur atgriezties un gūt pozitīvas emocijas.
0
Jā,par brīnumu tajā iestatijumā skaņa ir ļoti normāla, kā arī viņiem tur barčikā ir tumšais brālis, un tik garšīgs! Riktīgi labs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas