Rock`n`Preiļi 15.jūlījs
+3
Pirmo reizi organizējam koncertu svaigā gaisā...

Pilsētas svētku ietvaros 15.jūlijā Preiļu vecā estrādē, notiek roka koncerts Rock`n`Preiļi.
Piedalās grupas Melanna, Atomic Bouratinos, Jūdas Graši un Rūsa!
Sākums 20.00 un ieeja par brīvu!

www.draugiem.lv/ev/18347957/...

Visi esat laipni gaidīti, Rock`n`Roll all night!

www.pakac.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Preiļu dzidro arī varēs nopirkt?
+3
Ņu ja vajag dabūsim :D bet ja nopietni antifrīzu var visur nopirkt!
+2
Vasals, Čiekur!
+1
O, vasals, kā Rīga???
+2
Līst...:D
Bet nu labi, netraucēšu pasākuma reklamēšanu - respektīvi, centīšos tukšu nevāvuļot, lai šī tēma nepaliek par beztēmu pārāk agri (lai gan šis process šajā forumā tāpat ir neizbēgams).
0
Vo, Rūsa — tas ir brangi!
0
Preiļos ibio ?! :)) jāņem līdz kastetes un var braukt tusēt :D
kgan, domāju, ka nav vairs, kā gadus padsmit gadus atpakaļ- kad vietējie čigāni un slāvu goperi varen braši uzstājās :)
-1
Saki, ka bez klopes & mordoboja neiztiks?
-1
Ja par brīvu, tad var gaidīt kuplā skaitā slavenos Preiļu traktoristus, mehāniķus un krāvējus :P

0
Nu jūs, veči, pārspīlējat. Bet nav jau spiesta lieta...
-1
Mēs tak jokojam :-)
-1
^^
nu...kā jau jebkurā miestā (Preiļi nav izņēmums) pietiek vietējo, kam, kad sīvais ribās, obligāti jāpiepišās klāt , ja esi svešais + bonusā `neformālis`
0
Ieeju pakac.lc mājaslapā. skatos...acis notēmē uz "BAL URODOV (Preiļi)". Pat negribās kometēt tās Preiļu ballītes...
+1
bok, tik traki diezi vai būs, sen jau būs tādi laiki pagājuši. Es pats šajos rautos reti piedalos un tā kā pārsvarā sanāk par Rīgu dzīvoties, tad vietējie mani sevišķi daudz neredz un gan jau dažam labam es arī izskatos kā diez kāds svešais. Bet nekādu problēmu šajā ziņā nav.
Bet ja kādam jau siltiņam kadram uznāk vēlme izkauties - nu tas var notikt faktiski jebkur.

creative_77, tas nudien nepatīkami pārsteidza arī mani. Izskatās, ka daudzveidības dēļ pielikuši kaut kādu krievu skolas pseidoansambli... bet ar šitik pederastisku nosaukumu...
+2
puiši jūs pārspīlējat...
pirmām kārtām "trakie" laiki pagājuši, visi tā saucamie goperi ir ārzemēs- zemenes lasa, čigāni ir "izmācīti", ka uz matainajiem labāk nelekties, plus ieeja teritorijā pa 4 tiltiem, uz zemīši būs līdz pat 6šiem no rīta, tā kā atvainojiet, bet mardaboja nebūs!
+1
Aizmirsu nokomentēt to Bal Urodov - lai jaunieši priecājas un kaut ko dara, es viņos neklausos un man nav interesanti, bet manis pēc, lai dara, katram kaut kas patīk, būsim toleranti!
-1
Čiekur, var jau būt, ka grupa ir pat tīri neko, bet nosaukums uzreiz piesaista :D
+1
Nē lash, kāds nosaukums tāda i grupa, bet viņiem patīk, tad lai jau!
0
„atvainojiet, bet mardaboja nebūs" — a mēs jau cerējām… :))) Liepājā bijām uz Marduk, tur iznāca saķeršanās ar vietējiem urodiem. Preiļos arī vajag!!!
+6
Nu ja tiešām ir ļoti liela vēlme, tad var pieaicināt "viesmāksliniekus" no Viļāniem...
+2
Nezinu, kas salika tos mīnusus, bet priecāties arī nav jēga, jo...
Vēl viens rok-festivāls tiek atcelts, jo ticis uzbrukts skatītajiem!

www.gazeta.ru/news/culture/2011/0...
0
pagājšgad laikam par šito pasākumu bija tas video, kur bars urlu atnāk pēc konča beigām un sāk visus dauzīt ...
+4
Tas video (no cita leņķa). Skatīties visiem.
www.youtube.com/watch?v=Ga-nCCeIQGo...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas