Malduguns socializējas
+17
Malduguns * draugiem
www.draugiem.lv/malduguns
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ahujenna kruti skan. ņemu visus sliktos vārdus atpakaļ, ko teicu pie MP. \m/
+4
jeeeees, detuha latvju mēlē skan spēcīgi. :))
0
Murgonis bija piedzēries un nesmuki izrunājās? :D Ka pohas tagad? Atlaida? :)
-2
jā, pamazām sāku jau just savas rokas. ;D
nē, vienkārši biju neapmierināts ar to, ka citi tiek vairāk novērtēti par citiem dēļ vairāk draugiem, sarunu turpinājumi jau bija arī šeit kaut kur, man šķiet..
+5
^pff, bet tas taču ir stabils un nemainīgs fakts, ka grupām, kurām ir vairāk draugu, kontaktu, labāks mārketings un socializēšanās spēja, arī klausītāju loks ir krietni plašāks nekā grupām, kuras vispār nedomā par 'komerciju', neatkarīgi no tā, cik ģeniālu vai trulu mūziku tās ražotu. tas ir attiecināms uz gandrīz jebkādu mūzikas projektu gandrīz jebkurā vietā, kas mūziku saņem caur dažādiem komerc. medijiem, nevis klausās to savas cilts vecāko izpildījumā pie ugunuskura meža vidū. salīdzinoši maz ir cilvēku, kas apzināti meklē kaut kādus baigos undergorundus, tikai lai dziedētu savu melomāna dvēselīti ar kaut ko, iespējams, labāku vai iepriekš nedzirdētu, pārsvarā mūzika līdz cilvēkiem kaut kādā veidā 'nonāk', un tas ir tas, kas tiek saukts par mūzikas mārketingu - visādas izplatīšanas internetā, interneta mūzikas pleijeri, intervijas, galerijas, videoklipi, utt.
+3
par Malduguni - forši, Asinbalss iepauno! \m/
+1
tu nesaprati domu vispār, ne par mārketingu plašākai publikai ir runa, bet tam, ka vienā koncertā,kur spēlē grupa bez neviena ieraksta un grupa ar demo un jau ļoti plašu koncertu pieredzi, vairāk cilvēki (jo vnk vairāk pazīstamu seju) baigi panesas uz tiem ''draugiem''. nu bled, es nemāku izskaidrot, vēlāk uzrakstīšu tā, ka var saprast.
0
nu paga, par to jau es arī rakstīju. kad ir izveidojusies kāda grupa, tad PIRMIE šīs grupas klausītāji un tie, kas sāks nākt uz viņu pirmajiem koncertiem, pārsvarā būs šīs grupas dalībnieku draugi, kuri arī uz to panesas. pēc tam info par grupas darbību izplatās un tos sāk (varbūt) klausīties arī viņiem personīgi nepazīstami purni.
0
nu ja, tad jau sanāk, jo vairāk cilvēku bandā, jo vairāk draugu, jo vairāk klausītāju.
+2
nu iesākumā tieši tā arī droši vien ir
+8
murgonis667, nevaru iebraukt, ko tu murgo :P
+1
Nu nevar jau nepiekrist murgoņam, ja grupā 100 dalībnieku, no kuriem katrs spējis neriebties vienam cilvēkam, tad 100 cilvēku uz koncertu var gaidīt.
+1
Nu nevar jau nepiekrist murgoņam, ja grupā 100 dalībnieku, no kuriem katrs spējis neriebties vienam cilvēkam, tad 100 cilvēku uz koncertu var gaidīt.
+4
Ellē jā!
/Vispā Malduguns logucis arī nopietni spārda. :)
+1
Ja man ir miljons draugu, kas gatavi man iedot pa latam, tad man pajāt, ka kādam skauž mans miljonāra status, jo viņam, redz, neesot tik daudz tādu draugu.

WTF????
+5
labi, es eju uz darbu, mēģināšu kļūt par miljonāru.
+4
^ Ar godīgu darbu neviens vēl par miljonāru nav kļuvis. :)
0
ar godīgu darbu tādu pensiju kā Bērziņu Andrim noteikti nenopelnīsi!
+3
"Godīgs darbs" ir stiepjams jēdziens, taču netrūkst tādu, kas ir kļuvuši par miljonāriem, likumu nepārkāpjot.
0
nu shēmošanas un nekustamo īpašumu pirkšanas uz bomžu vārda jau nav nelikumīgas. i bomžam pa polšam tiek.
0
Shēmot un un fiktīvas firmas uz bomžu vārda taisīt nav viens un tas pats. Shēmot jau arī var dažādi - var pa netīro, var arī zināt/apjaust, kur kurā brīdī izdevīgi ieguldīt. Var izfunktierēt kādu labu biznesa ideju, tai skaitā izgudrojumi... Un kā ar šovbiznesu, tai skaitā profesionāliem sportistiem? (galu galā tos lielākos miljonus pelna tie profesionālie sportisti, kas pārstāv tos sporta veidus, kurus pārdod kā šovu).

Tēze, ka miljonu nopelnīt var tikai ar krāpšanos un citādām negodīgām izrīcībām, vairāk radniecīga skaudībai. Zināms, ka tādās zemēs, kur (pus)bandītisks bizness ir vairāk izplatīts, tā ir aktuālāka. Un vēl jau var pieminēt, ka sarkanajiiem arī dikti patīk pie pašu neizdarības vainot visus citus.
0
Njā, ja tā padomā, mēs pašlaik spamojam trūmetālā pateicoties viena vai otra miljonāra biznesam... Protams, es te par Gilu Beitsu un Stīvu (Blow)Jobsu runāju. Jā, jā, nevar jau gluži apgalvot, ka Apple cenas būtu godīgas un tā :) Bet, kā jau Intars minēja - likums obligāti nav jāpārkāpj, lai pie citrona tiktu. Un ja tā padomā, tādam Geitsam būtu ķešā par daudz daudz citroniem vairāk, ja likumu nepārkāptu vai puse pasaules iedzīvotāju, nemaksājot par programmatūru :)
0
"Shēmot un un fiktīvas firmas uz bomžu vārda taisīt nav viens un tas pats"

es jau nerakstīju shēmošanas JEB nek. īp. pirkšanas, bija saiklis 'un', ja nu kas

"Tēze, ka miljonu nopelnīt var tikai ar krāpšanos un citādām negodīgām izrīcībām, vairāk radniecīga skaudībai."

tādā gadījumā tu droši vien esi arī oponents jebkādām šajā forumā populārājām etniskā naida idejām, kaut gan starp dažādu tautību pārstāvjiem noteikti var atrast procentuāli krietni vairāk sakarīgu un videi draudzīgu cilvēku nekā 'godīgu' cilvēku starp miljonāriem. shēmošana kā morāli taisnīga rīcība gan jau arī ir ļoti stiepjams jēdziens, kaut gan, protams, tik pat labi var sākt domāt par taisnīgumu samaksā par LV proletariāta 8 h darba dienu salīdzinājumā ar āfrikāņu proletariātu. nu sorz zach, bet es gan atļaujos domāt, ka ļoti krietns procents no cilvēkiem, kas ir miljonāri (kas laikam nozīmē to, ka viņiem regulāri ir vairāki miljoni kabatā / kontā, nevis, ka viņi vienreiz dzīves laikā kaut kā nopelnījuši miljonu, bet notērējuši, lai tiktu filmēties 50 cent klipā) pie saviem miljoniem nonāk ne sevišķi godīgā ceļā (un kā jau tu pats norādīji - jēdziens 'godīgs' ir ļoti stiepjams, tādēļ es arī pats varu izlemt, ko uzskatu par 'godīgu' - varbūt es nevienu neuzskatu par godīgu, haha)
0
Quorthon, šitā saita pastāvēšanā geitsam&co nav nekāda nopelna.

Ē, fubla, kas te tā sāka smirdēt? >:[
-1
Es ne par pašu pastāvēšanu vai radīšanu, Ugga. Protams, es nezinu, kādu operētājsistēmu un softu tu izmanto, lai uzturētu lapu, un es neesmu arīdzan nekāds datorspecs, lai mani tas šausmīgi interesētu. Bet to, ka vairumā gadījumu trūmetāla lietotāju datoros pagaidām izmanto to pašu smirdīgo Windows (un daži mož pat vēl palikuši arī pie Internet Explorer, hehe), par to es esmu puslīdz drošs.

+1
Bigijs izmanto Windows 2000.

Es izmantoju XP. Turklāt licenzētu (visi šausmās iepleš acis). Uz sūdainajiem Zirgāboliem un Pingvīniem spēlītes neparukāsi.
0
Tad jau es nav vienīgais mohikānis ar licenzētu XP :))

Ja par tēmu tad vakar abas dziesmas nogriezās kādu stundu vai vairāk, tagad sāku atkal. Zvēronīgi labs!
0
Man arī ir licenzēts XP :)
0
Šausmas. Bet man mājās Gentoo, darbā - OpenSuse.
+7
Tu par mikroviļņu krāsnīm runā ?
0
Akjā, tm faktiski viss ir uztaisīts uz w2k :D
0
Uz mikroviļņu krāsnīm un tosteriem jau liek NetBSD.
+3
Neonz, nebezdē lieku, ja? :D
+3
Sākas mērīšanās ar to, kuram uz giljotīnas Windows XP uzinstalēta. Mums senāk laukos ne viena vien Vista bij.
+3
Bļa, tagad katram gludeklim ir RAMs, procis + logi ....
-3
man gan abos laukos joprojām vistas padaudz ir. nekā cita gan no dzīvniekiem īpaši daudz vairs nav (arī abās vietās)
+7
Atgriežoties pie tēmas - beidzot atcerējos paklausīties abus lapā klausāmos Malduguns gabalus (darbā īsti nebūtu pieklājīgi klausīties, jo caur manu kompi skan vsiiem telpā esošajiem rādiō).

Tad lūk, priekšstats, kā "Asinsbalss" skanētu ierakstā jau bija radusies (ja kāds nav redzējis, tad ir youtube video no koncerta Lietuvā ar pa virsu uzliktu studijas skaņu, kas ir diezgan tuva te norādītajā adresē dzirdamajai), bet "Rītausma" tak norauj jumtu ar visām pancekām pirmajā piegājienā! Kaut kas tik daiļi vītināts/vīterots mūspuses desās nav dzirdēts kopš Neglīto ziedu laikiem.
+4
Saules lietiem spārniem es ceļos debesīs...

bla, psc, ku laps
+7
sveiki, brāļi un māsas!

kliedēsim runas, kas pa kluso ceļo šurpu un turpu, par un ap albumu.

Malduguns Albums ir ierakstīts, samiksēts, varētu teikt, pabeigts.

Albuma vāciņš arī gandrīz pabeigts, atliek vien pēdējos otas triepienus uzvilkt un gatavs būs arī tas.

Kad? He hēē! Labs jautājums - visticamāk, ka rudenīgajā novembra sākumā arī būs jau sadrukāts, saražots un pieejams.

sekojam info un pacietīgi gaidam.

un klausamies atskaņotājā "Rītausmu"

www.munidraugi.lv/malduguns/news/?p=5...
+9
albūma dzemdību brīdis jau ir tuvu, jo tuvu, te mazliet pašdarbības:

www.youtube.com/watch?v=vli5XiZZp2g...
+1
Labais! Šim ripulim noteikti taps rezervēta vieta manā disku plauktā.
+2
Bļāviens! Dažus fragmentiņus dzirdot, kājas pašas sāk cilāties un pačka — kratīties!
+4
Malduguns jaunais albums iznāks 18. novembrī:

www.draugiem.lv/malduguns/news/?p=5...

+5
Versijas par nosaukumu varētu būt interesantas, ja vien nebūtu jau izpausts, kā sauksies...
+2
Albuma nosaukums sākas ar superīgo burtu "P".
Ja taisam smuko karātav spēlīti uz papīra, tad šobrīd izskatās šitā te: P_ d d _ _ _ _s.

>>>> «Pēddzinis», vai? :D
+2
Malduguns "Pēddzinis" - nedēļas albums pašmāju smagmūzikas vietnē Karametāls.lv,
9.4 no 665
karametals.lv/albumi/52/peddzinis...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas