FOUR LOKO Latvijā?
0
Vai kaut kur Latvijā ir iespējams nopirkt FOUR LOKO (populāru alkoholisko dzērienu amerikāņu vidū) 12% alkohola koncentrācija. Vai varbūt no rokas var dabūt no kāda, kurš no ASV atvedis or something. Gribas baigi pamēģināt tos brinumus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gribi dirsu uzaudzet kaa amitim ? dzer tak alu !
0
es dzeru alu! es gribu tos baigi pamēģināt!! no 1 vai 2 nekas traks nebūs.. tāpat nebus iespejas viņus dzert ikdienā.. varbūt tik vienu reizi, ja palaimesies
+11
Hm, džeks šodien reģistrējies. Varbūt pat speciāli piereģistrējās, lai uzdotu jautājumu par alkoholu? Reputācija forumam laba! :D
0
tam ir diezgan daudz veidi. Reku viens video, kur var redzēt kā izlej ārā viņus tajā "Beer Bong" un tad ātri izdzer. Šajā video ir redzams Blue Raspberry flavor FOUR LOKO www.youtube.com/watch?v=U_pYsbXPm-w...
+1
Es vienkārši agrāk skatījos, ka te baigi daudzi par alu runā :D Domāju tāpēc, ka jāpieregojas tieši šeit un jāuzprasa xD
+1
^ Tu ko, iedomājies, ka te kaut kāda žūpu un dzērāju komūna?!
+1
^ Tā nav?
0
:D :D
+7
Kā tev, necienīgais, var vispār tādas domas galvā rasties - saistīt trūmetāla kompāniju ar šo vella dziru?!
+8
werwolf, 2010. gada 30. janvārī, plkst. 12:55[Link] [Profils] [–] [+] 0

Vo - uz fūgu radās jautājums - kāds katram dzērāja stāžs?
Man 16 gadi, šāku tālajā 1994.

;D ;D
+1
Un kas īpašs šitajam dzērienam ?
Video vispār bezjēdzīgs - slāvekļi litru šnabi ātrāk un no pudeles izsūc nekā tas kexis :D
0
Root beer, ice tea ...kas var būt labāks par kvasu un alu!!
0
Kvass jau arī ir alus.
0
Smagas pohas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas