22.09. Studentu Elle: Relicseed / Huskvarn / The Factor
+1
22.09. Studentu Elle: Relicseed / Huskvarn / The Factor
klubs Depo
Relicseed
The Factor
Huskvarn

Klubā DEPO ērti var justies 300 cilvēki, bet tajā ietilpt var pat krietni lielāks skaits apmeklētāju. DEPO izkārtots 2 stāvos un tajā ir trīs aktīvās zāles. Pirmajā stāvā šobrīd vēl atrodas DEPO virtuve, kuru drīzumā paredzēts pārveidot par lounge stila bāru, kur vakaros spēlēs dj-i. Pagrabstāvā uz vakara pasākumiem durvis ver vēl divas zāles, abās paralēli notiek dažādu dīdžeju un mūziķu uzstāšanās.

Ieeja 2 Ls/ 1 Ls ar flaijeri, pēc koncerta ap 24.00 ieeja BRĪVA
www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&i...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
^ nu tas plakāts tam pasākumam gan tāds netipisks...Kaut kur atgādina 60 -to gadu hipiju laikus...
0
Ja pareizi izcirtu Flayeri, tad sākums 22:00 ?
-2
Ņiherā! Pasākumā «Studentu Elle» vajadzētu spēlēt nevis Kūsvārnai, bet gan kādai grupai ar nosaukumu SESIJA!
+6
man kaut kā parasti besī bezjēdzīgi pārspīlējumi - ļoti bieži sesiju piemin kā kaut kādu baigo ārprātu, kaut gan, ja tu studē, tad pēc idejas tev vajadzētu būt interesei par nozari, kuru tu studē, tātad tev vajadzētu apmeklēt lekcijas un kaut ko arī mācīties / interesēties pašam, kā rezultātā sesijai nevajadzētu būt nekādam super ārprātam. protams, pa vidu gan jau gadās kaut kādas personīgas problēmas, bet nu tas ir vienmēr. tad jau drīzāk grupu varētu saukt "Nāvi budžeta vietām!"
0
Nu tā nu gluži nav. Ne jau tikai savas nozares priekšmetos ir jākārto eksāmeni un ieskaites. Piemēram biologiem biezā slāni ir jāmācas visādas ķīmijas (tagad gan laikam mazāk nekā senos laikos), pret ko lielai daļai ir dabiska alerģija un kas, ja saistīsi savu karjeru ar t.s. "zaļo bioloģiju, galīgi nebūs vajadzīga. Es, piemēram, pašlaik no tām n-tajām ķīmijām neatceros neko daudz vairāk par ūdens un etilspirta formulām un par dzīvi sevišķi nesūdzos, a studiju gados ta ekši bija jākārto un vismaz trulis jāizspiež.
+2
^ vismaz bija iemesls pakustināt smadzeni vairāk nekā tikai mazliet.
+1
Plakāts ideāli derētu kādam labam stonerdoom pasācienam
0
Paveca infa no HUSKVARN apcirkņiem:

Rudens Updeits @ 10. sep 13:32

Vasara cauri, atkal sastāva maiņas un citas nepatikšanas

Tātad, neizpildijām solījumu par ierakstu, daļēji pašu daļēji neveiksmīgu apstākļu sagadīšanās dēļ. Urbix norāva balsi un viss pakāries gaisā, jo kārtīgi saārstēties mūsdienās strādājošs cilvēks nevar… klusēšana un balss saišu saudzēšana ir padārgs prieks.

Kārtējās sastāva maiņas…. Kaža ir prom, notiek aktīva kandidāta meklēšana/noklausīšan
0
haha, jā, plakāts riktīgi labs, bet grupām pilnīgi neatbilstošs.
-2
Varbūt vēlreiz atkārtošos, taču gribētos lai Huši uztaisa vienu re -union ar vecajiem krabjiem - Melno, Šerifu un tml. Pac labprāt aizietu:)
+2
vispār labprāt aizietu, ja koncerts nebūtu sasodītā ceturtdienā. kad pasākumu organizētājiem vienreiz pieleks, ka pirktspējīgais klients strādā un piektdienā viņam ir darbs, darba dienās var nākt studenti un skolnieki.
(protams, tas ar ironiju. man vnk šķrobe, ka nekādi netieku noklausīties kā viņi izklausās tieši ar pašreizējo sastāvu)
+1
mīkstāble, koncis bij zajebis !!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Quorthon (19 gadi)
Viskas