Blinded Memory rīko bilžu konkursu.
-2
Latvijas metalcore grupa Blinded Memory rīko bilžu konkursu.

Vajag uztaisīt bildīti, kurā būs Blinded Memory nosaukums, bet
tiks vērtēta kreativitāte, un oriģinalitāte, kā arī humora izjūta ar kuru tika taisīta bildīte.
Jāsūt kopā ar norādītiem personas datiem - Vārds, Uzvārds un iespējamais sazvānīšanas vieds :)

Par balvām:
Pirmā vieta -
1.Speciāls izraksts "The Downfall" uz CD + spec. bonus + autogrāfi.
2.A4 formāta bilde no pēdējās fotosessijas kopā ar autogrāfiem.
3.Blinded Memory koncerta bezmaksas 3 reižu apmeklējums.
Otrā vieta -
1.A4 formāta bilde no pēdējās fotosessijās kopā ar autogrāfiem.
2.Blinded Memory koncerta bezmaksas 2 reižu apmeklējums
3. Atslēgu piekariņš ar Blinded Memory gravējumu
Trešā vieta -
1.A4 formāta bilde no pēdējās fotosessijas kopā ar autogrāfiem.
2.Blinded Memory koncerta bezmaksas 2 reižu apmeklējums.

kontakti: blindedmemory@gmail.com
Vairāk info - facebook.com/blindedmemory
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
:O
+9
To the Batmobile!
+1
Wooow, kas to būtu domājis! Intereses pēc varētu iemest pēc tam info, cik cilvēki parakstījās uz šito un tiešām kaut ko iesūtīja. Ka tik beigās nebūs mazāk nekā 1.
+17
+27
+3
^ P.S. uz balvām nepretendēju, burtiņi nav manējie.
+1
Bļā, pa skarbo, bet ir labs
+4
Kakuču logo - made my day.
0
Intar ja Tu dabusi vinu autografu, ļausi man to ari paturet roka? Tas tač ir Blinded Memory..
+13
Kuru burtu gribēsi turēt?
+9
gan jau kā žīdam - gribas visus saspiest saujās ;)
+4
Paldies, ari man diena tagad ir daudz gaishaka!
0
Varēja jau uzrakstīt vismaz formātu/izmēru, kādā vajag iesniegt. Kā arī vispār, kas tiek gaidīts no tās bildes.
+3
kāds formats, te jau ir divi uzvarētaj-darbi :D
+3
Intara stiķi jau nepārspēt, tā ka nav ko saspringt.
0
1-ā vieta mazliet parupja, bet, domājams, tur bija kāds smalks aprēķins :D
+1
Es vienkārši izlasīju grupas facebook lapā šo:

"Оцениваться будет насколько креативно и с юмором вы подойдете к этому процессу, т.е насколько интересной, красивой и смешной будет присланная вами фотография или рисунок ))

Надпись на песке, на стекле, буквы вырезанные из газет – вариантов много, все зависит только от вашей фантазии )"
0
dēļ tādām balvām ir vērts censties!
+2
žēl, ka ārā nav sniedziņš uzsnidzis ...
0
iečurātu sniegā nosaukumu?
0
"3.Blinded Memory koncerta bezmaksas 3 reižu apmeklējums. " - jautajums kura derevnja? Man jau nav jegas censties, tapat Austrija vinji nespeles :)
-6
Nu tādi onkuļi kā tu vispār var necensties, bet iedomājies ierindas metalheadu, kurš varētu tikt uz [passaulsslavena grupa] konci, ko iesilda.. Blinded Memory.., nemaz nemaksājot lielo latu skaitu, tik vien kā ar vietējā urāla izšķaidīto seju uzzīmējot uz asfalta šīs grupas nosaukumu un pēc tam ar savu Nokia nobildējot to visu.. Ir vērts padomāt. Protams - Intara mākslas darbu grūti pārspēt. ho ho.
-8
Bļin, veči. Tiek rīkots konkurs lai būtu kads actions. :D Ganrīz neparko var dabūt kkādus bonusus. ) Jo pie mūms, Latvijā, pārsvarā neko īsti netaisa, tikai spēle savu sūda koncertu. :) Ir vērts padomāt un arī kko uztaisīt, jeb tikai smieties varāt? ) Tāpēc arī visi dirsā, jo ar tadu attieksmi... )
+9
ekšena jau tieši netrūkst :)
+5
kas tad ir tas ekšens, kas trūkst? konkursiņi? nu nezinu, daudzās interneta lapās ir gana daudz visādu konkursiņu, lai laimētu visādas biļetes, utt. koncerti? koncerti tik daudz, ka uz visiem nemaz aiziet nevar, un pat tik tiešām labas grupas, gan no LV, gan brauc uz LV pēdējā laikā. bet nu tie jau tie 'sūda koncerti', it kā mūzikā varētu būt kaut kāds daudz augstāks piepildījums nekā koncerts. diskusijas, lekcijas? nupat Nabaklabā notika diskusija par organizēšanu, Satori notiek lekcijas par avangardu. un vispār visādas subkultūru, mūzikas, utt lekcijas visās malās.

tas nenozīmē, ka ir slikti, ka kāds taisa jaunus konkursus, mani gan personīgi neinteresē metalkors, bet nav labi runāt bulšitu (domājot to nopietni, par vienkārši spamu - tas tik tiešām šajā forumā trūkst un man arī laika nav :( )
+4
Shalom, Dude! Ja tu domā, ka standartkonkursiņš ar pilnīgi nevērtīgām balvām ir baigais ekšns, tad labāk tiešām atnāc jaunnedēļ uz Nabaklabu paklausīties cikliskajā diskusijā, kur visi stāsta par savu pieredzi, kā sitas pa organizatoriskajiem jautājumiem. Tur tiek apspriestas gan šādas, gan i oriģinālākas idejas.
+2
Rīkojam šovu "dejo ar truemetalistu". būs ekšens
+3
Ō! Valsis ar Intaru, polonēze ar Desperu, menuets ar BladeOfDarkness, kadriļa ar Juodu un matračpolka ar Murgoni667. Sameša vijoles pavadībā.
0
...es tik stāvu un situ takti...
...manā pagalmā purvelis maziņš...
...utt...uttt...

>:)
0
/facepalm
0
Ganrīz neparko var dabūt kkādus bonusus

^tāāāādddi bbōōōnusi, biorio...
0
^^^Lambada ar pašu Dethecrator?
+1
man šķiet, ka Sameša vijoles pavadībā var laist tikai danse macabre..
0
Ar manīm būs nevis Lambada, bet gan Déjà vu!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas