hot or not?
-15
Dārgais Truemetal lietotāj, šajā tēmā lūdzu tevi izteikt savas domas par Džonatanu Deivisu no KoRN. Vai tev viņš liekas sexīgs/pievilcīgs/smuks? Dzimumam šoreiz nav nozīmes, visi var izteikt savas domas, gan dāmas gan kunkgi, bet ar nosacījumu, ka netiek pārkāptas tēmas robežas (no off topik pls).

www.allmystery.de/i/b3UMEO8_24effd50....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
… ākdies…

… … …
+5
Nu kāpēc tu šito raksti???
+2
:D :D :D :D :D
+2
Kādas sēnes autors saēdies?
+1
RectalBleeding, ej iedzer aliņu!
+3
^ Viņam pietiek.
+1
nēēēēē. tev vienīgajam te, viņš liekas sexīgs/pievilcīgs/smuks
+2
Smoking teh good shit, is he?
+7
Man vienam liekas, ka metal, šitais asiņotājs un gan jau ka vēl kāds cits (nefolks piem.) faktiski ir viens un tas pats trollis?
+2
Laikam :)
+1
nee, es gan apbrīnoju nefolk un uzskatu viņu par asprātīgu/inteliģentu/o... sexīgu indivīdu un labprāt uzzinātu vai viņš ir smuks, bet nē, es nēsmu viņš.
+4
Kādam nefolka sindroms. :))
+3
Šitā asiņojoša pakaļa tak vispār ne ar ko citu kā troļļošanu nav te nodarbojies. Brīnos, ka kāds vēl brīnās.
0
Nevaru noticēt, ka tu mani atceries, sen nēsmu te neko rakstijis. un troļļošanu nepiekopju (apzināti nē)
0
Ja džekiņi mulst, tad varbūt kāda meitene var atbildēt, kāds viņai liekas Džonatans. gabals jau nenokritīs.
+1
Īsti nav manā gaumē. Bildēs ar bārdiņu izskatās jau krietni labāk, bet nemudinātu mani uz ielas atskatīties un nopētīt dupsi :p
+2
es nemaz īsti nezinu kā viņš izskatās, jo mani tas galīgi neinteresē
+1
ak, blondīne, apskatījos tur ir bilde. nē, galīgi nepatīk. mani vispār neuzrunā čurku tipa veči un ūsas ir preīgas
+7
mani vienmēr ir nodarbinājis jautājums - kas ir simpātiskāks - Ļeņins vai čupakabra ?
+2
Manuprāt, Josifs Visarionovičs Čupakabra.
0
opā čurku tips? kas tas tāds?

vēl viena bilde: quizilla.teennick.com/user_images/K/ketar...
+3
Gejisms - tas ir visur, besi ara
0
čupakabras ir mīlīgi. Man vienmēr riebjas redzēt bildes, kurās kaut kādi maukas ir nogalinājuši šos dzīvnieciņus.
-6
decapitated - tev vajadzētu palasīt ko Freids ir teicis par tādiem homofobiem kā tu.
0
čurkas ir visi, kas nav zilacaini un ar baltu ādu resp. ārieši.
0
p.s. tas ir mans subjektīvs iedalījums.
0
www.pbs.org/wgbh/pages/frontlin...

"The results of this study indicate that individuals who score in the homophobic range and admit negative affect toward homosexuality demonstrate significant sexual arousal to male homosexual erotic stimuli. "
+2
nepis mani galigi ko vins doma
0
un ja nu man ir balta āda, bet nav zilu acu?
+2
Tu nesaprati? curka tatad esi
+6
Kā rāda socioloģiskā aptauja, 99,2% Latvijas iedzīvotāju kā nākamo Latvijas premjeru vēlētos redzēt Aivaru Lembergu. Viņi atbildēja uz jautājumu «Kas būtu labāks Latvijas premjers: Aivars Lembergs vai gigantiskais gļotainais kukaiņēdājs zivjpērtiķis Kromhla no Saturna?»
-3
www.youtube.com/watch?v=sR-ZBWzxfkI...

Jauns gabals no šamējiem, ieturēts disco nu metal tradīcijās un jaunais albums būs šādā garā. vispār esmu vīlies, ka Korn tā vietā, lai attīstītos tehniskā un muzikālā ziņā, izvēlas pievērsties deju mūzikai. Jebkurā gadijumā jaunais gara darbs varētu izrādīties interesants.
0
Gabals ir labāk izdevies nekā Korn pēdējie trīs albumi, bet kāpēc lai tas būtu «jaunums»? Nedēļām jau cirkulē.
0
True Metal ...
0
so trve it hurts.

saprastu, ja šis būtu ielikts sadaļā Mūzika tad varētu būt pretenzijas. bet off topikā var jau apspriest arī ne truu lietas.
+13
Esi gejs kaut kur citur, lūdzu.
+2
+666 :D
-4
fukk no

Kurš te ir gejs? es neteicu, ka esmu. a vot decapitated - latentais gejs homofobs (saskaņā ar Freidu).
+4
Kurš te ir pasīvais gejs (un ne tikai neslēpjas, bet arī lepojas ar to!), tas ir nojaušams pēc nika — Rectal Bleeding.
0
:D :D :D
0
Skaidri nojaušams nav nekas. jo ānusa asiņošanu var izsaukt daudzas lietas ne tikai butt sex, piemēram - audzējs, hemoroīdi utt
0
``čurkas ir visi, kas nav zilacaini un ar baltu ādu resp. ārieši.
p.s. tas ir mans subjektīvs iedalījums.``

ei U, ja tu būtu dabiska zilacaina blondīne, tad vēl varētu šādu iedalījumu saprast no tavas puses. Bet tu ne tuvu neesi zilacaina blondīne. Sevi par čurku uzskati? ))

+1
Labi, nesmiešos par Rectal Bleeding. Tomēr nav joka lieta — būt regulāri izpakaļotam gejam un vēl ar hemoroīdiem, kas cīnās par savu vietu pakaļā ar audzēju. Starosķ ne radosķ!
+7
ānusa asiņošanu var izsaukt arī burka..
+2
Āāāā, neatgādini :O
0
Boks, neuztver to personīgi :D es pieemu, ka tādi kā mēs sirdī esam ārieši
+1
"Labi, nesmiešos par Rectal Bleeding. Tomēr nav joka lieta — būt regulāri izpakaļotam gejam un vēl ar hemoroīdiem, kas cīnās par savu vietu pakaļā ar audzēju. Starosķ ne radosķ!"

Kā gan tu to vari zināt ? ja nu vienīgi tu esi tas pēdējais vecis ar kuru biju kopā.
0
Fubla Megai. Brrrrr.
0
Rectal, es esmu tas dakteris, pie kā tu biji griezies.
0
Rezultāts vairāk izskatās pēc randiņa sekām pie kāda nu jums ar Āni Urbanōviču.
+1
''Rectal, es esmu tas dakteris, pie kā tu biji griezies.''

Tas, kurš ar tik lielu labpatiku gramstijās gar manu atveri un mēģināja arī kloķi iestumt? Pie cita neesmu bijis. homo dakteris no elles.
0
To sauc nevis par «kloķi», bet gan par «klizmu». Tāda nu reiz ir jābāž pakaļā, ja tur viss ir pilns ar sūdiem.
+1
Tu domā mans ānuss nezina atšķirību starp kloķi un klizmas trubu? nevajag pūst pīlītes.
0
Nu re, tikai septiņi jautājumi, un no Rectal Bleeding jau tiek saņemta labprātīga atzīšanās, ka viņš tik tiešām ir gejs, kam regulāri kloķis pakaļā. Apsveicam ar iznākšanu no skapja!
0
Nekāda atzīšanās principā nav notikusi, tavi sacerējumu ir viena lieta, fakti cita.
un nav jābūt kloķim pakaļā regulāri, lai zinātu, kas tā par sajūtu, pietiek ar vienu reizi.
-1
"čurkas ir visi, kas nav zilacaini un ar baltu ādu resp. ārieši."

you must be joking
0
viniem jau tacu patik ar to zimeties
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas