16.12.11 Monro / Relicseed uc
+6
jaunā skola:
Studentu Klubs: Relicseed / Burned In Blizzard / Factor
22:00 / 2ls

vecā skola: Krodziņā Baziliks (Krišjāņa Valdemāra ielā 33)
Monro, Johnny Salamander
23:00 / 2ls

www.youtube.com/watch?v=EnX0uZynlHg...
www.youtube.com/watch?v=2tRuqEn6fqU...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Monro tak ir notikums! Kāds ir bijis tai krodziņā? Neapgāzīs otrādi?
0
Bams - MONRO! Jācer ka tas nebūs vienīgais koncis?
0
^^ varētu arī apgāzt: www.draugiem.lv/krogsbaziliks/galle...
0
Reliksīds jau atpakaļ no USA?
0
Cerams, ka Bukums vēl varēs ieķērkt, kā nākas. Labs.!!!!
+1
vēl nav gan, būs uz nedēļas nogali.
(kā šiem tur iet - :)? jātur mute, nedrīkst neko teikt, paši pastāstīs)

Slidebar, Fullerton, CA, USA - 12.12.2011
+1
www.facebook.com/relicseed?sk=wall...

Hey! .eee... We know most of you are waiting for some updates right now but...
Sorry, It`s hard to explain what the fuck happened last night.
Ok, but very shortly - December 8, 2011 is the date when RELICSEED achieved probably the highest point in the band`s 7 years career so far. Of any possible aSSpects.

No.
Other.
Comments.
Right.
Now...

P.s. Don`t worry and trouble - you`ll get the photos, info and every other opinion just a little bit later. Stay close!
0
joptv,šitas liek nopietni apdomāt darba pasākuma apmeklējumu.
0
man Lūgšana patīk frailty izpildijumā:)
-4
tb Lūgums:)
+2
LOL, gribētu gan dzirdēt, kā Bigijs rautu Zīveres partijas :D www.youtube.com/watch?v=5AVX88Gulj4...
+1
Man vajadzētu bantītes, hehehē
0
^Tā nav problēma. Domāju, ka tās mēs varētu kaut kā sagādāt.
0
Joptvai, uz MOnro tocn ir jātiek lai tur vai kas....! Tik cerams, ka paši arī kapās, nevis ķip no sērijas fona muzons un paši sūc aliņu :)::) Nu kādu bantīti jau no draudzenes krājumiem varu savākt Bigija kungam :)
+3
Jūs ko? Domā man pašam nav?! :D
+2
Monro diemžēl būs bez Bukuma, hvz kas tur klaigās :(
0
Bet ja nav Bukuma, tad kas tad vairs tur paliek? Tikai Bize un Priedītis.
0
Cik nopietns ir tas pasākums, jo plkst. 23.00 tāpat paekperimentēt ar nokļūšanu uz pasākumu, kurā varbūt pat var netikt iekšā ir visai interesanti ? :) Kas no šeit forumā mītošajiem domā savas slinkās pakaļas aizvilkt uz šo pasākumu?
0
Par ko stress - piektdienas vakars, Rīgas centrs un tik agra stunda kā 23.00?
0
Stress jau nav, tikai loģisks jautājums, ja nākamajā dienā ir uz šanci jādodas ārpus pilsētas mūriem :)
0
Ja koncis, ko tiešām gribas, nākamās dienas darbam nevajadzētu būt šķērslim.
+2
Stress jau nebija par nākošās dienas darbiem, bet par to, ka varētu ierasties, bet netikt pasākumā.
tad gan varētu būt sagandēts gan vakars, gan nākamā darbdiena, it īpaši, ja tas ir koncis, ko tiešām gribas..
0
Kas no trūmetālistiem vispār dodas beigu beigās?
0
murgonis kautko par to murgoja ...
+1
Ja kāds gribēja paklausīties "Es nošavu ķirsi! Bet es nenošāvu deputātu" un tamlīdzīgas rokenrolakantrī dziesmas, tad plūcat dibena matus un vaimanājiet, ka neieradāties.
Ja kāds gribēja dzirdēt Monro, tad gan bija jāsamierinās ar vismazāko iespējamo mazumiņu. Nospēlēja "Smagā apkaltās durvis" un viss!
+1
^ Es esmu vīlies!
+1
Vienīgais gabals un tas pats ar lažām. www.youtube.com/watch?v=vbsIIDH_XaU...
0
Tāpēc vajadzēja iet uz Relicseed - bija labs un ar katru reizi progresē. Blizzard arī labs.
+1
Bļāviens, man sāp galva! Monro mazumiņš tika aktīvi kompensēts ar alus un konjaka daudzumiņu.
+1
Reliksīdi kapāja pārliecinoši. Pārspējuši un pārauguši Metāliku...vienīgais, varbūt nav tik populāri :)
Man patika.
Skaņa gan nebija laba.
0
^ Hm, ja paklausās «Lulu» un «60 minūtes…», tad par to pāraugšanu pilnībā jāpiekrīt! :D \m/
0
mes nieko gero, ausies viduriavimas? korpusai šūdas, siaubingai kietas.
+8
es nezinu kā pārējiem šķiet, bet man kaut kā liekas, ka ''sitā veco bandu reunion mode sāk pārāk stulba būt. nu nespēlēs vairāk kā agrāk neviens, nav vairs ne tie laiki, ne tie fani - huskvarn, rūsa - reāli neviens neko vairs neizdod kaut cik klausāmu, bet lien uz visiem končiem un traucē jaunajiem močīt šo laiku mūziku un attīstīties. variet likt mīnusus cik gribiet, bet nu tāds nu ir šis skumjais fakts.
+6
Tikai neaizmirsti, ka to tikpat labi var attiecināt arī uz to bandu, kurā tu pats spēlē.

Un cik tad ir tie rejūnijoni mums te bijuši? Uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi.
+1
Tikko pajuka Katalepsija pirms nedēļas. Janvārī varētu taisīt atkalapvienošanās koncertus!
0
jā,to var arī uz HG attiecināt un tas bija viens no iemesliem, kādēl es negribeju tur spelet labu laiku, taču šobrīd sastavs ir praktiski viss nomain'ījies un es ceru, ka HG būs tā banda, kura spēs atjaunoties un iet tālāk, nevis visu laiku stāvēt uz vecajiem lauriem neko nedarot. un es principa ne tikai par Latviju, bet arī citu valstu grupām dommāju.
0
jo neba jau tās grupas bez iemesla izjūk. tie iemesli nekur neppazzūd, vnk pa palim džeki droši vien izdomā,ka butu kruti atkal kopā spēlet, bet, kad (joproojām dzērumā) saliek oficiāli infas un sak mēģināt, saprot, ka tomēr grūti ir paspēleet un jaunu ideju tik dauddz nav. paldies dievam, ka uz heveniiem atnāca verons, kurš tiešām ir atvērts jaunām idejām un grib un spēj likt bandai darboties.
0
A jums tur ir kāds palicis no oriģinālā vai sākotnējā sastāva?
0
slaviks.
0
^ tas ir kurš — taustiņnieks?
0
ritma ģitārists. ar īsiem matiem. taustiņnieks ir vispār jaunākais dalibnieks, kurš tik pirms mēneša atnāca.
0
Mēs zālē slēdzām derības, par ko taustiņnieks strādā ikdienā: par noliktavas priekšnieku vai arī par būvmateriālu bāzes sagādnieku?
+2
viņš ir profesionāls mūziķis, beidzis mūzikas akadēmiju kompozīcijas klas\e pie Romoulda Kalsona.
0
Bļļļļļļļļļāāā
+1
viens! Vot tas ir aplauziens. :D
+4
^^^bet ta par ko jams ikdienā strādā? Par priekšnieku vai sagādnieku?
+2
noliktavas bārzini.
+1
karoč HG ir jamaina nosaukums...tas vairs nav nopietni... piemēram Heaven Blue vai ko mtldz.
+2
heaven not so gay.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas