Vieglās filmas
+5
Na, negribas man smagās filmas (/forum/121980-smagās-filmas) iesakat ko labu un izklaidējošu (nav obligāti jābūt komēdijai).

No manis iesākumam, divas, ko šogad noskatījos jau vairāk kā vienu reizi:
Limitless (www.imdb.com/title/tt1219289/...)
youtu.be/THE_hhk1Gzc...
(man kā pa retām reizām labāk patika krieviski aktieru ieskaņotā filma)

The Social Network (www.imdb.com/title/tt1285016/...)
youtu.be/iJCSRxzPfXI...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pirms pārdienām līdzīgā (negribu smagās) noskaņojumā noskatījos tādu It's kind of a funny story. bi' perfekti tam noskaņojumam, bija gan saturs, gan arī smaidu radoši apstākļi, pats ieliku 8, reku imdb links:
www.imdb.com/title/tt0804497/...
0
Ļoti iespējams, ka būs redzēta, bet man pirmais ieteikums, kas iešaujas prātā, ir Life Aquatic with Steve Zissou. Savdabīgs gabals, vietām tīri psihedēlisks (visi tie krāsainie jūras radījumi), brīžiem rēcīgs un patīkami tizls. Viegli skatāms un izklaidējošs pavisam noteikti. :)

www.youtube.com/watch?v=bg29j7_063s...
+1
cop out (smieklīga, plaģiātiska poliču komēdija, bet var parēkt un par brūsa vilisa varoņdarbiem arī pabrīnīties.)

30 minutes or less. arī tāda pati debīla komēdija, bet tāpat smieklīgi un pie aliņa un labas komp''anijas ļoti labi iet klāt.
0
KICK-ASS - bija aizdomas, ka kārtējā tupā amīšu parodija, bet izrādījās, ka ir mana 2010.gada TOP filma, kopā ar Inception / Salt un vēl pāris. Vietām pa skarbo šķaida, vietām var ierēkt.

www.youtube.com/watch?v=SiAFv71f9LA...

No šīgada (t.i. pagājšgada) Šerloks Holms ir labs - labāks par pirmo, bet tas vēl ķinītī iet. Tā multenes tik iespārdīja: CARS 2 un KUNG-FU PANDA 2

Vispār, multenes spārda dirsu. No ne tik sen skatītām sevišķi labas bija FANTASTIC Mr. FOX, THE INCREDIBLES un MASTERMIND.
-1
Īsti nezinu, ko ar Sucker Punch lai dara - tāds paliels WTF, bet vietrām ir jautri, ja patīk kompīšspēļu stilistikā ieturēta šķaidīšana:

www.youtube.com/watch?v=MnF4SpS9gUw...
+1
Kā samērā izklaidējošu nesen pa otram lāgam nolūrēju Hancock - par supervaroni-sīni-pohujist...
-1
The Other Guys ir laba komēdija un par komēdijām to saku ļoti reti.
Ir arī labs 80' gadu (laikam) retro gabals - Up In Smoke! Par zāles pīpētājiem.
0
"Life Aquatic with Steve Zissou."
ak, jā, no wes anderson (režisors) visi gabali iekļaujas šajā kategorijā, lai gan dažos no viņiem ir arī zināms smagumiņš. man tieši šitais life aquatic likās drusku nomācošāks par rushmore vai fantastic mr fox (šitās abas gan perfektas vieglo filmu statusam).
0
Es uz pohām parasti novelku kaut kādu kung-fu filmu un ļauju smadzenēm iztecēt
+1
Es zinu tikai vecas filmas. (oriģinālvalodā ir labāk)
www.youtube.com/watch?v=fkqKTtcp-WY...
0
akjā, HANCOCK bija labais gabals :)
0
Šajā ziņā patīk, ka imdb.com ir tie Listi. Ja nu nezin` , ko skatīties ,tad tur parasti var smelties informāciju. Pēdējā laikā gan smieklīgas komēdijas nav sanācis noskatīties , lielie komiķi veci paliek , filmējas maz vai arī kaut kādos sūdos , nu par piemēru minot kaut vai Sandleru. Gaumes lieta , protams.
+3
Sandlers? Nigga please.
0
Ja nu kāds palaidis garām, britu BBC Sherlock jau otrā minisezona sākusies. Vismaz man, kam krievu ŠH galīgi negāja pie sirds, patīk visvairāk no visām versijām, kas redzētas.
-1
Gan jau, ka lielākā daļa būs zināmas.

Shaun of the Dead (2004)
www.imdb.com/title/tt0365748/...

Hot Fuzz (2007)
www.imdb.com/title/tt0425112/...

It's All Gone Pete Tong (2004)
www.imdb.com/title/tt0388139/...

Pineapple Express (2008)
www.imdb.com/title/tt0910936/...

Superbad (2007)
www.imdb.com/title/tt0829482/...

Ken Park (2002)
www.imdb.com/title/tt0209077/...

Zero. Lilac Lithuania (2006)
www.imdb.com/title/tt0968712/...

Felon (2008)
www.imdb.com/title/tt1117385/...

Drive (2011)
www.imdb.com/title/tt0780504/...

Smokin' Aces (2006)
www.imdb.com/title/tt0475394/...

Law Abiding Citizen (2009)
www.imdb.com/title/tt1197624/...

Source Code (2011)
www.imdb.com/title/tt0945513/...

13 (2010)
www.imdb.com/title/tt0798817/...

The Condemned (2007)
www.imdb.com/title/tt0443473/...
0
Kā arīdzan , ja patīk S.Peggs , paņirgt var arī pie viņu jaunākās filmas - www.imdb.com/title/tt1092026/...
0
Pag, tās skaitās vieglās filmas? man liekas, ne viena vien no tām bija minēta pie smagajām...

Source Code nesn nolūrēju, normāls trilleris, viss kā nākas - kamēr skatās ir inčīgi, un ka ne acu atraut - kad noskatās, aizmirstas uzreiz.
0
^^ "Paul" bija tīri izklaidējošs, tas tiesa.
0
Hmm, varbūt metam filmas, kas ir redzētas vairāk par vienu reizi? Būs visiem vieglāk :)
0
Ja jau vieglās ta vieglās...šo esmu pāris reizes noskatījusi..humoriņš tā nekas, bišk jau ir salda, bet mēs tak par vieglajām šoreiz :)...
filmix.net/komedii/3451-3451.h...
0
Nu nezinu, man smagās skaitās no The Shaining un uz augšu. :)
Source Code caurmērā laba filma, vienīgi beigas tādas pastulbas, neloģiski, ka nākotni izmainīja.
+1
Skatāma, lai gan jā visai patizla tā zvanīšanās :O~ Amīšiem ir tendence ņemt un sapist visu. Piemēram, pasaules bojāejas filmās - nu cik var piselēt tās happy end? Viņiem tādi resursi, lai baidzot uztaisītu ko normālu, bet nea... :/
0
ja patika Limitless, tad iesaku Moneyball www.youtube.com/watch?v=AiAHlZVgXjk...
kaut kā no pēdējā gada laikā redzētajām 2 labākās filmas. tādas, prātīgi interesantas, kaut arī katra pilnīgi atšķirīga.
0
^^^ par Source Code beigām piekrītu, tas bija stipri garām. Kā jau nereti viņiem gadās - nopūdelē īsto momentu, kad nobeigt filmu, bezmaz vai liekas, ka ir kāds uzstādījums attiecībā uz filmas garumu, cik tieši jāizvelk.
0
Nu ja konkrēti par tām , kas ir vairākkārt skatītas , tad prātā nāk "Up in smoke" un "How high" , tāpat kā "Harold & kumar 1; 2; 3;" , bet nu tās jau tādas pīpējamās filmas.
0
How high ir diezgan debīla parodija. Up in smoke gan ir laba, ierācama klasika.
0
No jaunākajām iesaku The Skin I live in. Tāda melnā komēdija. Nedaudz Tarantino stilā...
(heh, bet no treilera ne sūda nevar nojaust par ko būs filma :D )

www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4...
0
Nesen noskatījos Thor - 1x var, bet tā tāds pats sūds kā Transformers. Pārsteidzoši labi toties aizgāja Fast Five - laikam tāpēc, ka maz ar autiņiem čakarējās - vairāk cita ekšena, kurš bija labi uztaisīts - reizēm pat visai ticams :D Var arī otreiz nolūrēt

www.youtube.com/watch?v=FDOBLS8m2yE...
+4
Atcerējos tīri sakarīgu komēdiju - Death at a Funeral. Oriģinālā laikam bija britu filma, bet ir arī amerikāņu rimeiks, kur gandrīz visi aktieri ar nēģeriem nomainīti. Sižets gan uz mata tas pats, tikai vēl pāris atejas joki piemesti klāt.
+16
"aktieri ar nēģeriem nomainīti"

spēks:D
0
:DD
0
Humors, superpoweri, terminatorismi, etc:

Iron Man
www.imdb.com/title/tt0371746/...

Iron Man 2
www.imdb.com/title/tt1228705/...
-2
vieglās filmas -
Virgin Territory (2007) ne pati labākā bet tīri smieklīga:)
Human Trafficking (2005 TV Movie) - par cilvēku tirzniecību
Rocky - klasika, man patika visas daļas:)
The Island (2005) tiem kam patīk sci -fi
Red Dragon (2002) - šī filma man vienkārši patīk. Dr. Hannibal Lecter personība filmā bija lieliska:)
The Dreamers (2003)'
Hannibal (2001)
The Passion of the Christ (2004) - :D
The Cell (2000) - hmm intresanti paskatīties kas slimam cilvēkam galviņā
Nine 1/2 Weeks (1986) - laba erotika
saw - nav vieglā filma bet galvenā varoņa tēls nepārspejams:)
Session 9 (2001) - arī nav pārāk viegla bet ļoti laba filma
Donnie Darko (2001) - prātpisis

Underworld - labākā vampīr filma:)
The Pianist (2002) - drāma, žīdi utt
P.S. I Love You (2007) - romantiskiem vakariem:)
Gone with the Wind (1939) - klasika, šaja filmā apvienotas gan šausmas,gan mīlestība un karš:)
Brothers (2009) - intresanta filma, par to kā nav ko līst svešā zemē
Eyes Wide Shut (1999) - pilna mistikas
The Da Vinci Code (2006) - aizraujoš sižets
Identity (2003) - arī nav pārāk viegla bet tīri intresanta filma, ir tur nedaudz šīze
The Number 23 (2007)
The Crow (1994)
Premonition (2007) - prātpisis, bet mazdrusciņ
The Jacket (2005)
The Help (2011) - ...
The Shawshank Redemption (1994) - vnk ļoti laba filma:)
Shutter Island (2010) - pēdējā labākā psiho šausmene kas rādīta:)
Scott Pilgrim vs. the World (2010) - jautrā filma
Sin City (2005)

127 Hours (2010)
The Silence of the Lambs (1991) - no Dr. Hannibal Lecter filmām labākā manuprāt
Amélie (2001)
American History X (1998)
The Blind Side (2009)
Add to Watchlist
The Curious Case of Benjamin Button -nedaudz prātpisis:)
Perfume: The Story of a Murderer (2006)
Seven Pounds (2008)
The Other Boleyn Girl (2008) - laba vēstiriska drāma, Anne Boleyn tēls bijā vnk super:0
Marie Antoinette (2006) - vēsturiska drāma
The Duchess (2008)
The Libertine (2004)
Add to Watchlist
Quills (2000)
Escape from Alcatraz (1979)

+4
^ WTF IZ THAT?! Tēmas nosaukumu izlasīji?
-3
jā vieglās filmas:) un?
-2
no vismām filmām ko ieteicu labi ja kādās 5 var saukt par "smagajām"
+1
Par vieglajām arī diez vai diži vairāk. Tai pat laikā šis "Shutter Island (2010) - pēdējā labākā psiho šausmene kas rādīta:)" rada vēl papildus neizpratni. Vai nu tev kaut kāda īpaša šausmeņu definīcija, bet man tas likās visai klasisks psīcholoģiskais trilleris. Diemžēl fiška bija vieglāk uzminama, nekā pieklātos, tomēr kopējās atmosfēras ziņā gabals uzteicams.
+2
vieglā filma ''Human Trafficking'' ... mūzikls, ja ?

Scott Pilgrim vs. the World ar ienāca prātā, bet necēlās tādu pusaudžu datorspēļgabalu ieteikt sūrajiem trūmetālistiem un skarbajām trūmetallām ;)
0
nu kas kuram ir viegls:D
konkrēts žanrs netika minēts tāpēc visādās saliku kas man patikušas:)
te visi paši dikti gudri
www.imdb.com/ <_----- meklēt tik vaig
+1
Nu ja katrs postētu filmas, kas viņam patikušas , tad te darītos baigais haoss...
-1
nu ir no kā izvēlēties:)
0
Kurš te vēl nav redzējis d/f "Vai viegli būt jaunam"? ;-)
0
Es mazliet neprecīzi izteicos - es domāju, ja postēs visas filmas, kas patīk , gan vieglās, gan smagās , gan ļaunās un laimīgās.
+1
Bigijs jau pirmajā postā noformulēja - izklaidējošs, bet kas nav smags un ne obligāti komēdija. Tāds, kas priecē aci un nepārsloga smadzeni. Resident Evil un Underworld mierīgi iekļaujas, nevis Hanibala Lektora pusdienparadumi.
0
izklaidējoša komēdija tipa šausmene man likās. ja nav redzēta, iesaku. cits skatījums uz visām filmām kur amerikāņu tīņi uzraujas uz sērijveida slepkavām.

www.youtube.com/watch?v=vQOZHEYhVtU...
+1
rutrackerā negrib atrasties :O
0
^^ šito pa LNT pāris naktis rādīja senen. Domāju , ka draņķis būs , bet ne kā , tiešām var ierēkt par neveiksmīgajiem rednekiem. :D
0
laikam uz šito kopīraitisti vietējie baigi sparīgie - tik ttreileri bija

toties te, pat ar Goblina tulkojumu: rutor.org/search/Убойны...
0
Tā filma Trucker nad Dale vs Evil tīri ierēcama, vienīgi, ja treilers redzēts, filmu var principā neskatīties, jo nekā daudz vairāk tur nav. :>
0
+1
Office Space sen nav skatīts :D

Vakar nolūrēju "Kapteiņa Enriko pulksteni" - kāds ir pacenties dažu labu Rīgas kinostudijas filmu jūtūbē pilnā garumā augšupuzlādēt.
0
A es vakar nolūrēju ''Horton Hears a Who!'' - pilnīgs širmis. Autori kautko labu lietojuši (giggle)
0
šitas varētu būt jautrs jēli izklaidējošs gabals :D

THE DICTATOR (2012)

www.youtube.com/watch?v=TjLaLiwJdok...
0
o blja - tas varetu but labais, par tiem turistiem helikoptera es tikko ierecu nezheligi :)
+1
Džeks savā ampluā. Haters gonna hate, pārējie rēks līki :)
+1
no jaunākajām vieglajām komēdijām man patika www.youtube.com/watch?v=5k0mo_oJfn4...
0
nu tiri oki bija, bet parak tipiska amishu jaunaieshu filma :)
tad kad vinji tas narkotikas saedas - vot tas bija jautri, saruna ar fizkulturas skolotaju :)
+1
Vakar vācu valodas uzfrišināšanas nolūkā sadomāju nolūrēt kādu filmu vāciski; Youtubē atradu tādu "Störtebeker" - divdaļīgu piedzīvojumu filmu par leģendāro 14 gs. beigu Baltijas/Ziemeļjūras pirātu en.wikipedia.org/wiki/Stoertebeker... Laikam Vācijas/Lietuvas kopražojums, jo daudzi no otrā plāna aktieriem un personāla bija leiši. Tāda normāla sava žanra televīzijas filma, uz augsto mākslu galīgi nepretendē, bet kā izklaide ok; viss, kā jau žanram pieklājas, mahači, zobencīņas, pirāti, ļubestība, nodevības utt. Ar to, cik ir faktiski zināms par šiem notikumiem, protams sakara stipri maz. Bērnībā, kad lasīju pirātu u.c. piedzīvojumu romānus, droši vienbūtu bijis sajūsmā.
+2
carefull, what you wish for ...

TED

Family Guy creator Seth MacFarlane brings his boundary-pushing brand of humor to the big screen for the first time as writer, director and voice star of Ted. In the live action/CG-animated comedy, he tells the story of John Bennett (Mark Wahlberg), a grown man who must deal with the cherished teddy bear who came to life as the result of a childhood wish...and has refused to leave his side ever since

www.youtube.com/watch?v=1xSYmg_kpMY...
0
Hehe, varēt būt labs.
0
Heh , biju aizmirsis iepriekš šeit pareklamēt leišu filmas otro daļu (pirmā gan tika reklamēta):

www.imdb.com/title/tt1592292/...

Skatos jau trešo reizi šķiet, nu var ierēkt, it kā sižets un visi super efekti tur nav, bet tā valoda. Jūtams, ka režisoram patīk G.Ričija filmas. :)
0
Runajot par Tedu - tiem kas vel nav redzejushi, te ir otrs treileris, ta sacit - necenzetais :)

www.youtube.com/watch?v=_JCu0bln8Ek...
0
Kautkā šito biju palaidis garām. Seann William Scott izrādās var arī ko citu nospēlēt, kā klasisko padebīlo jenķi.

www.youtube.com/watch?v=sytVoTYFT08...
+1
shama filma bija jau ziema, mana uztvere labaka, kada ir par hokeju uztaisita :)
0
Nolūrēju tikko "In Bruges" (2008). Reāli labs britu gabals, kurā veiksmīgi savienota krimināldrāma un melnā komēdija - it kā nopietns sižets, bet ierēkt var kārtīgi. Aktierspēle ar priecē.
www.imdb.com/title/tt0780536/...
0
ugu, normals gabals :)
+1
Man jau pusotru gadu kā novilkta, bet tā arī nenolūrēju - sākumam uzmetu aci, kautkā nesāku skatīties un tā arī palika.

Pēdējā laikāesmu nol:urējis ''Snowite and the Huntsman'' (laikam tā apmēram) - daudz jēdzīgāks, nekā gaidīju - moš arō 2x var nūlūrēt. Ir smuki momenti.

Men in Black III - gaisīju ko vairāk. Ka būs smieklīgāk, smukāki mahači utt. Tas viss takā ir, bet nu gribējāsvairāk.

Ice Age DVD rips jau sperams, bet esmu izlepis - tik BR ripus skatos :p
0
Izlepis saki - kadas firmas majas kinozale tev ir? :)
0
PC. 22'' ekrāns. Ja pievelk tuvāk, uz 27 collīgo velk :D
0
Cik ta pa vertikāli tos BR velc?
0
BoD - tatad tu esi tads pats slimais ka es, man tik tipo 24" :)
0
^^ es vairāk uz bitreitu un faila formātu skatos (lai ir *.mkv vai *.mp4, nevis *.avi). Ir jau ķip 1080p, kas 2Gb aizņem ( isohunt.com/torrent_details/409... ) un 720p, kas 3Gb ( isohunt.com/torrent_details/409... )
0
Nu jā, tā ir tā ir. Vnk man tie 20GB 1080p raustās :D
0
:D Tie gan jau ka *.mp4 - tam reizēm ir kautkādas huiņas, kuras *.mkv nav manītas. Ja 1080p *.mov ar' čakarīgi ļoti bieži trāpās. Gan Media Player Classic, gan man otrs favorīts - MPlayer

Sonne, slimajiem ir tādi 27'', pa Ls600 - www.samsung.com/lv/consumer/it-devi...

A biezajiem-slimajiem, 55", pa pāris štukām - www.samsung.com/lv/consumer/it-devi...
0
t.i. gan Media Player Classic, gan man otrs favorīts - MPlayer, rīstīdamies ņemas - un ar labu videokarti.
0
Kapeiniekiem ir šādi: www.ebay.com/itm/120958469239...
Tā runā, ka macakiem un citiem S-IPS ir tādas pašas matricas kā šim Korejas brīnumam. Rāda labi, par to cenas starpību varu pieciest tikai vienas fīčas esamību - tumšāk/gaišāk :D

P.S.
mkv jau ir konteiners, kurā samest var dažādāko kakku.
0
^^ man šķiet, ka tur CPU ir vairāk no svara, ne? Es ta pamainīju video uz daudz niknāku un nekādu izmaiņu. CPU DC 3.1GHz AMD 255 (laikam). Laigan, ar veco 2.2Ghz (vai cik tur) arī raustījās. Mož zystēmā kaut kas ne tā. Mož pats w2k kautko nevelk, tur kaut kāds aizvēsturisks directx.
0
tas no kodeka atkarīgs - normālai kartei vajadzētu pašai pašīt un CPU īpaši nenoslogot. lbet abs procis jau par ļaunu nenāk
0
BoD - "Sonne, slimajiem ir tādi 27'', pa Ls600" - sheit tadu var par 480 eur nopirkt :)
0
a nefiga, skatos ka akcija uz vinjiem "Saturn" ir beigusies :(
tagad pa pilnu cenu ---
0
Vakar nolūrēju Expendables 2: līķu savas 2x vairāk nekā pirmajā daļā (katra nošautā naidnieka vietā kādi divi uzrodas, kā dažos ritardētos geimos), mazticimaības momenta arī, bet tas neiesprindzina - skaties un priecājies kā kečups šķīst uz visām pusēm, vai čaļi ar kalašiem skrien virsū varonim bez šaujamā. Vienīgais aplauziens - gaidīju, kad Sīgals parādīsies un vismaz vienu kāju salauzīs, bet nenospīdēja - laikam skaitās aktīvais aktieris, tak pa filmai gadā vēl arvien cep.

Madagascar 3 ir OK, bet šķiet ka iepriekšējās bija jautrākas. Kautgan HVZ.
0
Nobaudīju Abraham Lincoln: Vampire Hunte ( www.imdb.com/title/tt1611224/... ) - tāds paliels WTF, bet reizi var nūlūrēt, ja patīk skatīt baletu ar cirvi, kur skalda vampīriem rāceņus nost :D Vietām neslikta mahaču horeogrāfija. Nekāda cita satura vai jēgas tam visam nav.
0
TED ( /forum/123247-vieglās-filmas#comment225532 ) atzīts pat par ļoti labu esam.

Faršs ir arī PARANORMAN - pāris reizes var kārtīgi parēkt un vispār, tāds nekrofīliski jauks gabals. Izpildīts nedaudz neraksturīgā manierē - 3D leļļu animācija ... (pa lielam, izskatās pēc nedaudz jocīgas datoranimācijas).

www.youtube.com/watch?v=hgwSpajMw3s...

(treileri pat labāk neskatīties, bet ja neticat uz vārda, ta pisiet nahuj!)
0
Līks var norēkties

Cockneys vs Zombies (2012)

www.youtube.com/watch?v=2NbFv6cZI6o...
0
Total Recall 2012. Visiem tik labi zināmās filmas kinda remeiks. Kā izklaidei derēs ļoti labi. Nepārtraukts action, baisi labi sataisīti "dabas" skati, vēl tik pietrūkt Švarcs.

youtu.be/sWMhADqlPYg...
+1
Tikko ar Heresy nolūrējām Skyfall. Secinājām — šķiet, šī ir pirmā reize, kad 007 nogalina pretiniekus ar kārtīgi pielādētu Komodo salas varānu.
0
Vispār jaunais Bonds ir reāli labs, man šķita viens no labākajiem Bondiem vispār. Havjera Bardema tēlotais ļaundaris ir izcils.
0
reku pēc pusgada ar kapeikām kāds jauks zombijgabals gaidāms - par zombijiem sprinteriem, pārmaiņas pēc:

World War Z

www.youtube.com/watch?v=G2dNX2ILmm4...
0
Uh - laba galja solas but! Un tas ir labi, ka nav klasiskaja zombiju stila, bet advancetaka!
0
Ō, šis izstās labs. Bet tikmēr fantasy love story ar zajebisķīgākajiem skatiem, ļauno korporāciju, utt:

Neskatīties to ar sci-fi brillēm, ja?

youtu.be/dkYvYGR7Ys4...
0
Pēc YT komentiem spriežot, dažiem iet širmis ciet :D
0
Redzeju tas "2 pasaules"... nu pasacinja, kas pasacinja, uznjemta smuki, specefekti interesanti, bet nu tomer vairak berniem domata ta filma :)
0
Tu domā, ka bērniem. Pats autors, visticamāk - nē :D
0
^^ ta jau man kā reizi būs - tāpat multenes tik skatos pa starpām seriāliem
-1
Nu labi Ugga, nevis "berniem", bet videja intelekta amishu pilsonjiem :)
0
Kāds te sakars ar intelektu? o_O
Tip, ja nav pārmudrīts sižets ar 6'402'373'705'728'000 variācijām - atkarībā, ko skatītājs pieņem par "īsto" katrā no astoņpadsmit sižeta pagriezinpunktiem - tad tas nav kino?
+1
ka tu uzmineji?! :):):)
+4
Kāpēc tiek uzņemtas tik daudzas zombiju filmas? Tāpēc, lai producentiem un režisoriem būtu kur nogrūst visus tos aktierus, kuri tēlo kokaini un nedzīvi.
+4
Arnijs ir atgriezies!!!! Plus Johnny Knoxville un vel kaudze visadu staru!!!

www.youtube.com/watch?v=WzJlDKaq61Y...

+2
Nu piseeec, pensionari aktivizejas! Cietais Rieksts ari bus jauna serija!

www.youtube.com/watch?v=0_0K7ZfU2e0...
+1
Cerams ka mauzoleju ar uzpers gaisā :D

Pēc pāris nedēļām ķinīšos būs HOBBIT:

youtu.be/b1SJ7yaa7cI...
0
Nu hobbiti, tur jau bez parsteiguma, ka jau pasaka, a tava ceriba par mauzoleja uzspridzinashanu - ta gan ir intriga :)
+1
0
Yē, Ārnijs bekk!!! Protams, par Die Hard arī \m/
+1
God Seed tēmā (metālārijā) bija atsauce uz norvēģu filmu, kas 28,sept. šiem iznāca, ar Kālu vienā no lomām. Skraidelē pa mežiem, vicina cirvīšu, šauj bultas un lamājas norvēģiski - ko gan citu var vēlēties ...

FLUKT (ESCAPE)

www.youtube.com/watch?v=8VKqGrmx_t4...
0
a cho, izskatās glīši.
0
Kā reiz uz Ziemassvētkiem varu ieteikt komēdiju "Bad Santa" (ja nu kāds nav redzējis)
www.youtube.com/watch?v=jyurNrqSebk...
Nākamajā gadā kinoteātros plānots rādīt arī "Bad Santa 2"

0
0
Nupat nosaktījos ''The Baytown Outlaws'' - www.imdb.com/title/tt1836944/... - jautrs Tarntinisks gabals - brauc un šauj kropļus naher. Visai smuki un samerīgi uztaisīts. Bez acīs krītošām tupībām.
0
Nupat noskatījos Hobitu. nu, dalītas jūtas. LOTR pirmo daļu es skatījos uz pohām kojās uz 17" monitora, aizmigu pusstundas laikā. Pēcāk gan iepatikās tā štelle, un tpa noskatīts viss smuki, kā nākas. Man ir čujs, ka ar šo varētu būt līdzīgi; jo skatījos gan ķinītī, bet tāds pats pusdzīvs, bet vismaz varonīgi izturēju neaizmidzis.

Bet vispār ir tāds izteiciens angliski, ko grūti latviski tulkot, kas man šķita uz šo filmu attiecināms. Having one's head (too far) up his own arse.

7/10 - vizuāli jau iespaidīgi, un iesmiet ar var tīri labi.
+1
Vikendos nolurejo shito, Cloud Atlas, 2h45min - nenozheloju ne sekumdi, laba un interesanta pasaka ar visu iespejamo, pagatni, tagadni un nakotni, viss sapits kopa:

www.youtube.com/watch?v=X2O5RmOMFUI...
0
Nupat nolūrēju ''Frankenweenie'' - kārtējā nekrofīliski jautri mīļā leļļu animācija noTima Bērtona. Ar episku beigu fāzi :D

No treilera maza jēga, bet: www.youtube.com/watch?v=XBfcGLBJ2Uc...
-2
Tas tims bērtons jau sen drīkstēja atmest kedas vai vismaz pist nahuj. reāli riebj viņa stils.
0
DREDD - www.imdb.com/title/tt1343727/?re...

www.youtube.com/watch?v=JqqgrUna28w...

Baigā gaļa, bet tik smuki uztaisīts, ka prieks. Ar Judge Dredd (tēloja Stallone) tikai nākotnes scenārijs ir kopīgs. Viens no labākajiem gabaliem, kas šogad skatīti.
0
^ pa šito labas atsauksmes dzirdētas.

nolūrēj te aizvakar Prometheus. nu... atmetot mārketinga trikus ar runām par tā vai šitā prīkveļa būšanu (bitch please, bez tā viena izdzimteņa pašās beigās ij prātā neienāktu), kā vizuāli efektīgs sci-fi horors ir labs. Tikai sižets stipri bezjēdzīgs. Turpinājums jau it kā būšot, bet man kaut kā čujs, ka tas visus galus nesasies.
0
Atkal norvēģi. Filma par Tūra Heierdala slaveno ekspedīciju.

www.imdb.com/title/tt1613750/?re...

www.youtube.com/watch?v=rUnmjQJHRP4...
0
uz šito kādu laiku aci metu, tik nevarēju atrast, kur normāli novilkt.
0
Vieglo ekšenfilmu monstrs Stīvens Sīgals pagājšgad pārniedza 100 !

www.youtube.com/watch?v=UIabNqGnqn4...
0
Superīga komēdija ir The Gods Must Be Crazy. 1980. gads, bet tas, manuprāt, arī ir tas labākais. Kaut humors vienkāršs un joki veci, tomēr ieliek mūsdienu komēdijām, no kurām visas kā viena ir galīgi nodrāztas un tizlas. Treileri nelieku, nāksies ticēt tāpat.
0
''Sonnenmensch, 2012. gada 27. novembrī, plkst. 00:44

Redzeju tas "2 pasaules"... nu pasacinja, kas pasacinja, uznjemta smuki, specefekti interesanti, bet nu tomer vairak berniem domata ta filma :)''

Man patika (romantisku filmu par ļubestībām nezcik sen nebiju skatījies). Par fiziku uzreiz var aizmirst un šajā sakarā neiespringt. Vietām gan pie loģiskām kļūdām var piesieties. Smuki uztaisīta, normāli aktieri un interesanti skatīt.
0
Vakar nolūrējo šādu džankiju marasmu: www.imdb.com/title/tt1783732/...

Kaut gabals vietām akurāt tik pat tizls, kā 80's zombiju filmas, ja autori to paši tā ir iecerējuši, tad parasti aiziet pa pirmo zorti. Ieteicams skatīties (vismaz) vieglā reibumā. :)
0
Pirmdien noskatījos The Hobbit: An Unexpected Journey - dāmas bija sajūsmā, bet man pāris vietas likās nevajadzīgi pārstieptas (kautkā uz 3 filmām jāizvelk), arī 3D efektu varēja efektīvāk pielietot, bet tā jau forši mahači uztaisīti. Pa 2h40min tik pāris pārstieptajās vietās palika garlaicīgi. Deguns tik no brillēm noguru. Pirmo reizi filma ir HD 3D formātā (48 kadri sekundē). Vajadzētu būt sūper dūper kvalitātei. Izšķirtspēja jau lieliska, bet reizēm radās nedabiskuma sajūta - ka bilde pārāk sintētiska un 3D vairāk maināmā kalendārīša efektu rada.
+1
Tā viš i ar to 3D - tas kas ir reāli filmēts, izskatās kā divdimensionālas bildes izkārtotas trijās dimensijās. Labi izskatās pagaidām tikai tas, kas ir tīri datorizēti uztaisīts no sākta gala. Avatārā tas kontrasts bija labi redzams - kad rādīja zilos kaķus, tad viss bija smuki, kad slikto pulkvedi un Sigurniju Vīveri, tad jau minētais saplacinātais efekts. Tā ka vēl ir kur augt tām 3D tehnoloģijām.
0
Tu precīzāk aprakstīji - šitā jau tik otrā 3D filma uz kuru esmu bijis (pirms tam bija HP pēdējā daļa 2011.gadā). Turklāt tas 3D efekts reāli filmēto pataisa samākslotāku.
0
Esmu nolēmis nolūrēt nopietnu kaudzi ar filmām par zaļo. Šī +/- ir liste, pie kuras pašlaik pieturos.
Gana dažādas, lai nebūtu garlaicīgi, tādēļ varētu pat ieteikt.
Komentos arī vajadzētu ielasīties, ja ir iekāriens (Saving Grace piemēram)
voices.yahoo.com/top-25-stoner-films...
+1
Jā, un atbalstot Latviešu kino iesaku Sapņu Komanda, kuru vēl rāda Kino Rīga (Splendid palace). Nav gan par zaļo, bet ļoti labi nostrāda filma.
No LV pēdējā laikā redzētās:
www.imdb.com/title/tt1783254/... (urlas atdauza mataino starpcitu)
www.imdb.com/title/tt1674274/...
Picas: splendidpalace.lv/lv/hall_events/view...
0
Cilvēki Tur galīgi nav viegla filma.
+1
Kurš nav redzējis dokumentālo filmu "Sejas", iesaku noskatīties. Filma uzņemta baigi sen - tālajā 1971 gadā. Galvenā doma: citāda paskata un citādi domājoši jaunieši (hipiji) - drauds padomju sabiedrībai.
Pats interesantākais moments ir ap 13 : 04, kad filmas ierunātājs Džimija Hendriksa kreklu kādam jaunietim kļūdaini nosauc par Andželas Deivisas kreklu:)

www.youtube.com/watch?v=Gk2zlQC8DMI...
+1
Nupat noskatījos SKYFALL (jap, ir jau Blu-Ray) - ir viens no labākajiem Bondiem (esmu redzējis visus). Sākums iespaidīgs (tā jau itkā parasti, bet šoreiz īpaši atmiņā paliekošs). šķiet, ka mērķis bija uztaisīt ekšenu ''reālistisku'' un tas ir veiksmīgi sanācis. Protams, ļaundaris nebūtu (Bonda) ļaundaris, ja neizdomāti ārkārtīgi piņķerīgus plānus (kurus reālā dzīvē var nočakarēt viens zirnekļa pirdiens) un sirsnīgi neaprunātos ar protagonistu, bet tā tak šai filmā jābūt ...
0
Visi jau īd, ka pa Nolana Betmena modei taisīts - bet kā vienā recenzijā bija teikts, Bonds vienmēr atspoguļojis to, kas tobrīd ir skaitījies stilīgi, un šoreiz tas attiecināms ne tikai uz mašīnām vai drēbēm, bet arī uz kinematogrāfiju.
0
varu ieteikt Maverick. laba vesternkomēdija ar manu mīļāko rasistu un ēbrejnīdēju Melu Gibsonu kāršu spēlētāja šulera lomā..
www.youtube.com/watch?v=e_nYT8WhFjk...
0
Maveriks ir savulaik pa pāris reizēm nolūrēts pa teļļuku, ir labs.
0
Nolūrēju vakar Django Unchained. Es neesmu tik liels Tarantīno Speciālists, bet cienītā teic, ka varētu būt pagaidām viņa labākais gabals. Labs jau nu tiešām bija. Atsevišķas brutālākas epizodes varbūt īsti neierakstās vieglo filmu kategorijā, bet tas jau no Tarantīno sagaidāms, ka asinis un iekšas šķīdīs uz nebēdu. Ierēkt ar var labi, episode ar wannabe KKK vispār gāž no kātiem. Di Kaprio kā sliktais arī negaidīti pārliecinošs, Samuel L. Jackson arī savā lomā izcils.
0
^Aina ar galvaskausu vspār bija super...
0
Nu ko - liekam jaunu bildi ieksha - mashinu dauzishanai 6 dalja... ja godigi, tad pec treilera noskatishanas man nelikas, ka parspes iepriekshejas daljas... Shita tads vairak ar speceffektiem parbazts bojeviks :)

www.youtube.com/watch?v=dKi5XoeTN0k...

a shita jau tada reala shiza, kaut Disneja studija, un Deps ka indianis, reali ar sava tela chernuhu liekas bus kas reali labs, tiem, kas skatas filmas appipejushies :)
"something very wrong with that horse" - reali iesparda!

www.youtube.com/watch?v=k6AdQRIW3yk...
0
Tanks, tas ir jautri :D

Noskatījos oriģinālo Django (1966). Spagetti vesternu klasika, ķip. Es gan teiktu, ka paliels sūds.
0
McGruber ,parorija par Mcgyver. Specifisks un savadaks humors. Paigaidām labakā komēdija.

www.youtube.com/watch?v=s4Ye1JwhiAU...
0
Nesen konstatēju, ka pēdējo Mission Impossible: the Ghost Protocol (2011) esmu palaidis garām. Forši uztaisīts gabals ar dažiem jautrākiem brīžiem - ļaunos atšauj ar smaidu uz lūpām ;)

Total Recall (2012) - normāls izklaidējošs gabals, ar skriešanu, lēkāšanu un šaušanu 2h garumā. Ar oriģinālu tik dažas lietas kopīgas - darbība samērā tuvā nākotnē, pretošanās kustība, triper / kvadrupel slepenaģents ar neganto sieviņu un bonusā arī trejpupaina džuse parādās. Caurzemes lifts no fizikas viedokļa paliela huiņa, bet ja par to neiespringst, tad nav ne vainas.

Lockout (2012) - www.imdb.com/title/tt1592525/... - šitas gan tā - so,so. Specefekti (sākuma ainās) visai sintētiski izskatās, arī kopējā koncepcija mazticama un ir pietiekoši daudz mazticamu-neloģisku vietu, bet skraidelē un šaudās sirsnīgi.
0
Tikko noskatijos un reali vareju parrekties paris vietas :)
Totals melnais humors, Southparka tradicijas - saucas Moovie 43

www.youtube.com/watch?v=6VneW1vtcWY...
-1
rekut tam muvijam treileris ar Goblina tulkojumu:

www.youtube.com/watch?v=LjMXk9t-7uY...
0
End of Watch tīra labs patruļpoliču gabals. Uzņemt no rokaskameru and shit skatpunkta, bet ne pašmērķīgi un skatāmi.

Hobbits vakar parādījies noripinātā versijā - par filmu jau izteicos: /forum/123247-vieglās-filmas#comment232747
+1
Django Unchained - nav īsti skaidrs, kādā sakarā šādi nosaukts, jo ar 66-tā gada filmu itnekāda sakara nav, laikam patika Tarantino ...

Jautrs gabals, šaušanas sekas izteikti pārspīlētas (tā, lai skaidrs, ka ar nodomu, ja kādam filmas gaitā nebija skaidrs, tad pēc trešā šāviena no beigām vajadzētu pielekt beidzot :D ). Tās garlaikoti mierīgās daļas arī tīikami skatīties - nav bezjēgā pārvilktas kā ''Inglorious Bastards''. 24h40min labi pavadītas. Vienīgā nianse, kas WTF efektu radīja - kā vergs māk tik lieliski šaut (jau iesākumā) ...
+2
t.i.2h40min, bet par pēdējām 24h40min ar īpaši nesūdzos ;)
0
THE LAST STAND - www.imdb.com/title/tt1549920/...

Ārnijs nevaidmiris ! Viens no viņa labākajiem gabaliem - prieks skatīt. Pāris oriģinālu efektiņu (ar mašīnu un busiņiem labs), rēcīgi momenti, apšaudes ar pietiekamu reālismu / ticamību. Patīkami pavadītas 100min !

0
Japs , Arnijs nelika vilties, ka jau teileri bija saprotams, ko ari savulaik biju postejis, normals bojeviks ar "arnija" elementiem :)
Es skatijos krieviski filmu, un nebiju isti sajusma par tulkojumu, jo treileri, origjinalvaloda, Arnija un Knoksvila sparnotas frazes bija pavisam savadakas....
+1
^ nu a kapē ta tu skatīji krieviski? :D
0
JACK REACHER - www.imdb.com/title/tt0790724/...

Tāds nopietnāks krimiķbojeviks (uz grāmatsēriju balstīts, kānekā). Toms Krūzītis normāli ierullē. Tīra ekšena nav salīdzinoši daudz, bet kad ir, tad maz neliekas un krimiķdaļa ari līmenī. Nu māk tā Goļivuda ari normālas filmas vēl taisīt.
0
Jack Reacher: What I mean is the cheapest woman tends to be the one you pay for.
Sandy: [stands up, angrily] I am *not* a hooker!
Jack Reacher: Well, a hooker would get the joke.
Jeb: [enters with his four buddies] What's this?
Sandy: He called me a whore.
Jeb: Is that true?
Jack Reacher: Nobody said "whore". She heard "hooker", but I meant "slut".
Punk: Hey! That's our sister.
Jack Reacher: She a good kisser?
Jeb: Hey! Outside!
0
pagajushos vikendos nolureju, ari neko sliktu nevaru teikt, vienas reizes noskatishanai aiziet uz urra
0
Kaut kur lasīju, ka ļauži sūdzējās, ka filma laba, bet Krūzs galīgi nederot šai lomai. Tas gan droši vien pofig, ja nav lasīts.
0
es neesmu lasijis gramatas, bet ari lasiju komentus, ka ta neesot Kruza loma, bet pec filmas nekas tads slikts tur ipashi nebija, ja varbut netipiska Kruza loma, parak nopietns, bet nevar tak viss but "mission impossible" stila, tas jau tika tadas klishejas :)
0
Grāmatas autors atzina par labu.

Laikam dažiem problēma, ka grāmatā tas Džeks uz Arnoldu velk (195cm, 110kg). Tā kā konkrētā filma uztaisīta, pat ļoti atbilst lomai.
0
tu gribeji teikt uz "Konanu" nevis Arniju :)
0
Ārnijam gan ir ap 185cm, tagad varbūt biš mazāk.
0
Vecais krabs drīz nestāvēs kājās, blle.
0
''The Last Stand'' pavīd zobens, kurš / vai kuram līdzīgs ''Konana'' filmā tika izmantots ;)
0
ari pieversi uzmanibu?! - man shitais ari bija prata, kad treileri 1-mo reizi redzeju :)
0
^^^o jē, Django Unchained - meistarklase! Tarantino savā perversībā pat liek nēģerim runāt vāciski un kovbojiem šaut zirgus. Skaisti!
+1
No komēdijām ir vērts paiet cauri Will Ferrell filmogrāfijai. Spēcīgs vecis:

piem. Talladega Nights

www.youtube.com/watch?v=vuAUI_0knfk...
0
speramā veidā parādījies ''IMAGINARIUM''. Ķip mūzikls ai Nightwish muzonu. Paši arī pavīd. No treilera īsti nevar saprast, vai jēga lūrēt - kautkāds ''Neverending Story'' rimeiks šķiet ;)

www.youtube.com/watch?v=7Tn_ZgUmUTU...

www.imdb.com/title/tt1959409/...
0
t.i. Imaginaerum
0
www.guardian.co.uk/film/filmblog/2013/...

upcoming gabals no Hott fuzz/Shawn of the dead autoriem. Ugārs pēc pilnas programmas.
0
Nolūrēju te vakar The Departed (2006) - zaibis krimiķis/ bandītfilma, ko jau varēja arī sagaidīt, redzot, kādi vārdi tur figurē (Skorsēze kā režisors un četri oskari jau daudz ko izsaka).
+2
Ja grūti pāris nedēļas pagaidīt līdz jaunajai TRUE BLOOD sezonai, bet vēlas ko skatīt, kur tiek salaists ar līķi, tad ir vismaz šāda alternatīva - romantisks un seksīgs puika no WARM BODIES:

www.youtube.com/watch?v=4GKzwcCbLCI...

un vēl treileris, ar dafiga spoileriem, neticīgajiem tomiem:

www.youtube.com/watch?v=07s-cNFffDM...
0
Superpowerēti amurikāņi spārda autombīļus: G.I. Joe The Rise of Cobra
youtu.be/MaNs64k_2xw...
0
ir jau ari otra dalja :)
0
Rutrakerī nav :)
0
Totāls trollols tas Movie 43 :D
0
G.I. Joe The Rise of Cobra noskatījos - kārtīgs ekšens. Bez liekām pretenzijām, labi nostrādāts (ir gan pāris mazreālas vietas, bet īpaši nekož nervā).
0
Movie 43 ir viena no visu laiku labākajām filmām !!!!! Visi, kas pie manis ir skatījušies ir sajūsmā. Ja kāds grib pie manis noskatīties, aiziet :D
+1
Shoot 'Em Up - burkānvīrs šķaida visus pēc kārtas. Totāls LOL.

youtu.be/jlx4n_ibNZE...
0
^ labākā burkānu reklāmfilma ever! LOLismā un dailē sit pušu Tarantino - kārtīga Bugs Bunny vs Elmer Fudd ekranizācija :D
0
G.I.Joe Rataliation ar parādījies speramā veidolā. Visas lietas kā pie cilvēkiem, mahačo uz nebēdu un netālās nākotnes tehnoliģiskie pribambasi ar uz katra soļa. Labi skatāms gabals, tomēr pirmā daļa kautkā vairāk iespēra.
0
Drinking Buddies (par alu, attiecībām un labu alu)! Viegli skatās :-)
www.youtube.com/watch?v=YsYBCof6NHU...
www.imdb.com/title/tt2265398/...
0
WORLD WAR Z - /forum/123247-vieglās-filmas#comment231024 - labs gabals, patika nedaudz netradicionālā pieeja zombīšiem. Ekšens iespaidīgi sabildēts - no paša sākuma ķeras vērsim pie ragiem un 2h neatlaiž. Nekādu zinātnisku izskaidrojumu neviens nespēj sniegt, bet nu tā jau parasti šādās filmās ir (kāpēc dzīvos grib ēst, bet viens otru nē, kāpēc nav zombijgovju un zombijsuņu utt.). BR rips jau piejams.

THE MORTAL INSTRUMENTS: CITY OF BONES - www.imdb.com/title/tt1538403/... - grāmata tika pasludināta par jauno hītu pēc ''Hunger Games'' un ''Twilight''. Varētu raksturot, kā Harry Potter / Underworld mistrojumu ar Blade / Twilight piešprici. Forš gabals. Smuki efekti. Pa reizēm var ierēkt. Bučmūlīšu varianti ar tiek skarbi aplauzti. Skatījos ķinītī.

IRON MAN 3 nesen nolūrēju - beigu scēna ļoti iespaidīga, pati filma OK, bet iepriekšējās šķiet ka ir labākas.

STAR TREK: INTO DARKNESS ar tā neper kā iepriekšējais, kautgan viss pa smuko. Varbūt tāpēc, ka iepriekšējo skatījos neuzko necerot un biju negaidīti un patīkami pārsteigts. No šitā jau gaidīju episku ekšenu. Ir jau, bet nu nav vairs tāds pērējs, ka uhh ...
0
Pain & Gain (2013) www.imdb.com/title/tt1980209/...
Pat negaidīju, ka būs tik labs ķinīts - daudz sūdu pār to jau paguvuši izliet. Bet nu piķa mellais humors ar (itkā) uz patiesiem notikumiem balstīto spraigo sižetu darbojas uz urrā - 2 h lieliskas izklaides.
0
sāku skatīties un pēc min 10 izslēdzu - kautkā neparāva. Varbūt tikai tas sākums tāds neintriģējošs.
+2
Machete Kills rādās, ka būs jautrs gabals. Čārlijs Šīns par prezidentu un Mels Gibosns kā ļaundaris - jau izklausās interesanti, un kad tam piepluso veco Mačeti un visu pārējo...

www.youtube.com/watch?v=BO1WwOQowlg...

un te drusku trušnāks treileris
www.ign.com/videos/2013/09/17/m...
+3
Aziāti ir bišku traki ... reku taizemiešu piemērs:

Chocolate (2008)
www.youtube.com/watch?v=CqzLHcwGEPA...

un pilns mūvijs (var sākt no ~ 30min. Tulkojums nafig vajadzīgs - sižets domāts, lai piegādātu svaigu atspārdāmo gaļu uz konveijera. Un džusīte spārda pa smuko!)
www.youtube.com/watch?v=8n6Kp7uLkKA...
0
aaa, tas jau zinams gabals, meitenes versija Ong Bak'a Tonijam Jaa :)
un ja pareizi atceros, tad ari producents tas pats, kas Onk Baka'm

un ar to pashu meitenu ir velviena filma, kas man pat labak patika:

www.youtube.com/watch?v=JLHXfpvC-Es...
0
nezinu, kas ir tā Baka, bet tai rullītī ar šo piemin

akrobāti, bļin :D
+1
es tik zinu, ka baka = stulbenis japāniski :P
+1
Nu tad ta - daudziem iespejams paliks slapjas biksites, jo Holivuda ir kjerusies klat "whitcher'am", jeb ka vel tauta labak zinamajam "vedmakam"!

Pirmizrade nakosha gada sakuma:

www.youtube.com/watch?v=F4zX--5Ils8...

+2
ejam talak:
Arnijs ar Stalloni ari kopa jaunu bojevuku uzcepushi, vot to gan es nebiju gaidijis, ka Arnijs vel turpinas filmeties!

Escape Plan

www.youtube.com/watch?v=cd2gMg8YYEI...
0
Ārnijs, kaut kur manīju, jau kādu brīdi atpakaļ paziņoja — kopš šis savus 2 maksimālos termiņus atsēdēja gubernatora amatā, varēs atkal atgriezties kino.

Bet «veģmakam» man toč patika labāk šitais vecais «treileris» :)))))

www.youtube.com/watch?v=A3GEPkjNh6k...
+1
Nolūrēju THE LONE RANGER - www.imdb.com/title/tt1210819/... - tā kā Disneja studija, tad zarnas knābājošus kraukļus neredzēt, bet ir ''Karību jūras pirātu'' vesterna versija ;) Jautra, nenopietna, dažreiz arī ierēkt sanāk. Vilcienu epizodes jautri iespaidīgas. Pilnīgs vieglais kino, ko var arī otreiz noskatīt.

PACIFIC RIM - www.imdb.com/title/tt1663662/... - gaidīju kakuci, bet sanācis iespaidīgs blokbāsters (Godzillas un Transformeru krustojums - t.i. roboti močījas ar godzilām). Ir savi neloģismi, bet tiem pat īsti negribas piesieties - nafig ... Pozitīvi, ka nemahaču daļa ir labi un raiti uztaisīta, tā ka nav nekāds ''advancēto'' porņu variants, kad jāskrullē uz priekšu, lai neskatītu tās muļķības un pie normālā ekšena tiktu ...
+1
Par Pacific Rim:

Sonnenmensch
,30. jūlijā, plkst. 19:39
man tas Pacific Rim liekas parak japanizets / godzillets :)
hvz, kad noskatishos, varbut domas mainisies, bet pashlaik liekas "to much, toooo big" :)

esmu noskatijies jau labu laiku atpaklaj, nu sorry, vienreizejai lietoshanai un viss ...
0
tas Pacific Rim (kkad vasarā rādīja, šķiet ) pēc treilera noskatīšanās interesi neizraisīja maksāt 5 ls par seansu. Par brīvu- jā, labprāt nolūrētu uz lielā ekrāna, specefektu gabals- nekas vairāk. Skatīties datorā- paldies nē, ir labāki laika kavēkļi ;)
0
man arī datorā patika, kautgan šitam uz lielā ekrāna varētu būt poaliels iepēriens

MONSTERS UNIVERSITY - www.imdb.com/title/tt1453405/... - labi per bučmūlīši. Tikpat labs cik pirmā daļa.

Otreiz noskatījos WRECK-IT RALF - www.imdb.com/title/tt1772341/... - šitas ar jautrs gabals. Varēs arī trešo reizi noskatīt.

Pārmaiņas pēc arī kādu doķeni nolūrēju. Izglītojoša bija:

Ecstasy of Order: The Tetris Masters (2011)- www.imdb.com/title/tt1836974/?re...

''A documentary that captures the greatest world record Tetris players as they prepare for the Classic Tetris World Championship. From the days of Thor Aackerlund and his historic victory at the 1990 Nintendo World Championships, right up to the present and Harry Hong's perfect "Max-Out" score, this documentary expertly chronicles over two decades of Tetris Mastery''

www.youtube.com/watch?v=yTK6MnPa8Zo...

Līdzīga ir The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - www.imdb.com/title/tt0923752/?re... , bet tā nebija tik jautra.
0
Paldies par Tetristiem, ieverteshu.
0
var YT palūrēt klipiņus no sacensībām - pilnīgs hārdkōrs ... (uzreiz sagribējās ''oliņas'' paspēlēt :D )

Un reku uztapināta Karību Jūras Pirātu samuraju versija :)

47 RONIN - www.imdb.com/title/tt1335975/... (no Ziemīšiem)
www.youtube.com/watch?v=j8cKdDkkIYY...
0
PSC, tā nav vienlaikus kāda Matrix parodija — uz pusēm ar pirātu kostīmfilmām? :) Kam fonā labi iederas dziesma «Roswell 47»…
+1
pēdējā laikā pa vakariem a šo to esmu beidzot ielūrējis:

Now You See Me - filma no sērijas Oušenbanda, Italian job etc. Jau filmas sākumdaļā saproti ka viss i najebons, jautājums tikai kā. Diemžēl šeit tas ir vairāk paredzams kā piem. Oušnebandā. Bet kopumā ļoti pat ok. Patīk tāda stila filmas.

Pacific Rim - pēc treileriem sapratu ka šādam kīno ir īpaši jānoskaņojas, jābūt abrīvotam prātam un spējai sūdu uztvert viegli. Tā arī bij. 21. gadsimta godzilla ar apšaubāmu loģiku (kā viņi ir spējīgi uzbūvēt kautkādu ahujenno robotu, tur neironu kasnutur u.t.t. bet jāpārvieto šams ir ar helīti... pesec).
Bet ja nemeklējam loģiku sižetā (cik nu tas sižets vispār ir) un specefektus uztveram kā primāros, tad viss ir vislabākajā kārtībā.

World War Z - beidzot atlicināju laiku arī šim. Ja neskaita nelielu līdzību ar 28 Days Later, tad viss kārtībā. Labs kīno pirms gulētiešanas. Viegla, nesarežģīta. Fonā griezās tikai viens jautājums - nu ble, ja jūdi ir uzbūvējuši sienu un ahujenna čeko visu kas un kā, kādā vēzī viņi nepamanīja zombijbarus kas būvēja čupu pie sienas lai tiktu pāri?!

Легенда №17 - Lielajam kaimiņam izdevies uzfilmēt ko patiesi labu. Noskatijos divreiz, skatīšos vēl. Pēc pirmās reizes noskatīšanās emociju uzplūdā jūķūbī sasēņoju originālu tam mačam.

The Great Gatsby - normāls lūramgabals, ja vien netraucētu tucārs kurš maitāja visu 30’ gadu atmosfēru.

R.I.P.D. - zajebis kīno. viegls, nesarežģīts, bez jebkādas smadzeņpišas. Nolūrēji - aizmirsi. Pēc gada gan jau ka vēlreiz nolūrēsi un liksies kā pirmā reize.

After Earth - diezgan paliela huiņa, bet tas gan jau kā kuram. Sākumā jau zini visu kas un ka notiks filmas turpinājumā un beigās. Divas lietas kas ļooti traucēja:
1 - kosmosa kuģis, vot tāds kurš lido kosmosā, visādas berzes tur, triecieni bla bla bla, nokrītot uz zemes izrādās kautkāds lupatu un cauruļu krustojums, turklāt ar kautkādiem viegli plīstošiem polsterējumiem.
2 - ja sākumā kuģa ekipāžu parāda kā nobriedušus un profesionālus kareivjus u.t.t. tad sākoties avārijai pēkšņi izrādās ka vissaprātīgākais ir kautkāds sīcis kurš atšķirībā no pārējiem, var piesprādzēties un palikt dzīvs.
Šitai filmai ir ļoti izteikta piegarša ka ir no tām, kuras tiek štancētas pēc vienas templātes, mainās tikai vide un nosaukums.

Frozen Ground - pēc tam kad divreiz biju norubijies pie šitās filmas, trešoreizi nāksies saņemties kādreiz kādā rīta pusē. Pagaidām tikai iemidzina.

Hangover III - bij labs, bet pirmās divas patika labāk. Ja kautko vieglu mēģina beigās ievirzīt nopietnās nopietnās trileriskās sliedēs, tad lai iet dirst.

White House Down - kautkāda amerikāņu zilsarkanbalti zvaigžņota propogandfilma. Viskaitinošākais elements bij padsmitgadīgas skuķis kurš uzvedās tikpat debīli kā jebkurš galvenais varonis no labākajām 80’ - 90’ gadu grāvejfilmām. Laikam briest kautkas nopietns ja jau amurikāņiem atkal vajag mākslīgi paaugstināt patriotisma leveli.

Kick-Ass 2 - atkal klasiskais gājiens kad kautko vieglu prasās atjaukt ar kautko reālaku un skarbu. Nu, viss kārtībā. Vienai reizei der.

The Internship - īsti nesapratu, vai tā i kāda gūgles reklāmfilma, bet bij ok. Tiesa gan, kā jau visas šāda tipa filmas, ne ar ko oriģinālu un negaidītu neizcēlās. Viss bij klasiski, kā pēc notīm. Mūžīgais krenķis - filmas sākumā jau zini kas notiks tālāk.

The World’s End - ņemot vērā ka filmas ar šī pārīša (Simon Pegg un Nick Frost) dalību man vienmēr ir patikušas, tad arī šis nav izņēmums. Gut!

Iron Man 3 - vot kretinē mani tas pēdējo gadu holivudas bums, kad visiem labajiem fantastiskiem komikskīno, jāpiešķir kautkāda reālisma smaka.
Jācenša parādīt ko varonis jūt, ēd, dirš... pēkšņi vajag parādīt kādas viņam vājības un pārdzīvojumi. Apm. 50% no darbībām tagad ir jāpārvērš par sarunām, jūtām, emocijām. Fu ble.

Jumper - normāls tīņu fantastišmūvī - ja priekš lielākiem bērniem to teleportācijas fenomenu filmas gaitā raktu dziļāt lai beigās atklātu kādunutur pesec-pesec sazvērestību un gadsimtiem senu notikumu ķēdi, tad šeit viss i vienkārši - tā ir un cauri. Ja nu vienīgi tikdaudz pasaka ka tā arī agrāk bija, lai vismaz kautkā pasvītrotu to ņemšanos savā starpā. Pārāk neinteresanta un līdz galam nenostrādāta.

Talladega Nights. The Ballad of Ricky Bobby - vecs gabals un kautkas pagalam dīvains un stulbs, bet pietiekoši labs lai uzlabotu omu pēc Jumper skatīšanās. Ja šī bij filma ar zemtekstu tad tas apm. parada amerikāņu nācijas garīgo atpalicību, ņemot vērā to ka Nascar ir tāds kā nacionālais simbols, un tā dālībnieki ir cilvēki ar garīgiem traucējumiem.
-1
Filmas? Nē, paldies.
+1
^ Intar, paprasi dokam Bokam, lai uzstāda tev diagnozi šodien. Izklausās pēc delerium tremens.
0
Jumper gan ir vecs gabals, bet man patika.

Pa lielkam piekrītu Intaram - filmas skatos reti un reti kura patīk. Seriāli vairāk spārda.
+2
Intar, tas i apm. tā pat kā ieiet alus sadaļā un pateikt: "Alus? Nē, paldies" :D
0
Jāteic, ka pēdējā laikā tā diemžēl sanāk tīri bieži. Nav tak ko paņemt tajās alus nodaļās.
+1
MAN OF STEEL - www.imdb.com/title/tt0770828...

Mani priecē, ka tiek turpinātas ''Batman Begins'' aizsāktās sociālā-reālisma tradīcijas iekš fufeļkino un pienākusi arī Supermena kārta. Čalis beidzot izcirtis, ka apenes tā sauc tāpēc, ka tās velk apakšā garajām ūziņām, nevis otrādāk ... un no kārtējā komiksa, kur varonis bīda mazreālu huiņu, sanācis tīri normāls Sci-Fi ekšens. Autori nav pārāk dirsas plēsuši, lai zinātniski pamatotu superspējas, bet nevar jau uzreiz visu gribēt ...
+1
nolūrēju šito man of Steel un paliku smagi vīlies:
1) kur bļed sarkanās apenes?
2) kad beidzot ļaunie varoņi tiks pie kāda krāsaināka ancuka? Labie vienmēr tiek saģerbti ar šiku, skat, šitam pat zili sarkans kostīms un par sarkans apmetnis kamēr ļaunīts spiests valkāt līdz vēmienam pierasto melno triko.

bet visumā no varoņfilmām šitas ir pat ļoti jēdzīgs gabals.
0
^ koa?

Tip petnes bez apmetņa?
Nav?
:(
0
vakar nonstopā nolūrēju THE BOURNE TRILOGY - en.wikipedia.org/wiki/Bourne_...(film_series) . Tāds labs ''down to earth'' špionbojeviks ar samērā reālistiskiem mahačiem un citām lietām, līdzīgi kā HAYWIRE. Ļaunais CIP un ''blackops'' ...
0
^ Pievienojos! :) Arī Bourne filmas patika dēļ sižeta vienības ar kinematogrāfiju (tas ir, vizuālo noformējumu — kur ietilpst krāsas, filmēšanas vietas, ritms, kameras leņķi utt.) No šāda viedokļa vizuāli glīta ir franču filma «L'immortel» (angliski arī kā «22 Bullets»), kura pie kam balstīta uz patiesiem notikumiem.
0
Jā, Bourns bij tīri labs. Kaut kad nesen tak laikam vēl viena daļa iznāca, tikai ne vairs ar Matt Damon galvenā lomā, ja nemaldos?
0
Jā, un laikam būs vēl viena tāda paša spin-off filma, kur galvenajā lomā Bournam līdzīgie tēli. Nav slikta ideja. Laikam Matt Damon pats arī to atbalsta.
+1
Visādi Fast & Furious var iet dirst - rullē TURBO - episks mūvijs par skarbo dzīvi, sapņiem, to piepildīšanu un elku krišanu. Galvenajā lomā - gonšiks gliemezis - wallpaperzone.biz/wp-content/uploads/...
+2
Tiem, kas skatās Fast & Furious, neinteresē moralizēšana par skarbo dzīvi, sapņiem, to piepildīšanu un elku krišanu; tiem interesē tjūnētas mašīnas, riepu kaucināšana un kūpināšana, strītreisi un tamlīdzīgas lietas.
+5
visvairāk tais fastunfurius tipa filmās mani kretinē tas ka es nespēju saskaitīt cik īsti robu tam autiņam iraid, jo kad braucot pa taisnu šoseju uz pillu jaudu šķiet ka visi robi jau ir izmantoti, šofers pamanās atrast vēl pārīti... nu ble... kautkādas paralēles var vilkt ar klasiskajiem šaujamgabaliem kur 8 patronu aptverē ammo nekad nebeidzas.
+5
Nesen bija tāda parodija par Fast & Furious plakātiem: uz plakāta fonā daži vāģi, vidusplānā — aktieri, bet priekšplānā slīps uzraksts: TWILIGHT FOR DUDES!
0
Ja redzēts Man of Steel, tad spoilerots treilerīts + pareizās beigas:

Honest Trailers - Man of Steel
www.youtube.com/watch?v=Sge5sUNJkiY...

How Man Of Steel Should Have Ended
www.youtube.com/watch?v=CjSNLmb0Ndw...
+1
Šito bezmaz pie smagajām filmām var likt - DEAD MAN DOWN (2013) - www.imdb.com/title/tt2101341/... - Bojeviks, kur bez šaušanas arī kas līdzīgs sižetam un saturam ir. Varbūt ir pārmuhļīts, bet ar patiku noskatījos un var arī otreiz nolūrēt.

Ieteikumos bija LUCKY NUMBER SLEVIN (2006) - www.imdb.com/title/tt0425210/... - arī par atriebību un pavisam aukstu un ņammīgu. Rēcīgs gabals ar gaidīti-negaidītām beigām.
0
Huļi nav torrentos???
0
Dead Man Down ir labs, jā.

Izslavētais Pacific Rim bija kaut kāds Transformeri mazliet vecākiem puikām.

Elysium bija OK.
0
Transformers vs Godzola ;)

^^ tāpēc ka tev pirksti līki :p - rarbg.com/torrent/i58g2ac... / rarbg.com/torrent/2nhq8b7...
0
Ījabs Maķs! Es parasti meklēju ar visu gadu. Dauņi, nejēdz gadu pielikt pie nosaukuma :E
0
tagad prātoju, nolūrēt jauno Hobbitu 3D HFR vai tomēr parastajā 3D ...
0
Btw, tur tiem 3D vajag speciālas brilles vai moni? Es vienreiz paeksperimentēju ar tām vienā pusē zils otrā sarkans. Nuina acis izkrita - dabūju prikt jaunas. Sapratu, ka ir vēl kaut kāds 3D?
0
Ķinītī kad rāda pa 3D, tās, brilles, ko dod, nav zili/sarkanas, vnk pelēkas. Tur tas princips cits - ar zilo un sarkano bija laikam tā, ka bildē ir savietoti divi attēli - zils un sarkans - ar nelielu nobīdi, un caur tām krāsainām bildēm tas viens kancelējas, t.i., ar katru aci citu attēlu redz. A šitās pelēkās laikam kaut kā uz polarizāciju strādā.
0
^^ «Es vienreiz paeksperimentēju ar tām vienā pusē zils otrā sarkans. Nuina acis izkrita - dabūju prikt jaunas.»
______
Pa cik ta tagad jaunas acis var dabūt? Man ar ta ka prasās, šitās pašas vais īst lab nerād…
0
Tur kur pirku, tur vairs nava :P
0
47 Ronin - izklaidējošs un vizuāli smuks action/fantasy stāsts, balstīts uz japāņu leģendām (kas savukārt balstītas uz patiesiem notikumiem - en.wikipedia.org/wiki/Forty-seven_Ro... ). Smuki vicojas, pa gaisu ar tikai raganas lido. Nekāda dziļā saturiskā un aktierspēles vērtība nav (Keanu Reeves vispār izteikti kokains likās), bet kā izklaide der labi.
0
Noskatījos vakar Hobitu 3D HFR režīmā kinītī. Iespaidīgi, ko lai saka. Tiešām ļoti reālistiska bilda.
Pati filma- patika jau nu ļoti (kā arī visi pārējie Džeksona Tolkīna ekranizējumi), šoreiz gan sižets vietām stipri izmainīts kā grāmatā, bet vienalga kruta.. Filmas odziņa- seksīgā elfiene, kas ieķerās rūķī :)
0
interracial ...
0
^nu..abi balti, katrā ziņā.
+1
The Hunger Games: Catching Fire (2013) - www.imdb.com/title/tt1951264/...

Par grāmatu man jau teica, ka otrā švakāka par pirmo - lasīta nav, bet par filmu varu to pašu teikt - pirmā puse visai miegaina, bet tik slikti, lai ārā slēgtu nav. Uz beigām ekšens panesās, bet ar nekas īpašs - iepriekšējā bija tie paši vēži, tik krutākā kulītē. Beigas ar kā ar nazi nogrieztes - ķip, gaidi, losi, turpinājumu. Bet turpinājums (kā jau pēdējos gados ierasts), iezstiepts vēl konkrētāk - divas atsevišķas filmas daļas būs 2014. un 2015.gadā ...

Escape Plan (2013) - www.imdb.com/title/tt1211956...

Stallone ar Švarcu vienā filmā ... ir arī ''get to the čopaaaa'' aina, ar visām izrietošām sekām (īsti vīri ložmetēju uz statīva neatstutē). Ja ir vēlme, sižetam var piesieties, ka ''pēc amurkāņu izpratnes'' uztaisīts ķurķis, kas šajā gadījumā ir pilnīgi neattaisnots neloģisms, bet pofig ... Kārtējais labais ekšen gabals no veterānu apcirkņiem.
+1
The Wolf of Wall Street - www.imdb.com/title/tt0993846/...

Pupi, pežas un narkošanās nepilnu 3 stundu garumā. Mierīgi varēja 2h to visu saspiests. Skaties un prāto - pagrimušas cūkas ir tie biržas brokeru - nu un ... Nolūrēt reizī jau var, bet labāk tad pāris Californication sērijas noskatīt - kur tas viss ir daudz jautrāk un aizraujošāk.

47 Ronin - www.imdb.com/title/tt1335975/...

The Last Samurai sakrustots ar 13 Assasins. Pirmo īsti vairs neatceros, bet 13 Assasins daudzkārt labāks. Protams, nav jau korekts salīdzinājums, bet nu tā pamatideja jau līdzīga. šitas tāds fantsy gabals, ar burvjiem un briesmoņiem, bet ekšens puslīdz ticams - neviens pa gaisu nelidinās sejas spārdīfdams (burve neskaitās). Plakātā redzamais tetovētais tipāžs filmā pavīd uz ... 30 sekundēm :D . Reizi noskaties, izdzēs un aizmirsti - nekā īspaša, kas izceltu no citu filmu gūzmas.

The Hobbit: The Desolation of Smaug - www.imdb.com/title/tt1170358...

Kamēr čammājos ar kino iešanu, jau BluRay Ripucis uzradus ... Pirmā bija laba, bet nu nedaudz pārstiepta (vismaz ķinītī tā likās. Mājā, ar aliņu skatot 3h directors cut, bija čilīgāk - nebija pūsli jāmoka). Šitā ir koncentrētāka un spridzīgāka. Reizēm var arī ierēkt. Varēs vēl pāris reizītes noskatīt. Skats uz trešo daļu jau ir pat ļoti cerīgs.
0
Vakar noskatījos igauņu filmu zem nosaukuma "Seenelkäik" jeb latviski tas aptuveni nozīmētu sēņošanu. Filmas pamatā stāsts par kādu igauņu politiķi, kurš nolēmis pēc vētrainas pirmsvēlēšanu kampaņas kopā ar savu sievu nedaudz atpūsties un pasēņot Igaunijas mežos. Pa ceļam notikumi saved kopā ar kādu slavenu vietējo rokmūziķi. Viegla, nepiespiesta komēdija kuru iesaku visiem noskatīties.
kinofilms.tv/film/po-griby/57556...
0
Varbūt jau šis ir tonnam apspriests, bet labāku izklaidi par Monty Python filmām par svēto grālu, Braiena dzīvi un dzīves jēgu sameklēt būs grūti. Na ļubiteļa....
www.youtube.com/watch?v=cpepPPZd0yY...

+1
Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) - www.imdb.com/title/tt1205537/... - jēdzīgs špiongabals - tāds piezemētāks un reālāks, var ar Bornu salīdzināt. Ļaunie krievi un labie amīši - aukstā kara klasika. Bez nemitīgas skriešanas un šaušanas (kautgan pie tās ar nonāks). Eleganti uztaisīts - var jau pie sīkumiem piesieties, bet nav vēlēšanās.

300: Rise of an Empire (2014) - www.imdb.com/title/tt1253863/... - bezmaz 300 jāpalūr. Šim darbība notiek paralēli. Gaļa un kečups pa visu ekrānu. Smuki un no baleta viedokļa - viss pareizi. Ir lietas, kas liek saraukt uzaci, bet uztverot šo baletu ar kečupu tādu, kā tas ir ar nav īpašas vēlēšanās tram pievērst uzmanību. Var arī otreiz nolūrēt.
0
To Raienu laikam vajadzēs paskatīt, jo filmas sinopse izskatās garlaicīga:

«Jack Ryan, as a young covert CIA analyst, uncovers a Russian plot to crash the U.S. economy with a terrorist attack…» 

Bet, ja nomaina «U.S. economy» ar «Ukraine economy», tā no spiegu filmas kļūst par dokumentālo…!
0
Te nesen nolūrēju "RED 2" - www.imdb.com/title/tt1821694/... Pirmo neesmu redzējis, bet šis bija labs vieglais skatāmais. Špionkomēdija par pensionētiem slepeniem aģentiem ar visām klasiskām klišejām, gandrīz nepārtrauktu ekšnu un lieliskiem aktieriem - Bruce Willis, John Malkowich, Helen Mirren, Catherine Zeta-Jones, Anthony Hopkins u.c.
0
Pirmais ar labs.

Jack Ryan ir Tom Clancy tēls (filmas sižets gan nav no kādas grāmatas ņemts).

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) Played by Chris Pine
The Sum of All Fears (2002) Played by Ben Affleck
Clear and Present Danger (1994) Played by Harrison Ford
Patriot Games (1992) Played by Harrison Ford
The Hunt for Red October (1990) Played by Alec Baldwin
0
Jā, RED (stands for Retired, Extremely Dangerous) abas filmas ir skatāmas atpūtai. Tā kā Expendables, tikai ar humora izjūtu un par pensionētiem spiegiem. Mārvins vispār viens no kolorītākajiem tēliem šāda rakstura filmās.

The Hunt for Red October beidzot būs jānoskatās laikam vienreiz dzīvē, ņemot vērā, ka par impulsu sākotnējā romāna sarakstīšanai kalpojis kāds ČP Rīgas ostā dziļos krievu laikos.
0
Sarkanais Oktobris - ta jau reala klasika, davai ka fiksi ieverte! :)
0
RoboCop (2014) - www.imdb.com/title/tt1234721... - daudz labāks, nekā gaidīju (oriģinālu nav centušies kopēt). Labi nostrādāts un smuki safilmēts ekšengabals. Pat nav īsti kur piesieties (sīkumus gan vienmēr var atrast). Sliktajiem gan varēja ar jaudīgākiem šmeiseriem apgādāties laicīgi ...

Lone Survivor (2013) - www.imdb.com/title/tt1091191... - uz vēsturiskiem faktiem balstīts ASV specvienības Afganistānas operācijas atainojums. Pirmā puse nesteidzīga, pēc tam ''aiziet jūriņā'' - uzreiz sagribējās Call of Duty uzrukāt, ko arī darīšu.
0
Lolololo :)

A Million Ways to Die in the West
youtu.be/CXxqG4aqwY4...
0
teeseris jau bija labs ir novilkta veln nav skatīta :P
0
par wild west ir laba sitas django unchained loti gara bet labs rasistisks humors :D
0
Million Ways nosakatījos - ja būtu zinājis, ka ķip komēdija, tad nebūtu vilcis, bet sagribējās vesternu palūrēt . Jāsaka, ka ir samērā labs, ir labi-rēcīgi momenti, bet var teikt, ka tāds love-hate variants, jo jociņi balansē uz jēlības robežas. Kādam var likties, ka nebalansē, bet iekrīt grāvī. Man kopumā patika, gan apzinātie modernismi, gan jēlie jociņi, jo kautkā nobalansēja uz robežas. Ir arī nopietnā filmas puse

Edge of Tomorrow - www.imdb.com/title/tt1631867/... - smuki uzfilmēta pasaciņa. Labi nostrādāta, Toms Krūziņš arī rullē, tā ka patīkami skatīties, kautgan Sci-Fi daļa ar baltiem diegiem šūta un nav diži oriģināla. Bet uzreiz sagribējās Mission Impossible palūrēt :)

Maleficent - www.imdb.com/title/tt1587310/... - arī smuki uzfilmēta pasaciņa. Labi nostrādāta, Džollija arī rullē, tā ka patīkami skatīties. Sižets pat nebanāls, kautgan ''ļaunās'' puses skatpunkta parādīšana nav nekas jauns.

0
Sin City jaunais ir OK. Ja patika iepriekšējais, šitas ar aizies. Tāds kā prīkvels, tik viens notikums apskatīts. Ir gan tāda otršķirības sajūta, bet tā īpaši netraucē.

Kārtējie Transformeri arī labi, ja patīk sērija un visādi Godzilas, Pacific Rim u.c. kur visādi monstrozi radījumu mahājas, bet nīkulīgie cilvēciņi taisa biksēs stūrītī. Vizuāli viena no iespaidīgākajām filmām, kāda skatīta. Šito ķinītī uz 3D varētu iekapāt.
0
Bounty Killer — slasherīgs rēcamgabals: kombinācija no Mad Max, Machete un Idiocracy.

Pārdesmit gadus tālā nākotnē megakorporācijas ir izpostījušas pasauli, cīnīdamās savā starpā par tirgiem, ietekmes sfērām, patērētājiem un izejvielām. Korporatīvie kari beigušies ar to, ka akcionāri un augšējais menedžments dzīvo zaļās oāzēs, kamēr pa saindētiem tuksnešiem apkārt klīst sabiedrības atliekas un cita citu slaktē.

Sabiedriskās organizācijas un arodbiedrības ir izveidojušas Deviņu Padomi, kura piespriež nāvessodus balto apkaklīšu noziedzniekiem, shēmotājiem, nodokļu izkrāpējiem, rūpnieciskajiem piesārņotājiem un citiem korporatīvajiem blēžiem. Lai tos izpildītu, Padome izsludina atlīdzību par katra balto apkaklīšu noziedznieka novākšanu. Slepkavas par atlīdzību — profesionāļi, kuri to izpilda. Viņi savā starpā sacenšas par naudu, slavu un tautas atzinību!

www.youtube.com/watch?v=YEsknu8fsnU...
0
šitas skatīts - priekš B movie ir OK, ja pofig neloģismi un ka galvenajam ļaunonim no 5m neviens trāpīt nespēj ...
0
Šādās filmās loģika smadzenēs ir jāatslēdz. Citādi nav jēgas skatīties.
Bet tā - noblenzt varēja. Glīti skati, bet ne sižets. Galv. varones apģērbs ir... interesants.
0
uhu ;)
0
''Seventh Son'' no 26.decembra. Pēc ''The Wardstone Chronicles'' - en.wikipedia.org/wiki/The_Wardstone_... motīviem. Komentos kāds jau izteicās, ka:

''If you read the books you would know they completely threw the books out the window apart from names this has nothing to do with the books. (..) This movie differences is like if they rewrote the harry potter movies and made him a pirate'' :D

A man pofig - smuki slaktē mošķus ;)

www.youtube.com/watch?v=TXiNkOjM7oM...
0
šitas izskatās cerīgi :D

Inside Out (2014.07.24.) Disney/Pixar

www.youtube.com/watch?v=_MC3XuMvsDI...
0
The Salvation skaitās te? jo vesterns (ēē, nordsterns?) Vai pie smagajām?

Labs tik un tā. Sižets gan ārkārtīgi nodrāzts, bet man patika ainas un atmosfēra. Mads Mikkelsen galvenajā lomā.
en.wikipedia.org/wiki/The_Salvation_...
0
Smukāka seja, stiprākas zāles, spēcīgāks smadzeņu effekts, bet ne tik forša filma kā Limitless:

Lucy
www.youtube.com/watch?v=MVt32qoyhi0...
0
normals skatamgabals bija
tikai beigas jau biku par traku :)
0
Lucy bija labs spārdeklis, var arī 2x noskatīt, bet loģika tur smagi kliboja (piem. WTF atstāt dzīvu ļaundaru bosu ?!)
+1
Lai uzņemtu turpinājumu :D
0
filmas vidū ...
0
Man visas filmas ar rietumu supervaroņiem tipa Jack Reacher, John Wick, Equalizer, Expendables šķiet prastas kā kulaks. Ne tur saturs, ne tur turpinājums. To visu esam redzējuši :D
0
Jack Reacher gan bija labāka par standarta vidējo
+1
Melnais supermens, utlra atriebējs, locekļu lauzītājs: The Equalizer

youtu.be/FfoDg8y_LF0...
0
izskatās pēc bojeviku klišeju apkopojuma. Vērts lūrēt ?
0
Nekāds tur lielais bojeviks nesanāk, drīzāk no supermeņu sērijas. Man patika.
0
ja no supermeņu sērijas, tad jau Sci-Fi uzreiz :D
0
Nu, ja lidotu, tad varbūt :D Ko tu pisies, ņem un skaties!
0
THE HOBBIT: The Battle of the Five Armies atzīta par labu esam - visīsākā, bet tās lielāko daļu aizņem mahači, tā ka liekas pat vēl īsāka.
0
boooring....
sorry, man ka ne-Tolkiena fanam, reals zhavs iemetas, gruti bija daskatit lidz beigam, ta vien gribejas, "pavilkt" pleieri uz priekshu :)
0
SEVENTH SON

Tā viņš i - smuki slaktē mošķus. Ticamības momenta (ka cūkgans pa pāris dienām kļūst tik kruts, ka rūdītus assasīŅus ar nazīti cērp) pamaz, bet palūrēt var plikai izklaidei.

/forum/123247-vieglās-filmas#comment254146
0
O! Reku jāņtārpiņš sarosijies.
Pirmā bij prīmā, otrā, nu... tak sebje... trešā rādās būs prasts gaļinieks.

www.youtube.com/watch?v=b1taD8V54Jg...
0
Braucot no leišiem, aiz neko darīt autobusa atzveltnes ekrāniņā skatījos «X–Men: Days of Future Past». Pēdējoreiz kaut ko no X–Men biju redzējis pirms precīzi 20 gadiem — 7. klasē, kad pa RTL gāja animācijaas sērija (tolaik visvairāk jutu līdzi Jubilee tēlam, jo viņa nebija īsta mutante, visvairāk līdzinājās parastam cilvēkam bez nekādām lielām «superspējām»). Nu ko, 20 gadi pagājuši, bet joprojām visas sižeta līnijas bija skaidras: profesors Ksavjers, Magneto, Wolverine (kā tas ir latviski — Āmrija?), citi tēli — viņiem tur pa 20 gadiem tēlu galerijā nav mainījies nekas :D
+1
SHAUN THE SHEEP (The Movie) - ja īsmultenes patika, tad arī ši patiks. par paņirgt.

KINGSMAN. THE SECRET SERVICE - www.imdb.com/title/tt2802144/...
James Bond un Kick Ass krustojums. Nenopietns un uzjautrinošs spiegu gabals. Ir vietas, kuras kārojas patīt atpakaļ un noskatīties vēlreiz. un vēlreiz.

ieskatam, viens fragment - Trūmetālistiem sākumteksts ies pie sirds :)

www.youtube.com/watch?v=mBBmOTNzMI4...
+2
Bla, viņam pat patronas beidzās, pie tam ne vienreiz vien. Kaut kāda nereāla filma :D
Šo gandrīz vai varētu kādreiz ar aliņu paskatīties.
0
viņš jau no 3 dažādiem stroķiem šāva :)
0
Šis ir kārtīgs labinieks: Minions (2015)
www.youtube.com/watch?v=P9-FCC6I7u0...
0
SPY - www.imdb.com/title/tt3079380/...

Izrādījās pārsteidzoši labs ierēcamais gabals - turklāt pēc pirmās 1/3 paliek tik rēcīgāks. Ieņirdz par bonda u.c. spigu filmām, bet nav gluži parodija. Sižets pat saturīgāks nekā dažai labai nopietnai spiegu filmai.
0
Pilnigi piekritu!
saku skatities negribigi, jo komedijas vispar neskatos - bet bija reali labi.
Nu un bonusa vel Verka Serdjuchka, tas vispar parava reku :)
0
Tas bija labs moments :D Treilerus nemaz nevajag skatīties - būs jautrāk.
0
Būs laikam jānoskatās NITRO CiRCUS the movie (2013):

www.youtube.com/watch?v=6QzSAa6QHRQ...

www.youtube.com/watch?v=yx9XmgO15TE...
0
Sanāca kautkāda kinonedēļa ...

TOMORROWLAND - www.imdb.com/title/tt1964418... - normāls skatāmgabals ar pāris oriģinālām idejām, smuki uztaisīts, bez iespriengšanas. Pseido Sci-Fi pasaciņa pusaudžiem. Var arī 2x noskatīt.

PIXELS - www.imdb.com/title/tt2120120... - ķinītī redzētais treileris izskatījās jautrs un cerīgs. Filma nav slikta, kā izklaides gabals, bet varēja to ideju plašāk un labāk attīstīt. Arī galvenais aktieries nedaudz besī - tizls tak.

MISSION IMPOSSIBLE: ROGUE NATION - www.imdb.com/title/tt2381249... - klasiskajā stilā, bet likās kautkā piezemētāk un ne tik labi kā iepriekšējā daļā. Nekā jauna un daudzmaz oriģināla nav, bet 1x (un varbūt otreiz) skatīt var

TERMINATOR GENISYS - www.imdb.com/title/tt1340138... - uzmetot aci reitingam un Puvušo Tomātu atsauksmei bezmaz nenovilku, bet viena no cildinošajām IMDB recenzijām lika noriskēt un nenācās nožēlot - nav jau pirmo divu daļu svaigā iepēriena, bet labāk par iepriekšējo noteikti ir. Nepiespiests ekšens uz 2h ar nelielu laika ceļošanas ''mindfuck'', bet par zinātnes aspektu īpaši neiespringstot. Varbūt kādreiz trešo reiz varēs noskatīt ;)

0
iepriekšējais termiķis tak bij ritīg labs.
0
Pašlaik iet pa lielo kinoteātri Sicario (Narkokarš) — standarta trilleris par labajiem un ļaunajiem, kur beigās arī labie izrādās kļuvuši par ļaunajiem. It kā pavieglā filma, toties vizuālā puse smaga — sakropļoti līķi utt. Labas kritiķu atsauksmes. Man personīgi pietrūka sižetā Viens, Pats Lielākais Maindfaks No Visiem, bet filma ir tādā ziņā reālistiska, ka īstajā dzīvē tādi maindfaki gadās reti. www.imdb.com/title/tt3397884/?re...
+1
Esmu redzejis visus Bleida pieminetos, padalishos 3 vardos:

TOMORROWLAND - ne, ta nav filma pusaudziem, ta ir pasaka berniem, kas driz bus tinji, nu reals "fairytale" gabals - bet no tehniska viedoklja viss ir oki, interesanti robotinji, totals marasms par Eifeli un Teslu etc, vienreiz ko noskatities der

PIXELS - efekti labi, ta pixeljoshana sanaca forsha :) Tikai baidos ka jaunajai paaudzei galigi nav nekadas sajegas par amishu pushaudzu izklaidi 80-jas gados, jo mes jau ar par tiem visiem spelju aparatiem varejam tikai sapnjot, skatoties filmas uz videokasetem, ta ir dalja no amishu kulturas, jebkura gadijuma viegla filma, skatas bez jebkada zagruzona, "Lanisteru" dzimtas parstavis bija tiri oki, paris joki ari labi, ar tenisisti beigas, ka piemers

MISIJA - da nu, viss ka jau parasti, vnk varbut tas, kas viss jau redzets, viss atskatits un tu gaidi jaunaja dalja ko "tadu", bet ta ari neko nesagaidi

TERMINATOR GENESYS - nu shedevrs uz Oskaru tas nav, bet bojeviks labs, visu terminatoru kopsavilkums, ar labakajiem "modeljiem" un Arniju pari visam... ta alternativa realitate biku iesprindzinaja, bet ka bojeviks ir labs - protams atkal nesalidzinat ar pirmajiem Terminatoriem, tas bija kautkas vispar neredzets un kruts utt, bet kada vaina shitam? - skatas viegli, tas galvenais

Un es pievienojos Intaram, iepriekshejais Terminators mana uztvere bija vnk super, vinsh atshiras no visam daljam, un bija skatams ka pilnigi cits fantastikas gabals, nedomajot par Arniju
0
^^^ laikam aizmirsu nospiest ''pievienot'' - Terminator 4 nemaz nebiju skatījies. Nupat to izdarīju - tiešām ļoti labs. Ar citām daļām grūti salīdzināt, jo tikai roboti kopīgi - atmosfēra pilnīgi cita.
0
Nu es T4 neuzskatu par terminatoru sēriju. Filma pati par servi OK, bet zem cita vārda, varbūt?
T5 vēl neesu skatījis. Varbūt jau iznācis labs rips?
0
Terminatoru sērijai ļoti labi atbilsts. Ja nav skatīta, iesaku arī seriālu Terminator: The Sarah Connor Chronicles - www.imdb.com/title/tt0851851/...

Es nemaz nevelku, ja nav kārtīgs BR vai HD rips. Ar retiem izņēmumiem, kad tiek paciests HD rips ar korejiešu subtitriem ;)
0
Kaut kad sen redzēju tā Chronicles pilotu - tā arī neiedvesmoja iedziļināties un skatīt pašu seriālu.
T5 jau nu toč pagaidīšu 1080p ripu.
+1
a kas tur ko gaidīt ? - rarbg.to/torrent/luczn1f...
0
Hehe, nebi meklēts kādu laiku :D
0
Jā, Spy ir ievērtēts un atzīts par labu esam!
+3
Nesen nolūrēju tīri feinu horror komēdiju Deathgasm. Divi metālisti izveido grupu, atraduši kaut kādas antīkas dziesmas notis, nospēlēja un izsauca dēmonus :D Tas tā īsumā - diezgan jautrs gabals - dēmonu dauzīšana ar dildo, zarnas un pauti šķīst, vienvārdsakot - pilnīgs bezpriģels :D

www.youtube.com/watch?v=Cg-c7UpJZLQ...
0
izskatās cerīgi :)
0
ta - stasti, kur shito var noluret / novilkt?!
0
atradu, kreiviski tulkotu, bus oki :)

www.onlyonline.ru/filmy/smertelnyj-or...
0
labāk jau tomēr angliski
0
es ņēmu te oriģinālvalodā

new-rutor.org/
0
noskatijos
labs recamais gabals, reali reku paravab kad shie eda uz sola parka saldejumu :D:D:D
0
es kā ierasts, no rarbg.com
0
Jā, tas moments uz soliņa bija jauks :D
0
What We Do in the Shadows [2014] Jaunzēlandes ''mocumentary'' par vampīriem & Co. Man tādas īpaši nepatīk, bet kopā ar SPY, rēcīgākā no šogad skatītajām filmām - pat veselas 2x skaļi smējos ;)

www.imdb.com/title/tt3416742/...

P.P. Treileri labāk neskatīties.
0
American Ultra - www.imdb.com/title/tt3316948/...

Visai nīkulīgs gabals, ar nodrāztu sižetu, tizlu galveno aktieri un garlaicīgām / banālām starpmahaču ainām. Paši mahači tīri labi, sevišķi pēdējais, bet to kopgarums ir kādas 10min - pārējo var droši izlaist.
0
The Man from U.N.C.L.E. - www.imdb.com/title/tt1638355...

Šis gan ir stilīgs, brīžiem jautrs un samērā interesants retro spiegu gabals apmēram Bonda / The Persuaders! garā

Ant-Man - www.imdb.com/title/tt0478970...

Piezemētāks, bet tāpēc varbūt pat labāks, ''strādnieku'' supervaroņa gabals ar piesitienu no Ace Ventura ;)
0
Sicario (2015) - www.imdb.com/title/tt3397884/...

Pat pārsteidzoši labs kustonis, par nariku apšaušanu. Kāds varbūt pie smagajām filmām iebāztu, bet man ar pāris aliņiem vakarā viegli iegāja iekšā ;)
+1
Riktīgi labs gangsteru gabals "Legend" ar Tomu Hārdiju dubultlomā. Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par britu gangsteriem dvīņu brāļiem 60.-o gadu beigās Londonā. Močījiens ar āmuriem bija tik jauks :D
www.imdb.com/title/tt3569230/...

Absolutely Anything - tīri ok komēdija, kur sūrie citplanētieši izklaidējas, piešķirot vienam cilvēkam absolūto varu - visu, ko šams pasaka - piepildās. No šī cilvēka rīcības izšķirsies planētas Zeme liktenis. Galvenajā lomā Simon Pegg un slapjajiem sapņiem Kate Beckinsale.
www.imdb.com/title/tt1727770/?re...

Man tīri labi patika arī Divergent (2014) un Insurgent (2015). Vēl sērijā gaidāmas divas filmas - The Divergent Series: Allegiant – Part 1 (2016) un The Divergent Series: Allegiant – Part 2 (2017). Distopisks gabals par nākotnes Čikāgu. Pēc milzīgas katastrofas un kariem, cilvēki uzblieza lielu žogu ap Čikāgu un tajā dzīvo. Sabiedrība sadalīta vairākās frakcijās. Koroče baigi daudz jāstāsta, labāk skatīties.
www.imdb.com/title/tt1840309/?re...
www.imdb.com/title/tt2908446/...

0
Sicario nu tā +/-, vairāk tākā nē. Nezkāpēc tiko iztecējušas asinis "termokamerā" rādās kā galīgi melni (auksti) pleķi? :D Baisā-krutā bosa dēli nejēdz angliski? :D

Legend - \m/
0
^^ turpinās HP iesāktā mode vienu grāmatu sadalīt divās filmās :D

Divergent itkā OK, bet nav īpaši pārliecinošs no Sci-Fi viedokļa, tāpat kā tas Labirinta Bizotājs
+1
Scifi? Tu ko esi saēdies? Tās abas tak ir fantasy o_O
0
Par maz mošķu un pliku sievišķu priekš Fantasy ;)
0
Autobusā aiz neko darīt lūrēju G.I. Joe filmu kautkādu. Riktīgs bōrings, ko nespēja glābt pat it kā sakarīgi aktieri, kam tā nav pirmā filma — Bruce Willis, Dwayne Johnson u.c. Vienīgais labais citāts bija jau pašā filmas sākumā:

— Pirms mēs nolemjam atklāti un klaji iebrukt Pakistānā, mums tomēr jāatceras, ka tā ir mūsu sabiedrotā valsts, kaut arī Pakistānas prezidents ir noslepkavots un ielās valda totāls haoss.
— Pašlaik Pakistāna nav valsts: tas ir grautiņš ar pašam savu pasta indeksu!
0
es te ar pārīti garlaikodamies nolūrēju (varētu iet arī zem SciFififi):

TRANSCENDENCE - tīri labs gabals par mākslīgā intelekta tēmu. Tā pārāk neiedziļinoties, kā vieglā filma ok.

LUCY - paliels sūds, Limitless bija kudī inčīgāks. Te sižets vājš, dažam supervaroņu gabalam ir labāks; un ja sevišķi nestāv uz Skārletu Johansoni, tad īsti ko skatīties tur nav. Tā kā dažs labs aktieris kopīgs ar iepriekšminēto filmu, šādas tādas līdzīgas sižeta nostādnes arī ir, tad atsevišķos brīžos likas, ka tā pati filma :D

0
0
Nu uz sarkanjebanhanso var uzstutēt kumeļu, bet kino pašvaks gan jā... it sevišķi, ja salīdzina,
+1
Joy (2015), par pizdnesmeņu grūtajām dienām :) Dikti patika.
www.imdb.com/title/tt2446980/...

youtu.be/XgmE4JQpFsU...
0
Relatos salvajes: www.imdb.com/title/tt3011894/...
Daži kapeņu stāstiņi spāņu versijā. Torrentos var dabūt dublētu arī krieviski (un ganjau angliski ar')
youtu.be/3BxE9osMt5U...
0
Leiši ar angļiem uzcepuši prikolīgu komēdij-trilleri:
Redirected (2014)
www.imdb.com/title/tt2275946/...
youtu.be/InKMG9Cckqw...
+1
no Redirected režisora - Emilis Velyvis gan manuprāt labākā filma ir Zero 2 :)
www.youtube.com/watch?v=MLyNcHkqPRM...
0
Tas Redirected gan nebija baudāms. Tāds standarta Gaja Ričija pirmo filmu pakaļdarinājums.
+1
DEADPOOL reāli labs un rēcīgs. Marvel normāli iekabina DC pēdējos gados
0
"poola" man patika ka vinji njirgajas par citam Marvela filmam :)
vispar varetu pat teikt, ka shita taga man ir miljaka "supervoronju" temu filma!
0
Deadpools bija jauks, jā. Bet teksts jāklausās/jālasa uzmanīgi, lai varētu izbaudīt jociņus.
+1
Labākais, kas šogad skatīs - var normāli ierēkt un daži momenti ir vienkārši perfekti:

The Secret Life of Pets
www.youtube.com/watch?v=i-80SGWfEjM...
+1
Vakar nolūrēju Kung Fury - lieliska parodija, ierēkt var kārtīgi. Diezgan īss, apmēram pusstunda, bet garāks laikam arī būtu perebors, jo jau tā tur tie prikoli ir over the top.
www.imdb.com/title/tt3472226/?re...
0
Laikam to pie YT prikoliem biju ielicis - tiešām, lielisks gabals un parodija par 80-to gadu bojevekiem (un retrobojevikiem). YT var visu nolūrēt, + dažas ainas ir tikai klipā redzamas:

www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbY...

www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg...

0
man tads "chujs" ka shita bus laba filma

www.youtube.com/watch?v=6rbPTQIdjmY...
0
BLACK SHEEP (2006) ir ideāls gabals. Sen nebij kas tik labs redzēts:

www.youtube.com/watch?v=9-ExKYM5xQY...

Jaunzēlandiešu filma ar jūtamu atsauci uz veco labo Braindead (1992). Jau minētais What We Do in the Shadows (2014) ar bij teicams. Tam starp citu tikko redzēju līdzīgu gabalu, bet amīšu ražojuma. Ne tik smieklīgs, bet tīri sirsnīgi. Filmēšanas grupa seko slavas alkstošam maniakam, kurš rūpīgi strādā pie sava tēla un vārda: Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006). Tas Deathgasm arī jaunzēlandiešu, bet tas tā..
0
^^ King Arthur izrādījās pat ļoti labs gabals, pretēji sākotnējām recenzijām un ne visai veiksmīgajam startam. Labs skatāmgabals, kas uztaisīts ''stilīgi''

Wonder Woman arī patika, kautgan neesmu tādā sajūsmā, kā Pūstošie Tomāti u.c. portālos, bet labs ''pārcilvēku'' gabals - tāds cilvēcīgāks.

Ghost in the Shell (2017) ( www.imdb.com/title/tt1219827/... ) - normāls futūristiskais izklaides gabals. Idejiski, nekā jauna, bet arī smuki uztaisīts. un gandrīz kailā Skārleta Johansone nevar tak neko sabojāt ;) Par pamatu ņemta japāņu anime no 1995.gada.

Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge - varētu būt švakākais sērijas gabals un droši vien ka pēdējais, bet savā stilā ieturēts un tiem kam patika iepriekšējie, arī šis neliks vilties
0
Atcerējos šitādu 1996. gada vieglo filmu: "Ging chaat goo si 4: Ji gaan daan yam mo" jeb "Police Story 4: First Strike"
www.imdb.com/title/tt0116704/?re...

Sižets: Džekijs Čans Ukrainā. Ar šādu aprakstu pilnībā vajadzētu pietikt, bet piebildīšu, ka filmas darbība norisinās brīdī, kad pēc Budapeštas memoranda noslēgšanas Ukrainā montēja nost padomju kodolieročus, un sižeta pamatā ir bandītu loģika: ja jau tā, tad būtu grēks nemēģināt iesūkt kādu plutonija kluci sev.

Sižeta līnija norisinās Krimā un Karpatos, lai pēc tam aizvirzītos uz Austrāliju. Honkongas scenāristi diezgan trāpīgi uzķēruši to laiku Austrumeiropas īpatnības: naudas vienību nomaiņu (konkrētajā gadījumā pirms hrivnas bija pagaidu karbovaņecs) dēļ hiperinflācijas, FSB saplūšanu ar organizēto noziedzību, bez PSRS "aizmugures" palikušo militāristu pērkamību, Kremla organizāciju centienus izmantot "noderīgos idiotus" saviem mērķiem utt., kas viss sajaukts ar tipisko pavieglo humoriņu Džekija Čana izpildījumā.
+1
Heh, pārlasīju visu tēmu, un secināju, ka pusi no visām filmām, ko pats esmu te pieminējis, es pat neatceros, ka būtu skatījies :D
+1
Hmm toties man šķita, ka to tēmu uzcepu nu max pagāšgad...
0
Kautkā biju palaidis garām. Rēcīgs farss.

Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007)
www.youtube.com/watch?v=84jPxEkQ7Wk...
0
Ready Player One (2018) - www.imdb.com/title/tt1677720/...

Vismaz puse ir tīra datorgrafika. Par virtuālās realitātes pasauli, spēlītēm utt. Pārmaiņas pēc arī labs fona muzons. Uz gada vieglo filmu TOP5 mierīgi velk.
0
Treilerus pāris nolūrēju, kad šito solījās ķinītī rādīt - likās reti liels sūds. Ne vienmēr pēc treilera vajag secinājumus izdarīt, bet tavs apraksts, šķiet, sākotnējo iespaidu apstiprina.
0
Es pievienoshos Bleidam, ka viegla filma, gada topa bus viennozimigi.
Viss ir neaudz bernishkjigi, bet tas 80-to gadu filings, kas iet visam cauri ir reali labs. Treileris ir viena lieta, tur viss samests kopa, bet skatoties visu filmi, tas viss saliekas kopa.
0
es nevarēju izdomāt, kā lai skaistāk uzdirš Intaram, bet tev sanāca daudz labāk domu noformulēt - ir tā neuzbāzīgā bērnišķiba un nenopietnība + fīlings, kas liek uz visām nepinībām skatīties caur pirkstiem.

Bezmaz gribas salīdzinājumam nolūrēt Pacifi Rim otro daļu (kas pēc recenzijām spriežot domāta 10-gadniekiem) vai Rampage - un tad ar pilnu krūti bļaut, ka tie gan ir SŪDI !
0
ja 80.-o fīlings, tad būs jānoskatās. Ar to pašu fīlingu filmas It Follows un THe Guest man patika, lai gan pieļauju, ka tā ir pavisam cita opera.

www.imdb.com/title/tt3235888/?re...

www.imdb.com/title/tt2980592/?re...
+1
Somi uzcepuši panaivu, bet ierēcamu gabalu par matainajiem lopiem.

www.imdb.com/title/tt7220754/...

Ar mūziku filmā viss i štokos - mūzikas autors Lauri Porra www.metal-archives.com/artists/Lauri_Porra...
0
^ filmiņš labs, vēl vakar skatījos. Rēcīgs gabals, bet saprotams tikai pašiem matainajiem lopiem :)
0
no kurienes vilkāt ?
0
ā, atradu - pēc angliskā nosaukuma jāmeklē
0
Starp citu, varbūt esat uzgājuši vēl kādas filmas par matainajiem?

No nopietnajām zinu Málmhaus (www.imdb.com/title/tt2374902/),...
no komēdijām Pop Redemption (www.imdb.com/title/tt2602664/)...
un galīgais mēsls, kuru pat 5min nevarēju paskatīties, Deathgasm (www.imdb.com/title/tt3705412/)....

Kādi jūsu atklājumi?
0
Deathgasm sen jau novilkts, bet nav skatīts

Citā tēmā Liega minēja ''Todd and the Book of Pure Evil'' - man laikam nepavilka, bet var uzmest aci:
www.imdb.com/title/tt1558128/...
0
Nesan kautko vēl manīju, bet neavrēju atcerēties, toties meklējot šos divus gabalus pamanīju:

Pop Redemption aka Happy Metal - All We Need is Love! (2013) Franču gabals
www.youtube.com/watch?v=74rBFFOSWYQ...

Metalhead/Málmhaus (2013) Islande
www.youtube.com/watch?v=dyxhcNsjWKI...
0
0
^^ Jā, tos pašus pamanīt postā, uz kuru atbildēji, bija par grūtu :D
0
njā, kautkā tā ... bet tie linki nestrādā un sākumā atradu zem Happy Metal - All We Need is Love! un Metalhead nosaukumiem - kautkā nenostrādāja asociācijas ...
0
Sorry par linkiem, vajadzēja laikam tukšumus salikt pirms un pēc...

Todd and the Book of Pure Evil seriāls izskatās uz Deathgasm pusi, laikam neinteresēs. This Is Spinal Tap arī tāda patupa izskatās...

Bet paldies par ieteikumiem!
0
Kur jūs vilkāt to Heavy Trip ? Manos kanālos nav.
+1
Es atradu kinozal.tv/
0
^ paldies. Ja kas, atradu arī pirātu līcī - somu valodā ar angļu titriem.
0
vakar noskatījos - rēcīgs un trve gabals :D
0
es nez, mani tā Heavy Trip galīgi neuzrunāja - ar mokām līdz beigām novilku. Nu vismaz mūzika bija laba.

Tas franču Pop Redemption gan bija labs gabals.
0
labs moments bija, kad ments zvana Hellfest apsargam, lai aiztur četrus aizdomās turamos - metālisti gariem matiem, ādas jakās utt. Apsargs saka, ka vajag konkrētāk :D
0
^ līdzīga anekdote bija kādreiz Wacken festa avīzē: meitēns piegājis pie apsarga pie ieejas festā, un saka, ka esot savu draugu pazaudējusi, vai neesot gadījumā manīts. Nu kāds tad šis izskatoties? Nu tā un tā, gari mati, melns T-krekls ar bandas simboliku, pats mērenā ķitē. Ā, tāds esot gan redzēts, kādas 50 000 reizes.
+3
Šitas varētu būt jautrāk par nacistiem no Mēness "JOJO RABBIT":

www.youtube.com/watch?v=tL4McUzXfFI...
0
kāds jums viedoklis par šo?
www.youtube.com/watch?v=jMb8RprfJrs...
Šodien noskatījos, bija ok.
+1
Visu nākamo nedēļu "netfestivāls" ar latviešu filmām, var skatīt bez ierobežojumiem:

www.filmas.lv/filmu-katalogs/?tab...
0
Kādi bij pirms tam ierobežojumi?
0
Tik jau tagad bremzē kā pats nelabais :E
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas