13. janv. - Melnā Piektdiena
+8
Piektdien, 13. janvārī klubā "Melnā Piektdiena" - Melnā Piektdiena!

Uzstāsies:

Diseim,
www.myspace.com/diseim

Obscurus Orbis,
obscurusorbis.com/

Begotten,
www.myspace.com/begottenofficial...

Stagnant Project,
www.myspace.com/stagnantproject...

un citi (informācija sekos)

Sākums pl. 20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.

Ieeja Ls 1

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu bet cik var dzert !
+2
Katru dienu, bet vienu :-)
+9
...mucu
0
Tā jau kopš 31. iekapāju katru dienu ...

Diseim rīkļotāju atraduši ?
0
^ aha, man tas pats. Nolēmu šogad ierīkot alkalendāru, lai pasekotu līdzi patēriņam. Pagaidām nav sanācis nevienu dienu izlaist.
+1
varētu jau saskaitīt litrāžu kopš 1.janvāra, bet kuru tas interesē :D
+1
Nu man pašam būs interesanti, cik un ko patērēju konkrētā laika periodā. Naudas izteiksmē ar var izrēķināt, bet to neplānoju darīt, citādi vēl sadomās atmest :D
-1
:) Šodien ar kolēģiem darbā apspriedām šo pašu tēmu, jo viens no viņiem nolēmis iegādāt jaunu auto. Tā nu paskaitījām, pakaukulējām....jopcik. Ja neņemtu katru dienu, tad jau varētu doties uz lexuss autosalonu. Man jau ar mēnesī sanāk ap 250 ls pārstrādāt podiņa virzienā, bet braucu ar vecu auto:) Laiks piebremzēt... Kur nu vēl tas, ko izkūpina gaisā.... Bet tomēr jāatzīst, ka nav vērts braukt ar jaunu, labu autiņu, ja nevar iešmigot labu drinku. Lai auto vēl pagaida...:)
-4
Neesmu ne grama grādīgas dziras kopš 1. janvāra rīta izdzēris. :)
+4
Ja pieņemam, ka sava mūža gaitā intensīvā režīmā cilvēks izdzer cisternu, lielo mucu, mazo mucu, spaini, pudeli, glāzi un piņģerotu arī, tad ļoti iespējams, ka tādējādi viņš paspēj nodzert jahtu, limuzīnu, moci un garāžu arī.
+12
O, īsti trūmetāla garā - werwolf saņem mīnusus par nedzeršanu :D Pareiz, pareiz - tu ko, mūs necieni?
0
Ko Jūs svināt pēc 1 janv. (ka jādzer katru dienu) :-)?
+1
Pac teici - vienu, bet katru dienu.
0
Nu ja vienu (alu 0,5L, labi x 2), tas, protams, neskaitās (var dzert bez iemesla), bet, ja kāds nedzer, lai pārējie nemeklē iemeslu, jo tāda nav!
0
Ko tu teiktu par teicienu ,, ŅET POVODA ŅEVIPITJ,,
+8
Hei, do man plusus. Es pajēm āl pa ilgiem laikiem >:)
+1
Iemesls vajadzīgs mīkstajiem - īsti vīri dzer tāpat, jo slāpst !
-3
^ krievu ziemassvētki takš :D
+2
"Ja pieņemam, ka sava mūža gaitā intensīvā režīmā cilvēks izdzer cisternu, lielo mucu, mazo mucu, spaini, pudeli, glāzi un piņģerotu arī, tad ļoti iespējams, ka tādējādi viņš paspēj nodzert jahtu, limuzīnu, moci un garāžu arī."

Man škiet, ka visi labi zina, ka vairāk par salīdzinoši mazvērtīgiem, bet ļoti daudziem saldējumiem, baltmaizes kukuļiem un šķiltavām viņš nenodzer.
Varbūt Malējam ir citādi. Viņš teica, ka par katru dienu, ko nepīpē ieliek sev krājkasē vienu latu (laikam apmēram tik dienā sanāk nopīpēt). Tur kaut kas varētu sanākt. A citādi... peh
-1
Atļaušos nedaudz par tēmu :)

Uzstāšanās laiki (gluži nopietni!):

20.00 - The Bloody Dolphin
20.30 - Diseim
21.20 - Begotten
22.10 - Stagnant Project
23.00 - Obscurus Orbis
23.40 - Apēdājs
00.30 - dj Deathperado

Klubs būs atvērts no pl. 19.00, ieeja Ls 1.
0
The Bloody Dolphin spēlē Gore Grind ?
0
The Bloody Dolphin foršas bildes netā var atrast. www.amersol.edu.pe/ms/7th/7block/jungl...

0
Klau, kas tas pa džinglu pa LR1 pirms ziņām - tipa nepaspēji pagāšgad (vai kaut kā tā), tad pēdējā iespēja (vai kaut kā tā) 13. janv. melnajā piektdienā.

Kaut kāds www arī bi pieminēts, bet nu neatminos vairs.
+3
Kāda jums starpība, kas pl. 20.00 tur grabinās, da kaut vai Kombuļi, tā pat tik agri uz MP neviens nenāk!
Bet man vismaz savs prieciņš, ka koncerts sācies laikā :D
0
Ja dzerams alus parādījies, varētu piekāpt.
Negribas kā Obituary laikā...
0
^^ tāds i dzirdēts, bet tam ar šo pasācienu un metālu vispār nebija sakara.
0
^^ Var jau paņemt visīti ar kōlu un glamūrīgi , lēni sūkt. :)
0
^ nu tas reklāmas džingls.
0
bļe
0
o, atkal kāds kaut ko par alu pasaka. labi, ka vismaz ir kāda tēma, kur vienmēr var kaut ko uzdirst.
+4
Par dzeramiem runājot, var jau visu ko sūkt, tikai novērojumi rāda, ka visādi kokčiki izsūcas ātrāk nekā atbilstošu alko daudzumu saturošs alus tilpums, dažkārt arī ātrāk kā identisks alus tilpums, un tas, zināms, rezultējas krietni pamatīgākā žvingulī, un arī latiņi no maka izsūcas ātrākā tempā.
+1
Alus MP kā parasti: Piebalga, Kozel, Staropramen.
Vēl arī Grolsch & Heineken (pieļauju ka kādu mīzalu esmu piemirsis)
0
Un vai tumšajam krāns nebūs čupā, kā pagājušoreiz???
0
Liktenīgajā reizē bij tikai Čurplēsis un Bavaria laikam...
Un Piebalgas nozīmē "Piebalgas" vai "Piebalgas senču"?
Nu bet labi, vairs nepiekasīšos.
+1
Senču skābulītis.

Bet šito takā būtu pēdējais laiks Melnās Egles vietā piekarināt ...
+2
Tikuntā esmu gatavs doties un vismaz 2 skābos izsūkt.
Diez kompānija man būs?...
0
ok, nevar jau protams visu gribēt, bet dažkārt pēc attiecīgi patērētā alus daudzuma, gribās arī ko uzkožamu pasūtīt. Dažs varbūt teiks - "rīt var mājās'' Bet kā zināms, alus un vispār alkohols rosina apetīti, tādēļ žēl, ka piemēram MP nevar iegāties kaut vai riekstiņus a uz veikalu čāpot ta slinkums....
+3
^^ nuvot - vēl arī kompāniju šim vajagot ... paņem laptopu līdz :D
0
pateikt vai būsi jau nevarēji ;)
0
ieej draugos un apskaties :D
0
^^^^ čipsi laikam tur bija, un vai vienubrīd nebija arī opcija picu pasūtīt?
0
kautvai pakotās sviestmaizes, bet tad kautkādas atļaujas no sanpidiem vajag ?
0
^^ kas jāskatās?
tur nekā interesanta nav.
0
BigUgga, vakar, plkst. 13:01

Klau, kas tas pa džinglu pa LR1 pirms ziņām - tipa nepaspēji pagāšgad (vai kaut kā tā), tad pēdējā iespēja (vai kaut kā tā) 13. janv. melnajā piektdienā.

Kaut kāds www arī bi pieminēts, bet nu neatminos vairs.

Dzirdēju pirms brītiņa pa rādiō - tas i šis te: www.velvienaiespeja.lv/
0
Phe
0
Nepietiek, ka ir, ko kost — vajag vēl, ko uzkost?
+1
Nu kā , lai vairāk var izdzert un notiktu saruna , nevis informācijas apmaiņa. :D
+5
Bija labi - tautas daudz (pokemonu vēl vairāk). Tik tumšā alus izstrādājuma jau man atvelkot nebija.

Begotten bija OK - ''latvju'' Begemots. Būtu vēl dziesmas labākas ...

Stagnant Project elki ir Preternatural, tik SP ar lielāku akcentu runā angliski ;) Un vispār - vokāls pretīgi iesūkā. Kopumā - tāds Groove / Metalcore / Melodic Synth Death Metal. Vietām rifus no vēlīnā Carcass papizģījuši. Līdz Blood Stain Child ar patālu.

Obscurus Orbis gan priecēja ausi, gan aci (divu puskaildejotāju veidolā, bet manu blakusstāvētāju vairāk priecēja buņģiera pupi). Kādu laiciņu nebija dzirdēti, bet nu labi. Vienīgais, laigan viduslaiku hīti ieper, tomēr tie ir dzirdēti entās reizes un man vairāk prasītos mazāk pazīstami gabali. Bet tas tā.

Apēdāju apkrāpu ar pēdējo trolejbusu ...
+5
Sasodīts, OO puskailās dancotājas redzēju tikai Arsēnija nofilmētajā video, šonakt bija dūšīgāk jāpastrādā, tā kā neviena mākslinieka ( izņemot DJ Deathperado) uzstāšanos apskatīt nesanāca. Apmeklējums gan pasākumam neslikts - ap 250 cilvīšu. Ā, un bija tas gods pirmoreiz dzīvajā parunāt ar R. Robežnieka jaunskungu, visvairāk ieimponēja viņa sajūsma par to, ka labu brīdi no pasākuma jamais esot pavadījis sieviešu tualetē sarunās ar dāmām. Žēl, ka pie šīs nodarbes augšminēto personu nepieķērām. :)
+1
kas ir "slavenais" R. Robežnieks?
+9
^Labāk nezini un nemini viņa vārdu......
+1
b... labi, neteikšu.
+2
^^bl.. tagad nevarēšu naktīs mierīgi aizmigt
+4
tev nav ko baidīties - vietējās pedolāču pasugas pārstāvis
+3
nebija galīgi plānots, bet apstākļi sakrita, ka sanāca vakar nokļūt MP 13.
Skaidra lieta, ka ieradamies jau kunga dūšā, tapēc likās pasakums gana labs esam. Cilveku tiešām nebija tik maz, kā varētu paredzēt... 1 ls ieeja laikam nospēlēja lomu.
Nezināju, ka Bušs tagad tur par feisakontrolieri piešeptē...pieļauju, ka idejas vārdā .
Obscuris man patika, redzēju 1reizi šos. Labs, bet lielās devās, pieļauju, ka varētu apnikt. Smukas dancotājas šiem bija..ar smukām krūtīm, kuras draudēja laiku pa laikam izkrist. Skatījāmies un priecājamies.
Apēdajs bija super. Kārtīgs sladžiņš ar paātrinājumiem, trijatā uztaisa ugāru, viss kā nākas.
Despera performance tukšai zālei, manuprat jau bija lieki...ko viņš tur darīja? hvz >}
un vispār, kur vinili vai lentas?, CD sliktākajā gadījumā >D
Jā un nebija finladijas (tikai sarkanā).., bet arseničš ar gāja labi.
+5
Ierados, kad spēlēja Diseim, atkal karaokes formātā - bez vokāla. Nē nu skan jau tīri labi arī tāpat, tā kā drusku dūmīgāk nekā normālā formātā, tomēr jācer, ka kāds bļauris šiem atradīsies. Vispār viņiem bija baisi laba skaņa šoreiz.

Begotten nemaz necenšas slēpt savau Behemotismu, gan tērpjoties līdzīgi, gan līdzīgi skanošu nosaukumu izvēloties. Tomēr nebija nemaz tik izteikts pakaļdarinājums, vietām, zināms bija stipri begemotīgi, bet netrūka arī cita veida skanējuma, šķiet amerikāniskāka - kā galveanais references punkts ienāca prātā Acheron. Patīkami pārsteidza labs kavers, kas pats par sevi bija negaidīts šāda stila grupai - The Exploited hīts "Beat the Bastards".

Par Stagnant Project BoD jau izteicās visai precīzi.

Obscurus Orbis esamība vakara mākslinieku sarakstā likās mazliet savāda, tomēr jau iesilusī publika viņus uzņēma ļoti atsaucīgi - tieši OO (jeb, kā irgojām, Apskurbis Urbis) saņēma vislielākās ovācijas vakara gaitā. Neskatījos gan īpaši cītīgi, daļēji laiku pavadīju sarunās, bet bija labs.

Apēdāju, ja nemaldos, līdz šim tā arī nebiju dzīvajā redzējis. Bet nu iepēra tīri tā neko, par atdevi grēks sūdzēties. Stila ziņā gan, man liekas, vairāk velk uz grunge, nekā Boka minēto sludge, kaut gan konkrētas birkas šiem piekabināt pagrūti.

Pēc tam pēdējo dzērāju izklīšanai muzikālo fonu vēl nodrošināja Despera pleiliste, par kuru gan neviens nelikās ne zinis.

Ak jā, Malēj - Bobis grib zināt, kā tu izskaties.
+1
Parunāju ar Anekdotu, viņš teica, ka vokāls jau esot atrasts, tikai šim koncertam vēl bijis par agru viņu iesaistīt.
Man arī patika kā viņiem skanēja. Starp citu, arī otrs ģitārists viņiem esot vajadzīgs.
+1
vakar beidzot es noskaidroju, kas ir hipsteri :D topa atziņa- galvenais visādas ielenes nejaukt hipsteriem :D
0
Definīciju studijā!
+2
Ja personas ar drausmīgu apģērbu (lupatkrekli, bikses divus izmērus par mazu, zābīši katrs savā krāsā utt) redzami uz ielas, tie — visticamāk — ir dzīves pabērni. Ja tie ir redzami koncertā, kur ir jāmaksā vismaz lats pie ieejas, tad tie ir hipsteri.
+3
sabiedrības slāņi- hipsteri (ēd no miskastēm, jo rūpējas par atkritumu pārstrādi uz zemes; ģērbjas kā jefiņi, bet nav tik gudri kā jefiņi. vēlams 1989 gada ražojuma ogres trikotāžas džemperos; duras acīs sava izskata dēļ starp koncerta apmeklētājiem, bet nejaukt ar vienkārši ielenēm. viņas arī duras acīs, bet nav hipsteri) no kā seko nākošie etapi sabiedrības attīstībā- ielenes un jefiņi. tālāk seko pārējie sabiedrības slāņi.
+1
Hipsterus (lielos daudzumos koncentrēti) var satikt Miera ielā.
Tur var redzēt viņus klātienē un varbūt pat parunāties, ja ir interese.
+1
Miera ielā varbūt , bet simt punkt, ka tvaikā ielā tādu arī netrūkst. :D
0
* tvaika ielā , jāpērk jauna klaviatūra. :(
0
Intars, nosaukums Begotten bija izvelets neviss tapeec ka tas skan' lidziigi Behemoth (un ne tik lidzigi tas skan, man liekas), bet nosaukums bija izvelets daleeji sakara ar filmu "Begotten" kas savaja laika l'oti ietekmeeja uz mani, un daleeji tapec ka s'is nosukums nes personiigi man svariigu nozimi :)
p.s. atvainojos par sl'iktu grammatiku
+4
Behemotten? :))
0
Par Behemotten mes pas'i smejamies ;)
+1
Citējot Desperu, «Begotten tik ļoti mīl begemotus, ka tas aizēno viņu ietekmes no tādiem kā Nile un Melechesh. Bet — no otras puses — tie jau mūsdienās arī ir tie labākie paraugi, no kuriem ietekmēties!»
+2
carnal, tas jau nebija domāts sevišķi nopietni.

Bet kur jūs tur raujat ietekmes no Melechesh, gan necērtu. Viens sinkopēts bungu ritms? Tikpat labi var tad teikt, ka tā ir ietekme no, piemēram, Absu. Vai Orphaned Land.
0
Nene, bija arī daži Tuvo Austrumu melodijas gabaliņi. Nujā, bet Daugavpils jau arī ir tādi vietējā mēroga Tuvie Austrumi — priekš mūsu valsts ;)
0
Man tie vairāk ar Nile asociējās. Bet Begemotam šķiet ka ar kas tamlīdzīgs pavīd. Sen nav klausīti.
0
Daugavpils ir lost in time and space vieta :))
0
Begemotam uz Zos Kia Cultus un mazākā mērā uz Demigod bija līdzīgi austrumnieciskie momenti kā Nile, vēlāk jau atkal mazāk.
0
Beidzot Sametis ielicis arī manu apskatiņu — pat nedēļa nepagāja. Tā iet, kad strādājošu resursu ņemas pārtaisīt un pārdizainēt bez nekādas vajadzības — čakarējas riņķī apkārt, bet rakstus iekšā neliek.

karametals.lv/zinas/piektdiena-13...
0
^ Autors: Raitis Sametis :)
0
Ielika RS., bet aksta Dethecrator
0
Jā, viņam tas portāls visu laiku tiek pārtaisīts, un ir tā: ja es ielieku zem sava vārda, tad kaut kāda gļuka dēļ tas neparādās sākumlapā. Tāpēc es sūtu viņam, lai šis ieliek.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas