megadeth
+2
Jun 27, 2012 Vilnius, LithuaniaTeatro Arena
Jun 28, 2012 Tallinn, EstoniaRock Cafe
biļetes un info ticketpro.lt/ee
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
no skatīšanās viedokļa iesaku Tallinu - varēs pie steidža tikt un Rudajam Deivam botas ostīt.
+2
LV atkal neviens neuzņēmās rīkot?
-16
Šeit zina, ka Megadeth ir, iespējams, lielākā kļūda smagā metāla vēsturē! :P
-16
piekrītu, creative!
+4
kāpēc kļūda ?
-6
Kāpēc mīnuss ?
+1
Ko nozīmē tas "iespējams"? Zinātnieki losības laboratorijā to atklāja, bet vēl rīkos papildu eksperimentu?
-12
Iesaku paklausīties agrīno Death. Apskaidrība pati atnāks.
+10
paklausies agrīno Cypress Hill. Nu un ?
-6
Ōjā, piektdiena ir klāt!
+5
Ne sūda, līdz piektdienai vēl 11 min.
-11
Saliekat vēl pa mīnusam.
0
Nu ja agrīnos Remains paklausītos, tas aiz apsakidrības pat Jēzu varētu uzmodināt:) MegaDeivu par kļūdu nosaukt ir visai nepamatoti, atšķirībā no Metallicas bliež arvien tikpat labi un smagnēji, protams ir šādi tādi sūdi arī viņa daiļrades kontekstā pieminami, bet nu 18 Angārs, Cēloņu vilciens un vai tas pats Iznīcības simfonija vienkārši rauj nost jumtu :)
0
Jā, bļāviens, nedz Megadeth jūnijā, nedz W.A.S.P. oktobrī, Rīgā nebūs! Tagad tā būs vasaras dillemma - vilkt uz Viļņu vai Tallinu, pēc KŽ jau abus diezi vai varēs pacelt. Bet nu ko zin...
0
creative, tev tak it kā nebija pretenziju pret kristietību, ko tāds nicinājums pret Megadeivu? Losis jau ir, un vokāls arī visai specifisks, bet muzons jau lielākoties normāls. (Symphony of Destruction gan ir smagi pārvērtēts gabals imho)
0
nu kā,pēc KŽ padzert vēl drusku un pa taisno uz viļņu :D
-6
Megadeth = canibal corse = metalica = amon amar = nešķiroju, bet piekasos, ja, kas nepatīk :-)
0
Neķer krenķi paklausies :)
www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU...
0
Klasika, paldies, paklausīšos ar vislielāko prieku!
0
Pat varētu aizmīt. Cerams, ka rīkos braucienu!
-6
Visi dauņi, lai atzīmējās ar, savu zīmīti! Šodien visu var! :D :D :D
0
Ko tāds stressains šajā jaukajā piektdienā?
0
Man Megadeivs sākas un beidzas ar Rust in Peace & pa reizei So Far So Good. Pārējie ir noklausīti un vairs īsti neklausīti. Izņemot tos gabalus, kas iekš Live DVD.
-3
Diena pat ļoti laba. Atrisināju 3 mega problēmas, uzjautrināju ne vienu vien dāmu savā kolektīvā,
iešāvu labu alu, bet, kad runa aizgāja par muziku, tad vai nu visu vai neko :-)
0
Atskaitot ''Risk'', tādu lielu sūdu šiem nav. Pēdējie ripuļi mani nepriecē, bet nu tas daudzām bandām tā.

Pieņemu, ka šito gabalu daudzi nemaz nav dzirdējuši - šito es varu uz riņķi vien griezt:

Angry Again
www.youtube.com/watch?v=H9VYrmwi2uI...
0
^ šitais gabals bija vienā "Atbalsis" izlases kasetē. Arī griezu uz riņķi :)
0
Es šo pirmo reiz dzirdēju ''Last Action Hero'' OST (viens no labākajiem OST). Vēlāk izlaida ''Hidden Treasures'' diskā kopā ar citiem retumiem un koveriem.
+1
Kāds autobuss uz Tallinu 28. jūnijā netiek organizēts?
+2
Hmm, es tā kā ar labprāt pievienotos!
0
Ņeh, jāmauc uz Viļņu!
0
Tu necērt fišku - Viļņā moš lētāk sanāk un alus labāks, bet Tallinā daudz tuvāk steidžam neiespringstot pietiksi ....
0
Kāpēc tā domā? Neesmu bijis ne vienā, ne otrā vietā, bet man aizdoma, ka Tallinā viss būs pārbāzts un ne pie steidža, ne pie alus neiespringstot tikt nevarēs.
0
Tāpēc, ka 3x Tallinā apmeklējot končus tā ir bijis - Annihilator lūrēju no pirmās rindas, Amorphis no 2-3 un Helloween ar iesildītājiem ar no pašas priekšas. Viļņā ar to pagrūtāk - grūstās, kuces ;) Notika rock Cafe (divi točna) un pie alus tikt pēdējo reiz nebija problēmas. Pat šis tas sakarīgs bija.
0
Neonz, Bleidam taisnība. Tallinā labāk — skaņotāji labāki un tauta nav tik nikna savās vietējo tiesībās vienīgajiem stāvēt tiešā skatuves tuvumā. Vienīgi Hennesy varētu būt pret, jo viņai viens pārdzēries igaunis uzmācās pie Moonsorrow, bet tagad, pie otrās reizes, jau pamazām sāks pierast :)

Plus, ja Morbids brauks, tad gan jau ka atkal iegūs savā pieredzes bagāžā kārtējo stāstu par igauņu bābu paradumiem! :D
+2
Annihilator un Amorphis pret Megadeth jau tomēr ir dažādas svara kategorijas. Rīgā jau arī, runājot par pirmajām rindām, ir bik starpība starp Overkill un Metallica. Bet vispār pieredze rāda, ka vismaz līdz kādai piektajai rindai jau var tikt gandrīz jebkur. Nu varbūt izņemot Iron Maiden Vakenā. :)
0
kas uz Tallinnu... rakstām uz estragons [@] inbox [dot] lv
0
Nu bet tās dažādās svara kategorijas tikpat labi attiecas arī uz Viļņu.
0
Bet Viļņā ietilpīgāka telpa.
0
uz aci 2x platāka šķiet - www.teatroarena.lt/galerija/51...

par to tikšanu piekrītu, tik tas jau atkarīgs no nekaunības un vēlmes čakarēties. Man jau Megadesa zem Annihilatora, Overkill un Amorphis ir svaru kategorijā, bet tas tā.

Rock Cafe skaņa vienmēr pa pirmo bijusi, tas gan.
+1
Es aidā uz Viļņu, pēc 2h autobuss!
+5
Viss bija zājebis! Ieraudzīju pūlī Latvijas karodziņu un beigās skatījāmies no metriem pieciem!
+3
Tallinā koncis bija graujošs. Skaņa laba, izsitāmies līdz otrajai rindai. Man tika arī Broderika mediators. Kad vēl būs iespēja tik nelielā klubā redzēt, johaidī, Megadeth!
0
Es Viļņā gandrīz pie viena mediatora tiku, bet tomēr netiku.
0
Rociņas pa īsām? >:)
+4
Kļūda bija strādāt ar rokām, cits nostrādāja ar zābaku.
0
Skrobigi jau ir ka neredzeju, bet kopa ar cela izdevumiem par dargu. Pozitivie mergli vareja samejos atvilkt uz paladiumu :(
0
Ceļa izdevumi nav nemaz tik lieli. Satiksmes autobuss Rīga-Viļņa - 7 lati vienā virzienā.
0
Bilete ar nebij no tam letakajam, ja pareizi atceros ap 30ls ?
0
Cik tad daudz tautas bija no LV? Atceros, ka uz konci Hāpsalu laikam pāris gadus atpakaļ knapi mikriņš savācās. Koncis gan bija labs.
0
Džeks iespēlējis medley no visām Megadeth dziesmām hronoloģiskā secībā

www.youtube.com/watch?v=efTvMnR3WQ0...
0
neklausieties šito sūdu, džeki. uztaisiet kakla vingrinājumus, iedzeriet kādu alu, pasmēķējiet, paspēlējiet giču, paklausieties veco metāliku... tikai neklausieties šito sūdu, džeki.
0
Wake up dead! Megadeth tomēr rullē, vai ne Pincīti?
+1
Šodien laikam jāizlaiž cauri Peace Sells, jo 19. septembrī albumam palika 29 gadi.

www.youtube.com/watch?v=4kSvN1dQjxc...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas