Black Label Society Rīgā 15.maijā
+8
Iespējams ka kādam varētu interesēt
www.blacklabelsociety.com/tour-dates#...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Vienu reiz takā redzeti
bet nu ...
vēlreiz par skādi nenāktu ...
+2
Uz šito laikam būs jāaizvirina.
0
HELL YEAH!!!
+3
Beidzot Palladium normaala muuzika, nevis tikai tie Positivus suudi!
0
Kaadus vecos roka gigantus arii var ataicinaat uz to zaali, piem. Twisted sister,Saxon,Motorhead.
0
kurš to sūdu vispār klausās
+2
fakinie ģitāru izvarotāji
+12
Mincīts pēdējo nedēļu kaut kādu vecu kaķu barību laikam saēdies! ;)
+8
nē, es gribu jaunu mīnusu rekordu
+6
visvienkāršāk tādu dabūt var necenzējot sevi un izsakot savu 'top of mind'.
0
Man ar prieks, ka Palladium sāk aicināt klausāmākas grupas, bet cerams, ka biļetes pirks pienācīgi un tiks aicināti arī citi metaļugas.
0
rādi priekšzīmi
+2
Pļa, es tak bankrotēšu.
+1
Labais klipons: BLS - Fire it Up

www.youtube.com/watch?v=1PHKWy1WHOk...
-2
Retais gadījums, kad pirmie koncertu izziņo pati grupa savaa maajas lapaa, nevis latvieshu organizeetaaji!
+2
AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

Man vienalga, ka tā ir otrdiena, man vienalga, ka nākamajā rītā plkst. 6 uz darbu jāceļās, bet es tur būšu!!! :)
+2
^^ Nezinu, kādā pasaulē tu dzīvo, bet ciktāl ir runa par grupām, kas aktuālas šī foruma apmeklētājiem, tā ir drīzāk norma, nevis rets gadījums.
0
^Es vienkaarshi domaaju, ka vēl nekaados delfos vai tvnetā vēl nav preses relīze par sho pasaakumu!
+1
nekāds FBI vai cits organizētājs preses relīzi nav uzbliezis - ko tad tie peistotāji publicēs ?
0
Šitas taps apmeklēts!
0
BLS mājaslapā parādījusies infa par norises vietu - PALLADIUM.

Biļešuservisā pagaidām tikai var biļetes uz Tallinas konci nopirkt, par mazpatīkamu cenu - Ls22.5

www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika...
+1
Kas parādījās? Tak uzreiz jau bija rakstīts, ka Palladium.
0
bļin, sajaucu
0
Piedāvā biljetes uz Tallinu, it kā Rīgā nebuutu!
0
^ Cilvēks vienkārši parādīja, cik aptuveni biļetes piķos.
0
Nee, es domaaju, kāpec latvieshu bileshu servisaa piedāvā biljetes vispirms uz Tallinas koncertu!Citi iegaadaasies ticketu uz Tallinu, nezinaajushi ka Rīgā vispaar arii notiks!
0
Laikam Ēstija samaksāja vairāk , lai viņu biļetes uzrādās pirmās pārdošanā. :D
0
Drošvien tāpēc, ka kantoris jau viens un tas pats. Kurš orgs pirmais tiek līdz biļešu tirgošanai, tās arī pirmās tirgo.
0
^ Ja nemaldos, tad tas serviss patiesībā pieder igauņu firmai, LV tikai filiāle. Tāpēc nav brīnums, ka Igaunijā biļetes var nopirkt papriekšu.
0
Normāls zāģis. Šitais ar taps apmeklēts. Tik jāsagaida ka mūsējie marinātori, beidzot izdomās tirgot biletes.
+2
+1
He, šoreiz kā reiz aldziņa! >:)
0
T.i. - šodien.
+1
Tieši purpināju pie sevis, ar baltu aci lūrot uz Tallinas konča info, ka, ja būs virs Ls15, tad neiešu - mājās DVD skatīšos. Būs vien Palladium jānovērtē.
0
Interesanti, ka Positivus music organizee!
0
Positivus čalis to Palladium bīda
0
Mastodon gan FBI.
0
Bļa, mājaslapā vēlarvien Ls15 stāv, bet reāli tikai pa Ls19 ir 500 biļetes ... Nuinah.
0
Njā, kad es vakar Jelgavas Staķikā pirku, pa 15 LVL bija tik vien 45 biļetes palikušas...
0
Nuja, tiešām tagad vairs pa 19 LVL ir. Cena gan stāv 15 LVL, bet kad tiec līdz pirkšanai, tad jau 19. It kā jau 4 latu starpība tik un jāpērk būs tā pat. Bet nu vienalga stulbi.
+5
Da nē, tas saucas - "mums patīk pist prātu" , tu aizskrien uz bodi, jo esi paskatījies netā, ka biļetens maksā 15ls. Atnācis uz bodi un lūdzis to biļetenu, tev pasaka, ka s kuju, ir tikai par 19ls. Tu mazliet padomā, padomā, nu jā, ko nu tur vairs, atskrējis jau esmu, jāņem tad ir, ne jau par velti nācu. Kaut kā tā.
+3
BLACK LABEL SOCIETY 15. MAIJĀ IESILDĪS PAŠMĀJU GRUPA SANCTIMONY

Koncertzālē Palladium Rīga 15. maijā uzstāsies slavenā amerikāņu heavy metal grupa BLACK LABEL SOCIETY.
1998.gadā to izveidoja ģitārists un dziedātājs Zaks Vailds (Zakk Wylde) un viņš arī palicis vienīgais nemainīgais grupas dalībnieks un pārliecinošs līderis.

Biļetes no Ls 15 “Biļešu Serviss” kasēs un internetā:
www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika...

Kopš 1987.gada Vailds bijis ilggadējs roka vaterāna - Black Sabbath dalībnieka Ozija Osborna sabiedrotais gan studijā, gan viņa solo turnejās. Vailds tika apstiprināts par Osborna ģitāristu divdesmit gadu vecumā pēc tam, kad bija nosūtījis viņam savu ierakstu. Nereti Black Label Society spēlēja Osborna koncertos kā iesildītāji un arī Rīgā Vailds reiz nodemonstrēja apskaužamu izturību, nospēlējot divus koncertus pēc kārtas – vispirms ar savu grupu, kurā viņš ir līdervokālists, soloģitārists un spēlē arī taustiņinstrumentus, bet pēc tam kā ģitārists kopā ar Osbornu. Arī šīs vasaras Eiropas turnejas grafiks ir saspringts - koncerti notiek gandrīz katru dienu un pirmais ir lielākajā ceļojošajā rokfestivālā Sonisphere Varšavā kopā ar Metallica, Machine Head un Gojira. Zaks Vailds ar savu atraktīvo spēles stilu, ko viņš sācis izkopt četrpadsmit gadu vecumā un reizēm tam veltījis pat divpadsmit stundas dienā, ir viens no mūsdienu atzītākajiem ģitāristiem, kurš iedvesmojis neskaitāmus mūziķus visā pasaulē – arī viens no Latvijas vadošajiem heavy metal ģitāras meistariem Jānis Levits ir pārliecināts Zaka Vailda fans.

Black Label Society kontā ir deviņi studijas albumi, bet viņu sniegums dzīvajos priekšnesumos fiksēts koncertalbumā 'Alcohol Fueled Brewtality' un trīs video albumos.
Grupas rūdījums ne vienam vien mūziķim devis stabilu pamatu turpmākajai karjerai - Black Label Society īsi pirms pāriešanas uz mega populāro grupu Metallica ir spēlējis arī basģitārists Roberts Trujillo, kurš pirms tam arī bija izpelnījies godu spēlēt Osborna grupā, tāpat kā vēl viens basgitārists – Maiks Inezs (Mike Inez) no Alise In Chains.
Pašlaik grupas Black Label Society sastāvā kopā ar Zakk Wylde spēlē John DeServio (basģitāra), Nick Catanese (otrā ģitāra) un Chad Szeliga (bungas).

BLACK LABEL SOCIETY pašmāju iesildītāji būs Latvijas zināmākā death 'n' roll apvienība SANCTIMONY, kura dibināta jau tālajā 1994. gadā. Sanctimony tika atzīti par 2010. gada labāko Latvijas metāla koncertgrupu un koncertā prezentēs pirms diviem mēnešiem izdoto minialbumu 'Perfection'. Sanctimony sastāvs ir Jānis Boļšaks (vokāls), Viesturs Grīnbergs (ģitāra), Pauls Ruško (ģitāra), Deniss Denisenko (bass) un Jēkabs Zemzaris (bungas).

Koncertā uzstāsies arī pagaidām vēl nenosaukta ārzemju iesildošā grupa.

www.blacklabelsociety.com
www.sanctimony.lv

Vairāk informācijas:
www.facebook.com/palladium...
www.twitter.com/palladiumr...
www.positivus.com
0
Kas nez ir tā "vēl nenosauktā ārzemju iesildošā grupa", kas joprojām tā arī nav nosaukta. Koncerts jau rīt.
+5
^ kā — tā ir grupa, kas saucas «+ SUPPORT». Baigi daudz kur spēlē! :D
-3
kiss of the dolls
-3
Nu ko... Rīt tiekamies! TBLO
0
Nu ko... Rīt tiekamies! TBLO
0
Kāds nezin līdz cikiem notiks koncerts?
+1
Delfos rakstīts, ka iesildīs tikai Sanctimony, BLS sāks spēlēt 21. Domājams, ka koncis būs līdz kādiem 23, vēlākais...
+1
Man skauž :(
+2
riktīgi labs vakars bija.
+4
Viss būtu labi, ja pie BLS skaņotāji nebūtu "pārcentušies"... Pat Sanctimony skaņas ziņā izklausījās labāk.
+6
Tā bija gan, ka koncerta daļā līdz In this River ģitāras un bass bija pāri visam, ka bungas palika tikai jaušamas fonā, bet balss kaut kā saplūda kopā ar visu, ka nevienu vārdu nevarēja saprast, kas tiek dziedāts. Pēc tam jau gan, šķiet, ka palika labāk. Bet nu, neskatoties uz to, koncerts bija super!
Sanctimony gan man likās par klusu mazliet. Bet nu laikam man vienkārši patīk skaļi koncerti ;) Starp citu, Sanctimony sen nebiju dzīvajā redzējis. Patika! Skatuve arī bija pietiekami liela, lai džeki varētu izvērsties.
0
Es stāvēju pie ģitārista labajā pusē un principā dzirdēju tikai ģitāras un bungas. Būtu stāvējis pie basģitārista labajā pusē - dzirdētu tikai drum'n'bass :D

Rekur šamie arī uzrakstījuši karametals.lv/zinas/black-label-s...
+1
kārtējā ņirgāšanās par indiāņiem
+7
Kas ta viņi tādi, ka nevarētu paņirgt? Žīdi?
0
Ausīs gana ilgi džinkstēja...
0
fotogalerijs iepeldējis: nra.lv/foto/izklaide/990-b...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas