Tēma:
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:04
-8
 
www.metal-archives.com/ - ko nu vēl mēs varam sagaidīt? vai tas vienkārši urķu jociņš?
Juods
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:11
+8
 
Paskaties kalendārā.
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:13
+1
 
Niknuma un dusmu vadīts piemirsu, ka ar laiku, iespējams, neviens nesapratīs, kas pa štelli. Izlec paziņojums no FBI Anti Piracy, ka domēns metal-archives.com tiek atsavināts.
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:14
+2
 
bled, tas nav joks, kas spēj novest līdz sirdstriekai.
Intars
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:18
0
 
Pieminētajam reketam un naudas atmazgāšanai jau tā kā vajadzētu dot kādu nelielu nojausmu, ka tas ir joks...
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:25
+13
 
Nu es vismaz uz laiku sajutos kā Sipeniece, kurai Activia pudelītē ieliets saldais krējums...
BigUgga
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 13:10
+4
 
"Atceries - stulbs tēmas nosaukums garantē tēmas izdzēšanu un daudz mīnusus! "
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 14:23
+3
 
Ir izpildīts tikai viens no garantijas nosacījumiem. otru, tēmas izdzēšanu, vēl gaidu :)
BigUgga
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 15:21
0
 
>:D
Dethecrator
, 2012. gada 2. aprīlī, plkst. 01:37
+4
 
Pēc tēmas nosaukuma jau domāju, ka te atkal valdības izdarības pieminētas.
Dethecrator
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 00:20
+3
 
LTV un Latvijas Radio valsts svētkos, darbodamies par nodokļu maksātāju naudu, uzzīmē pornogrāfisku apsveikumu un iedzied tekstu angļu valodā. Lūk, legālo narkotiku pieejamības iznākums!

www.bizness.lv/blog/alberts-jodis/...
Tontoons
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:12
+5
 
zin, pedējā laikā aizvien biežāk nākas sastapties ar tamlīdzīgām huiņām kuras lepni tiek dēvētas par "kreatīvu"...
domīgs paliku arīdzan pēc šiem garadarbiem: www.liepu.lv/lv/galerijas/879/30...

vot ble es tad arī sāku prātot, kāda Y pēc tu cilvēks mācies/studē visādas audiovizuālās gudrības ja patiesībā spēks ir paint un MS Word Art līmeņa švīkājumā? manuprāt daži labi ļaužu pūļi ir krietni vien pārpratuši sava radošuma spējas.
Bet tagadiņ jau tādi laiki i pienākuši. Jebkurš netalantīgs idiots kurš var atļauties nopirkt Canon Mark III automātiski sevi ieceļ fotogrāfa kārtā un rīko izstādes ar vīnu un smalkiem uzkožamajiem.
Līdzīgi rīkojas entuziasts kurš papildus kanonam, saprastdams ka viss spēks rodas no Apple, nopērk jaunāko iMac un iekš Motion un FCP X, izmantojot teju visus internētā novelkamos pluginus, rada dīvainas kvalitātes video, tādejādi pasludinādams sevi par teju vai Špīlbergu, Kameronu un Burtonu vienā personā.
Bet lielāķo sāpi rada visādi mākslas akadēmijas studenti kuri savā hipsterībā MS Paint uzskata par vienīgo un īsteno vintāž vērtību un savus "garadarbus" nekautrējas plivināt pa pasaui tādejādi liekot noprast ka mēs, prasti ļauži, esam pilnīgi idioti, atpalikuši no jaunākajām tendencēm pelēkā masa kuri savā aprobežotībā nav spējīgi saskatīt augsto mākslu iekš kustīga vai statiska ķēpājuma.
Un rodas aizdomas, ka vecāka gadagājuma pasniedzēji vai citi "lēmēji" kuri nespēj izsekot jaunākajām tendencēm, tomēr negribēdami izrādīt ka ir "pelēkā deģenerātu masa" dod zaļo gaismu šādiem pekstiņiem tādejādi veicinādami "jaunās mākslas" izaugsmi.
BladeOfDarkness
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:50
+1
 
^^ pilnīgs WTF. Vismaz ''čokolat rain'' čali būtu palūguši iedziedāt ...
Dethecrator
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:56
0
 
Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio portāls LSM.lv šodien taisnojas, ka mākslinieces Elīnas Špuras 18. novembra apsveikums, kas vakar tika publicēts LSM portālā, ir eksperiments ar jauniem formātiem un māksliniekiem.

nra.lv jau vakar ziņoja, ka valsts svētkos, 18. novembrī LSM.lv sadaļā "ārpus ētera" bija publicējuši video rullīti, kurā velns dejo ar spalvainu sievieti. Video tika definēts kā apsveikums Latvijai svētkos. Vakar nra.lv vērsās vairāki sašutuši cilvēki, kuri nesaprata, kādēļ par valsts naudu finansētā portālā ir jāpublicē šādas lietas, un turklāt tas ir jādara valsts svētkos.

LSM.lv savā Twitter kanālā skaidro, ka klipa autore, Gentes mākslas akadēmijas studente Elīna Špura iet prom tipiskā apsveikuma formāta, "kas pieradina acis" un aicina to uztvert tikai kā apsveikumu. Tajā pašā Twitter kanālā LSM.lv taisnojas, ka šādi viņi "eksperimentē ar jauniem formātiem un māksliniekiem".
BladeOfDarkness
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 12:16
+3
 
Ja būtu jau sniegs, varētu iečurāt apsveikumu ...
Intars
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 13:32
0
 
Tā Špura nav tā pati "maģistrētā pro māksleniece ar foršām platām drēbēm", kas te netiksen kļuva par apsmieklu internetos?
Overkirils
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 18:19
+7
 
Par tēmu - īsi un kodolīgi
www.youtube.com/watch?v=ZDxrdKloxWo...
osinsh
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 20:13
-1
 
nu lai tak zīmē un taisa. skarbi ir tieši tas, ka miljons cilvju uzreiz bļauj "ak, hesu, tas ir slikti, to es nesaprotu, tā ir hiņa, aizliegt, aizliegt!"
roof
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 22:24
+1
 
Normāli sabliezts tas under spice video.
Pirmais, ko iedomājos, ka Nobody ir sajaucies nekas, uz ko būtībā arī globalizētā laikā ejam, un tad video mazaliet to atgādināja. Angļu mēlē, identitāti un rasi zaudējis nekas no nākotnes sveic.
Otrais, ko iedomājos - video ir bezjēdzīgs, sevī jēgu nenesošs, taču lipīgs kakucis, kurš sacepj

Lai vai kā - tas apsveikums noteikti ir labāks par kaut kādu korumētu mēslu, kurš Latvijas karogam fonā plīvojot, pabalējušam bildēm mainoties un koklei skanot, stāsta par to, cik viņam viss ir skaisti un kā viņš visus mīl. Par kaut kāda sirma perdeļa muldāmo pie Mildas, kura vienīgais "leģions", ko viņš ciena, ir viņa padomnieku bars, vispār nerunājot.
Sonnenmensch
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 00:09
+1
 
e?
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 07:59
+3
 
viss pareizi, lai mālē kaut abstraktu pimpi uz pieres, atšķirība ir tik tamī kā un kur to pasniedz.
Jo ja jau mēs tik kreatīvi esam, varbūt nākamreiz pa augstiem svētkiem salūta vietā noliks otrpus Daugavai ļaužu baru kuri skaļi brēkās "sviiiiiiii---BUBUMS!!! PIU-PAH-BUH!!! BABAAAAC!!! PRRRRR-TRA-TA-TA" un visa krastmalā sanākušie skatītāji draudzīgi varēs prātā vizualizēt cik krāšņi zīmējumi top debesīs un skaļi plaukšķināt līdzi. Kurš to nespēs, nu i pats vainīgs, nesaprot augsto mākslu deģenerāts tāds.
Dethecrator
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 10:29
0
 
^ Tas atgādina vienu no epizodēm Alises Tīfentāles, šķiet, romānā «Rīgas Siltums», kurā viņa izsmēja mūsu wannabī mākslinieku pasauli. Tur vienā sižeta vietā bija aprakstīta tāda izdomāta izstāde, kurā fotogrāfs bija izstādījis nevis bildes, bet gan bilžu aprakstus, un apmeklētājiem pašiem bija jāiedomājas tās fotogrāfijas.
Oi
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 10:47
+2
 
Papildinot Roof un arī Tontoona teikto...
No vienas puses - šodienas globalizēti feminizētajā Latvijā masu mediji ik dienas visapkārt tik sasodīti cītīgi kultivē "jautrību, veselību un laimi", ka letiņu vīrieši valstī valdošajos apstākļos nespēj tikt šai propagandai līdzi. Ik vakaru, izejot uz lieveņa, aiz mežiem gar pamali var dzirdēt latviešu sievietes kaucam par to, kādi latviešu vīrieši neveselīgi plukatas, noskumuši nabagi un nelaimīgi mīkstie.
Tā nu klasiskās latvju zeltenes no literāra tikuma caurstrāvotām ēteriskām saulcerītēm pamazām pārtop šādās spalvaiās mātītēs ar maskulīniem nenosakāmas rases vaibstiem, kuriem maķenīt uzzieķēts sarkanbaltais maskēšanās nolūkos. Tās gatavas dancot apkārt jebkuram lielizmēra krāsainam diņķim lāčauša maskā, kurš iedūdo austiņā laimīgas un pārtikušas nākotnes solījumus. Taču mēs visi zinām, kā šādas savienības visbiežāk beidzas - hormonālo vētru atplūdā (spalvai nokrītot) daža paliek ar melnu līķveidīgu slogu plecos, ar kuru īsti cilvēcisks kontakts nav iespējams, bet nomest nost un padarīt par nebijušu arī īsti nevar.
Mans viduvējais un mākslās neizglītotais prāts īsti nespēj aptvert autores ķertības un talanta apmērus, taču gribas sabučot viņu uz abi vaigi par to, cik simbolisma, drosmes un provokācijas viņa satilpinājusi šai vienā minūtē.
Tā nav vis ekāda pautu pienaglošana pie Sarkanā laukuma darbdienas vidū...
No otras puses - i par ko man tas svētku datumā? Ne vienu dienu nedod sajusties drusku cilvēciskāk...
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 11:09
0
 
nu ja, mūsdienās tas ir moderni, jebkuru neizprotamu ķeburu nomaskēt zem simbolisma. Galvenais ir to visu izskaidrot, citādi tāpat neviens nesapratīs.
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 11:31
0
 
nu ja, man jau tā likās. www.delfi.lv/izklaide/kino-telev...

tad es tā saprotu ka ja es uztaisīšu sava sūda timelapse vismaz 1 mēneša garumā, tad to arī varēs droši rādīt pa tv pa augstiem svētkiem. Galvenais pareizi izskaidrot šāda mākslas darba nepieciešamību.
Dethecrator
, 2014. gada 5. janvārī, plkst. 23:51
+7
 
Pienāca Vilks pie Nif-Nifa salmu mājiņas (trekno gadu jaunais projekts, kā saprotams) un teica:

— Laid iekšā!

— Nelaidīšu! Tinies prom, tu esi piedzēries! Pievemsi manu salmu māju, a man vēl kredīts nav nomaksāts.

— Sivēns tāds! Nu tad es tev nopūtīšu to būdu!

Un Vilkam nelabums kāpa augšup no kuņģa, un viņš kā laida pār lūpu, tā nopūta visu jauno projektu. Nif-Nifs palika sēžam vēmekļu peļķē.

Tagad zinātnieki izskaitļojuši, ar kādu ātrumu Vilkam bija jāvemj, lai nolikvidētu salmu mājiņu: «Zinātnieki noskaidrojuši ātrumu, ar kādu Vilks nopūta sivēntiņu mājas» www.delfi.lv/tehnika/zinatne/nos...
lash
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 11:44
+2
 
Cik lietderīgs pētījums...
BladeOfDarkness
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 14:30
+2
 
Čakam pietiktu vienkārši attaisīt muti - jumts pats aizmuktu
Intars
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 20:24
0
 
Baigi pamatīgas būves tomēr tās sivēnu mājas bijušas - mūslaikos nereti nieka 40+ m/s stiprs vējš aizrauj jumtus pie visiem velliem.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 21:08
0
 
bet vējš pūš pa visu plakni nevis no viena epicentra 3m no jumta. Pamēģini istabas stūros sveces iedegt un tad visas nopūst stāvot istabas centrā ...
Dethecrator
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 21:54
0
 
Pie mums jau jumts sagāžas no signalizācijas gaudošanas…

Intars
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 22:21
0
 
^^ ja es varētu izpūst 40 m/s, tad sveces ietu pa gaisu.
Dethecrator
, 2014. gada 20. jūlijā, plkst. 11:23
+1
 
Latvijā darbojas teroristu vēstniecība.

www.la.lv/teroristu-vestnieci...
Dethecrator
, 16. janvārī, plkst. 23:40
0
 
Vienreiz pilnībā normāls raksts no Toma Ostrovska. Par vispārēju appimpošanos publiskajā vidē.

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/6434...
BladeOfDarkness
, 17. janvārī, plkst. 10:00
0
 
kātad, godprātīgās avīzes ''... 500 gadu, kuru laikā laikraksti, vēlāk arī radio un TV bija patiesības monopolisti – atkal neliela cilvēku grupa ietekmēja liela skaita cilvēku dzīvi, bet ar informāciju, kas bija atlasīta, apstrādāta, sagatavota, cenzēta. Atšķirība tā, ka Facebook ir pliks informācijas rīks bez jebkādas redakcionālās atlases, kas mediju praksē nozīmē pelavu atsijāšanu, sazvērestības teoriju un melu cenzūru.''
vainamoinen
, 17. janvārī, plkst. 11:07
+1
 
Ja cilvēkam galvā ir tikai viena Rolanda rieva, nav starpības, kas viņu apčakarē, - feisbuks vai "godprātīgie" klasiskie mediji. Es īpaši presi nelasu un TV daudz neskatos, taču mani vecāki pasūta NRA. Reizēm es tur palasu nedaudz vairāk par Vanzoviča mūzikas jaunumu apskatiem. Nevaru spriest par, piemēram, ekonomikas lietām, no kurām es maz ko saprotu, bet tas, ko tur raksta par dabas aizsardzības lietām tādi skribenti kā I. Vīksne, ir mēmais ārprāts. Tādi paši feiki kā feisbukā, tikai uz papīra.
Varbūt LR1 Latvijā ir puslīdz objektīvs medijs, par citiem man nekādu ilūziju nav.
Tūkstoš gadus atpakaļ cilvēki par absolūto patiesību uzskatīja visu, kas rakstīts Bībelē, bet mūsu dienās tā kā būtu laiks visu informāciju uztvert kritiski, neatkarīgi no tā, kur viņa ir publicēta.
BigUgga
, 17. janvārī, plkst. 12:12
+1
 
Labojums: "0 gadus atpakaļ cilvēki par absolūto patiesību uzskatīja visu, kas rakstīts Bībelē"
BladeOfDarkness
, 17. janvārī, plkst. 12:18
0
 
^ precīzi - es to pašu regulāri par alus tēmu konstatēju - arī tagad šķirstu Lauku Avīzes 2016 tematisko izdevumu ''Mājas Dzērieni'' un tur minēts, ka: ''ar gaišo alu parasti apzīmē vieglāku, alkohola daudzuma ziņā vājāku alu, tumšais alus ir rūgtāks, grādu ziņā stiprāks'' ...
Intars
, 17. janvārī, plkst. 16:11
+1
 
Burvju vārdiņš "parasti". Nu pie mums laukos parasti tā ir!
Dethecrator
, 16. februārī, plkst. 13:59
0
 
Kārtējais pētījums noskaidrojis: metāls un industrija ļauj cilvēkiem izlādēt saspringtas emocijas, kamēr viegla un patīkama mūzika spēj ieaijāt cilvēku modrību, un viņi drīzāk piekritīs sastrādāt nejēdzības:

news.liga.net/news/society/146923...
Dethecrator
, 18. septembrī, plkst. 23:29
0
 
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!