Tēma:
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:04
-8
 
www.metal-archives.com/ - ko nu vēl mēs varam sagaidīt? vai tas vienkārši urķu jociņš?
Juods
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:11
+8
 
Paskaties kalendārā.
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:13
+1
 
Niknuma un dusmu vadīts piemirsu, ka ar laiku, iespējams, neviens nesapratīs, kas pa štelli. Izlec paziņojums no FBI Anti Piracy, ka domēns metal-archives.com tiek atsavināts.
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:14
+2
 
bled, tas nav joks, kas spēj novest līdz sirdstriekai.
Intars
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:18
0
 
Pieminētajam reketam un naudas atmazgāšanai jau tā kā vajadzētu dot kādu nelielu nojausmu, ka tas ir joks...
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 12:25
+13
 
Nu es vismaz uz laiku sajutos kā Sipeniece, kurai Activia pudelītē ieliets saldais krējums...
BigUgga
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 13:10
+4
 
"Atceries - stulbs tēmas nosaukums garantē tēmas izdzēšanu un daudz mīnusus! "
PossPosah
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 14:23
+3
 
Ir izpildīts tikai viens no garantijas nosacījumiem. otru, tēmas izdzēšanu, vēl gaidu :)
BigUgga
, 2012. gada 1. aprīlī, plkst. 15:21
0
 
>:D
Dethecrator
, 2012. gada 2. aprīlī, plkst. 01:37
+4
 
Pēc tēmas nosaukuma jau domāju, ka te atkal valdības izdarības pieminētas.
Dethecrator
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 00:20
+3
 
LTV un Latvijas Radio valsts svētkos, darbodamies par nodokļu maksātāju naudu, uzzīmē pornogrāfisku apsveikumu un iedzied tekstu angļu valodā. Lūk, legālo narkotiku pieejamības iznākums!

www.bizness.lv/blog/alberts-jodis/...
Tontoons
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:12
+5
 
zin, pedējā laikā aizvien biežāk nākas sastapties ar tamlīdzīgām huiņām kuras lepni tiek dēvētas par "kreatīvu"...
domīgs paliku arīdzan pēc šiem garadarbiem: www.liepu.lv/lv/galerijas/879/30...

vot ble es tad arī sāku prātot, kāda Y pēc tu cilvēks mācies/studē visādas audiovizuālās gudrības ja patiesībā spēks ir paint un MS Word Art līmeņa švīkājumā? manuprāt daži labi ļaužu pūļi ir krietni vien pārpratuši sava radošuma spējas.
Bet tagadiņ jau tādi laiki i pienākuši. Jebkurš netalantīgs idiots kurš var atļauties nopirkt Canon Mark III automātiski sevi ieceļ fotogrāfa kārtā un rīko izstādes ar vīnu un smalkiem uzkožamajiem.
Līdzīgi rīkojas entuziasts kurš papildus kanonam, saprastdams ka viss spēks rodas no Apple, nopērk jaunāko iMac un iekš Motion un FCP X, izmantojot teju visus internētā novelkamos pluginus, rada dīvainas kvalitātes video, tādejādi pasludinādams sevi par teju vai Špīlbergu, Kameronu un Burtonu vienā personā.
Bet lielāķo sāpi rada visādi mākslas akadēmijas studenti kuri savā hipsterībā MS Paint uzskata par vienīgo un īsteno vintāž vērtību un savus "garadarbus" nekautrējas plivināt pa pasaui tādejādi liekot noprast ka mēs, prasti ļauži, esam pilnīgi idioti, atpalikuši no jaunākajām tendencēm pelēkā masa kuri savā aprobežotībā nav spējīgi saskatīt augsto mākslu iekš kustīga vai statiska ķēpājuma.
Un rodas aizdomas, ka vecāka gadagājuma pasniedzēji vai citi "lēmēji" kuri nespēj izsekot jaunākajām tendencēm, tomēr negribēdami izrādīt ka ir "pelēkā deģenerātu masa" dod zaļo gaismu šādiem pekstiņiem tādejādi veicinādami "jaunās mākslas" izaugsmi.
BladeOfDarkness
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:50
+1
 
^^ pilnīgs WTF. Vismaz ''čokolat rain'' čali būtu palūguši iedziedāt ...
Dethecrator
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 11:56
0
 
Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio portāls LSM.lv šodien taisnojas, ka mākslinieces Elīnas Špuras 18. novembra apsveikums, kas vakar tika publicēts LSM portālā, ir eksperiments ar jauniem formātiem un māksliniekiem.

nra.lv jau vakar ziņoja, ka valsts svētkos, 18. novembrī LSM.lv sadaļā "ārpus ētera" bija publicējuši video rullīti, kurā velns dejo ar spalvainu sievieti. Video tika definēts kā apsveikums Latvijai svētkos. Vakar nra.lv vērsās vairāki sašutuši cilvēki, kuri nesaprata, kādēļ par valsts naudu finansētā portālā ir jāpublicē šādas lietas, un turklāt tas ir jādara valsts svētkos.

LSM.lv savā Twitter kanālā skaidro, ka klipa autore, Gentes mākslas akadēmijas studente Elīna Špura iet prom tipiskā apsveikuma formāta, "kas pieradina acis" un aicina to uztvert tikai kā apsveikumu. Tajā pašā Twitter kanālā LSM.lv taisnojas, ka šādi viņi "eksperimentē ar jauniem formātiem un māksliniekiem".
BladeOfDarkness
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 12:16
+3
 
Ja būtu jau sniegs, varētu iečurāt apsveikumu ...
Intars
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 13:32
0
 
Tā Špura nav tā pati "maģistrētā pro māksleniece ar foršām platām drēbēm", kas te netiksen kļuva par apsmieklu internetos?
Overkirils
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 18:19
+7
 
Par tēmu - īsi un kodolīgi
www.youtube.com/watch?v=ZDxrdKloxWo...
osinsh
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 20:13
-1
 
nu lai tak zīmē un taisa. skarbi ir tieši tas, ka miljons cilvju uzreiz bļauj "ak, hesu, tas ir slikti, to es nesaprotu, tā ir hiņa, aizliegt, aizliegt!"
roof
, 2013. gada 19. novembrī, plkst. 22:24
+1
 
Normāli sabliezts tas under spice video.
Pirmais, ko iedomājos, ka Nobody ir sajaucies nekas, uz ko būtībā arī globalizētā laikā ejam, un tad video mazaliet to atgādināja. Angļu mēlē, identitāti un rasi zaudējis nekas no nākotnes sveic.
Otrais, ko iedomājos - video ir bezjēdzīgs, sevī jēgu nenesošs, taču lipīgs kakucis, kurš sacepj

Lai vai kā - tas apsveikums noteikti ir labāks par kaut kādu korumētu mēslu, kurš Latvijas karogam fonā plīvojot, pabalējušam bildēm mainoties un koklei skanot, stāsta par to, cik viņam viss ir skaisti un kā viņš visus mīl. Par kaut kāda sirma perdeļa muldāmo pie Mildas, kura vienīgais "leģions", ko viņš ciena, ir viņa padomnieku bars, vispār nerunājot.
Sonnenmensch
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 00:09
+1
 
e?
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 07:59
+3
 
viss pareizi, lai mālē kaut abstraktu pimpi uz pieres, atšķirība ir tik tamī kā un kur to pasniedz.
Jo ja jau mēs tik kreatīvi esam, varbūt nākamreiz pa augstiem svētkiem salūta vietā noliks otrpus Daugavai ļaužu baru kuri skaļi brēkās "sviiiiiiii---BUBUMS!!! PIU-PAH-BUH!!! BABAAAAC!!! PRRRRR-TRA-TA-TA" un visa krastmalā sanākušie skatītāji draudzīgi varēs prātā vizualizēt cik krāšņi zīmējumi top debesīs un skaļi plaukšķināt līdzi. Kurš to nespēs, nu i pats vainīgs, nesaprot augsto mākslu deģenerāts tāds.
Dethecrator
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 10:29
0
 
^ Tas atgādina vienu no epizodēm Alises Tīfentāles, šķiet, romānā «Rīgas Siltums», kurā viņa izsmēja mūsu wannabī mākslinieku pasauli. Tur vienā sižeta vietā bija aprakstīta tāda izdomāta izstāde, kurā fotogrāfs bija izstādījis nevis bildes, bet gan bilžu aprakstus, un apmeklētājiem pašiem bija jāiedomājas tās fotogrāfijas.
Oi
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 10:47
+2
 
Papildinot Roof un arī Tontoona teikto...
No vienas puses - šodienas globalizēti feminizētajā Latvijā masu mediji ik dienas visapkārt tik sasodīti cītīgi kultivē "jautrību, veselību un laimi", ka letiņu vīrieši valstī valdošajos apstākļos nespēj tikt šai propagandai līdzi. Ik vakaru, izejot uz lieveņa, aiz mežiem gar pamali var dzirdēt latviešu sievietes kaucam par to, kādi latviešu vīrieši neveselīgi plukatas, noskumuši nabagi un nelaimīgi mīkstie.
Tā nu klasiskās latvju zeltenes no literāra tikuma caurstrāvotām ēteriskām saulcerītēm pamazām pārtop šādās spalvaiās mātītēs ar maskulīniem nenosakāmas rases vaibstiem, kuriem maķenīt uzzieķēts sarkanbaltais maskēšanās nolūkos. Tās gatavas dancot apkārt jebkuram lielizmēra krāsainam diņķim lāčauša maskā, kurš iedūdo austiņā laimīgas un pārtikušas nākotnes solījumus. Taču mēs visi zinām, kā šādas savienības visbiežāk beidzas - hormonālo vētru atplūdā (spalvai nokrītot) daža paliek ar melnu līķveidīgu slogu plecos, ar kuru īsti cilvēcisks kontakts nav iespējams, bet nomest nost un padarīt par nebijušu arī īsti nevar.
Mans viduvējais un mākslās neizglītotais prāts īsti nespēj aptvert autores ķertības un talanta apmērus, taču gribas sabučot viņu uz abi vaigi par to, cik simbolisma, drosmes un provokācijas viņa satilpinājusi šai vienā minūtē.
Tā nav vis ekāda pautu pienaglošana pie Sarkanā laukuma darbdienas vidū...
No otras puses - i par ko man tas svētku datumā? Ne vienu dienu nedod sajusties drusku cilvēciskāk...
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 11:09
0
 
nu ja, mūsdienās tas ir moderni, jebkuru neizprotamu ķeburu nomaskēt zem simbolisma. Galvenais ir to visu izskaidrot, citādi tāpat neviens nesapratīs.
Tontoons
, 2013. gada 20. novembrī, plkst. 11:31
0
 
nu ja, man jau tā likās. www.delfi.lv/izklaide/kino-telev...

tad es tā saprotu ka ja es uztaisīšu sava sūda timelapse vismaz 1 mēneša garumā, tad to arī varēs droši rādīt pa tv pa augstiem svētkiem. Galvenais pareizi izskaidrot šāda mākslas darba nepieciešamību.
Dethecrator
, 2014. gada 5. janvārī, plkst. 23:51
+7
 
Pienāca Vilks pie Nif-Nifa salmu mājiņas (trekno gadu jaunais projekts, kā saprotams) un teica:

— Laid iekšā!

— Nelaidīšu! Tinies prom, tu esi piedzēries! Pievemsi manu salmu māju, a man vēl kredīts nav nomaksāts.

— Sivēns tāds! Nu tad es tev nopūtīšu to būdu!

Un Vilkam nelabums kāpa augšup no kuņģa, un viņš kā laida pār lūpu, tā nopūta visu jauno projektu. Nif-Nifs palika sēžam vēmekļu peļķē.

Tagad zinātnieki izskaitļojuši, ar kādu ātrumu Vilkam bija jāvemj, lai nolikvidētu salmu mājiņu: «Zinātnieki noskaidrojuši ātrumu, ar kādu Vilks nopūta sivēntiņu mājas» www.delfi.lv/tehnika/zinatne/nos...
lash
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 11:44
+2
 
Cik lietderīgs pētījums...
BladeOfDarkness
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 14:30
+2
 
Čakam pietiktu vienkārši attaisīt muti - jumts pats aizmuktu
Intars
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 20:24
0
 
Baigi pamatīgas būves tomēr tās sivēnu mājas bijušas - mūslaikos nereti nieka 40+ m/s stiprs vējš aizrauj jumtus pie visiem velliem.
BladeOfDarkness
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 21:08
0
 
bet vējš pūš pa visu plakni nevis no viena epicentra 3m no jumta. Pamēģini istabas stūros sveces iedegt un tad visas nopūst stāvot istabas centrā ...
Dethecrator
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 21:54
0
 
Pie mums jau jumts sagāžas no signalizācijas gaudošanas…

Intars
, 2014. gada 6. janvārī, plkst. 22:21
0
 
^^ ja es varētu izpūst 40 m/s, tad sveces ietu pa gaisu.
Dethecrator
, 2014. gada 20. jūlijā, plkst. 11:23
+1
 
Latvijā darbojas teroristu vēstniecība.

www.la.lv/teroristu-vestnieci...
Dethecrator
, 2017. gada 16. janvārī, plkst. 23:40
0
 
Vienreiz pilnībā normāls raksts no Toma Ostrovska. Par vispārēju appimpošanos publiskajā vidē.

www.tvnet.lv/zinas/viedokli/6434...
BladeOfDarkness
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 10:00
0
 
kātad, godprātīgās avīzes ''... 500 gadu, kuru laikā laikraksti, vēlāk arī radio un TV bija patiesības monopolisti – atkal neliela cilvēku grupa ietekmēja liela skaita cilvēku dzīvi, bet ar informāciju, kas bija atlasīta, apstrādāta, sagatavota, cenzēta. Atšķirība tā, ka Facebook ir pliks informācijas rīks bez jebkādas redakcionālās atlases, kas mediju praksē nozīmē pelavu atsijāšanu, sazvērestības teoriju un melu cenzūru.''
vainamoinen
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 11:07
+1
 
Ja cilvēkam galvā ir tikai viena Rolanda rieva, nav starpības, kas viņu apčakarē, - feisbuks vai "godprātīgie" klasiskie mediji. Es īpaši presi nelasu un TV daudz neskatos, taču mani vecāki pasūta NRA. Reizēm es tur palasu nedaudz vairāk par Vanzoviča mūzikas jaunumu apskatiem. Nevaru spriest par, piemēram, ekonomikas lietām, no kurām es maz ko saprotu, bet tas, ko tur raksta par dabas aizsardzības lietām tādi skribenti kā I. Vīksne, ir mēmais ārprāts. Tādi paši feiki kā feisbukā, tikai uz papīra.
Varbūt LR1 Latvijā ir puslīdz objektīvs medijs, par citiem man nekādu ilūziju nav.
Tūkstoš gadus atpakaļ cilvēki par absolūto patiesību uzskatīja visu, kas rakstīts Bībelē, bet mūsu dienās tā kā būtu laiks visu informāciju uztvert kritiski, neatkarīgi no tā, kur viņa ir publicēta.
BigUgga
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 12:12
+1
 
Labojums: "0 gadus atpakaļ cilvēki par absolūto patiesību uzskatīja visu, kas rakstīts Bībelē"
BladeOfDarkness
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 12:18
0
 
^ precīzi - es to pašu regulāri par alus tēmu konstatēju - arī tagad šķirstu Lauku Avīzes 2016 tematisko izdevumu ''Mājas Dzērieni'' un tur minēts, ka: ''ar gaišo alu parasti apzīmē vieglāku, alkohola daudzuma ziņā vājāku alu, tumšais alus ir rūgtāks, grādu ziņā stiprāks'' ...
Intars
, 2017. gada 17. janvārī, plkst. 16:11
+1
 
Burvju vārdiņš "parasti". Nu pie mums laukos parasti tā ir!
Dethecrator
, 2017. gada 16. februārī, plkst. 13:59
0
 
Kārtējais pētījums noskaidrojis: metāls un industrija ļauj cilvēkiem izlādēt saspringtas emocijas, kamēr viegla un patīkama mūzika spēj ieaijāt cilvēku modrību, un viņi drīzāk piekritīs sastrādāt nejēdzības:

news.liga.net/news/society/146923...
Dethecrator
, 2017. gada 18. septembrī, plkst. 23:29
0
 
Dethecrator
, 3. janvārī, plkst. 12:07
0
 
Laikam jau nav 1. aprīlis tak, vai ne?

Latvijas valsts himnu eksperti korim ar pavadījumu iesaka izpildīt la bemol mažorā, aizliedzot himnu izpildīt džeza vai repa stilā

Rīga, 3.janv., LETA. Latvijas valsts himnu "Dievs, svētī Latviju!" ekspertu konsīlijs korim ar pavadījumu iesaka izpildīt la bemol mažorā, pieļaujot himnas dziedāšanu arī citās tonalitātēs atkarībā no kora sastāva, taču vienlaikus iesakot aizliegt himnu izpildīt pilnīgi brīvā aranžējumā, liecina novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā notikušā ekspertu konsīlija "Par Latvijas valsts himnu "Dievs, svētī Latviju!"" slēdziens.

Konsīlija mērķis bija izvērtēt Latvijas valsts himnas atskaņošanas praksi un nekvalitatīva izpildījuma radītās sekas. Neskatoties uz uzskatu, ka Latvijas valsts himnas atskaņošana ir stingri reglamentēta, mūziķu aprindās un sabiedrībā esot radusies pārliecība, ka normatīvais regulējums netiek ievērots, vai tas ir vismaz daļēji (detaļās) uzlabojams.

Divu mēnešu garumā apkopojot konsīlija rezultātus, tā slēdzienā norādīts, ka pēc diskusijām par nepieciešamību himnas otrajā daļā basu līnijas balsvedībā paaugstināt IV pakāpi tas tomēr būtu jādara. Vienlaikus eksperti kā ieteicamo himnas tonalitāti, dziedot tikai korim (jauktajam korim, sieviešu korim un vīru korim) ar instrumentālu pavadījumu, iesaka la bemol mažoru, taču eksperti savos ieteikumos atstājuši atrunu par iespēju himnu izpildīt arī citā tonalitātē - atkarībā no kora sastāva. Patlaban likumam "Par Latvijas valsts himnu" pievienotās himnas notis jau sarakstītas la bemol mažorā.

Savukārt ieteicamā himnas tonalitāte vienbalsīgam dziedājumam ar vai bez instrumentāla pavadījuma ekspertu ieskatā būtu re mažors. Eksperti norādīja, ka, ja šie ieteikumi nav pieņemami, par "pareizo" noti un pakāpi ir jāturpina mūzikas speciālistu diskusija.

Tomēr ekspertu konsīlija slēdzienā piekodināts - pilnīgi brīvs himnas aranžējums, piemēram, izpildīt himnu džeza vai repa stilā, nav pieļaujams. Eksperti iesaka apsvērt, vai nav nepieciešams stingrāks regulējums likumā saistībā ar šādu aizliegumu.

Ekspertu ieskatā ir nepieciešams precizēt solista izpildījuma iespējamību un nosacījumus - kvalitātes prasība papildu prasībai par cieņpilnu izpildījumu. Tāpat nepieciešams sekmēt brīvu kolektīva dziedājuma izpildījumu, tomēr pieļaujot līdzdziedājumu arī publiskos un oficiālos pasākumos, taču oficiālajam izpildījumam, kā uzsvēra eksperti, ir jābūt profesionālam.

Eksperti noteikuši arī himnas izpildījuma ieteicamo tempu - tam vajadzētu būt 96 sitieniem minūtē pēc metronoma, taču, kā uzskata eksperti, himnas tempu var arī nedaudz palielināt, nekaitējot izpildījuma kvalitātei, tomēr himnu izpildīt "pārāk strauji" gan neesot ieteicams.

Tāpat eksperti noteica, ka himnas īsās versijas izpildīšana būtu atļaujama tikai ārkārtas izņēmuma gadījumos, kad to prasa pasākumu organizatoru pamatoti noteikts laika ierobežojums (ne sporta pasākumos), turklāt arī šādā gadījumā vispirms būtu nepieciešams meklēt risinājumu, palielinot himnas izpildes tempu, nevis to saīsinot. Eksperti uzsvēra, ka speciālistu diskusijā vēl nepieciešams vienoties par himnas īsās versijas veidu, pieļaujamību un nepieciešamību, kā arī pieņemtā lēmuma precīzu formulējumu normatīvajā regulējumā. Himnas īsā versija varētu nozīmēt neatskaņot ievada daļu vai neatkārtot himnas pirmo daļu. Vienlaikus normatīvajā regulējumā, ekspertu ieskatā, vajag precīzāk noteikt, ko nozīmē himnas (vai tās fragmentu) vai tikai himnas melodijas (vai tās fragmentu) lietojums un tiražējums citāta, apdares materiāla vai tamlīdzīgā veidā kā atšķirīga, patstāvīga skaņdarba elementu vai kā muzikālu signālu.

Eksperti uzsvēra - Latvijas valsts himnu nedrīkst mainīt nekādā gadījumā, jo tā "ir viena no skaistākajām un emocijām bagātākajām himnām pasaulē". Vienlaikus eksperti norādīja, ka ir nepieciešams ievērot likumā noteikto, ka Latvijas valsts himna jāizpilda latviešu valodā, taču pārdomāt, vai likumā nav jāiekļauj regulējums (atļaut vai neatļaut) par himnas tulkošanu un izpildījumu dialektā.

Publicēta: 03.01.2018 11:50
Anastasija Tetarenko, LETA
Intars
, 3. janvārī, plkst. 13:17
0
 
Valsts ģerboni tak ar neviens kubisma stilā neizmanto, ne?
BigUgga
, 3. janvārī, plkst. 13:36
0
 
Fašistiem nav ko darīt.
Intars
, 3. janvārī, plkst. 14:02
0
 
Bet, ja atļauj himnu izpildīt dialektā, tad tāmnieku dialektā jāmaina melodija ar - tur zilbju daudz mazāk...
BigUgga
, 3. janvārī, plkst. 15:51
0
 
Atradusēs te svētā gove, mainīt, redz, nevarēšot...
BladeOfDarkness
, 3. janvārī, plkst. 20:02
0
 
Reku, Turkmenbaši aizliedzis mellas mašīnas - jāpārkrāso baltā vai sidrabā: thediplomat.com/2018/01/turkmenista...
serzh
, 3. janvārī, plkst. 21:24
0
 
Interesanti, cik tāds "ekspertu konsilijs" valstij izmaksāja?
Jelgab
, 4. janvārī, plkst. 00:06
+1
 
^^ Turkmenbaši jau vairs nav, Gurbunguli tagad valda. Lēmums, protams, ekstravagants.
BigUgga
, 4. janvārī, plkst. 00:44
+1
 
^^ nu pats saproti - tur glīti izglītoti eksperti sēž, atbildību nes. Atalgojums attiecīgs.
serzh
, 4. janvārī, plkst. 10:55
+1
 
Iesaku džekiem sarīkot vēl vienu konsīliju, kurš pēc pusgada intensīviem pētījumiem izdotu rekomendāciju, ka nevienu himnas vārdu nedrīkst izmantot vietējo black metal bandu dziesmās. Jēga būtu tikpat niecīga, un budžets tikpat labi sazāģēts. Ekspertu komisijas perspektīvas budžeta apgūšanā šajā lauciņā ir praktiski bezgalīgas. Kad būs pabeiguši ar himnu, varētu ķerties klāt ģērbonim un karogam.
BladeOfDarkness
, 4. janvārī, plkst. 15:28
0
 
par karogu / ģērbonu ir likumā aprakstīts, ko drīkst un nedrīkst - par himnu nekas specifisks nav stāstīts, ka džeza versijā nedrīkst maukt
Dethecrator
, 4. janvārī, plkst. 16:38
0
 
Nu tad jau var maukt kaut vai to krievu bleķ-gopņiku versijā, reizē growlojot un tucārījot, kamēr vien himna sākas un beidzas uz la mažoru?
Intars
, 4. janvārī, plkst. 23:27
0
 
Nu tak tāpēc jau sasaukts tas konsīlijs, lai ierakstītu likumā ierobežojumus arī himnas izpildījumam.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!