šovakar Lieldienu raidījums radio Naba 22:00
0
šovakar Skaņu Meža raidījums Radio Naba īpašās Lieldienu noskaņās. sāksim 22:00, toties raidījuma otrajā pusē (ap 22:30) īpašs Lieldienu sveiciens no LV undergroud akustiskā blekmetāla apvienības Unholy Satan!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
(ti - dzīvais koncīts)
+3
Sitīsiet olās?
-1
nē. ja kādu interesē, tad novilkt pusi raidījuma + koncertierakstu var te failiem.lv/u/nxojezx
+3
paklausījos, nu īsts latvian pļekk gay metal. Man atgādināja mūziku kuru atskaņoja teātra izrādē "Dievišķais un tā atspulgs" tajā brīdī, kad uz skatuves iznāca mazie velniņi :D. Pie tam ja jau dzēki pretendēja uz tik nopietniem apvainojumiem reliģijai, tad vajadzēja to tekstos arī argumentēt, ne tikai tirināt aksiomu formā.

tad, kad mēs paši jau 94-95.tajā izmēģinājām uzspēlēt akustisko desu, par mums ierēca 99% dzirdējušo, laikam bijām priekšā savam laikam. tagad jau laikam tas moderni :D
+1
bija jau arī it kā pāris argumenti, bet nu argumentācija jau nav tas, uz ko tiek likts uzsvars :) ja kaut kad taisīsim studijas ierakstu, tad jau būs arī garāki un saprotamāki teksti, šoreiz jau 3 gabsīši tikai. man arī pēdējā brīdī akustenei ar dzelzs stīgām nojūdzās stīgas spriegošanas kloķis un nācās izmantot neiloneni, kas nebija tā domāts. par modernitāti īsti nezinu, diez vai, ja godīgi. cerams, patika koklīte ar draiviņu.

enivei, paldies par atsauksmīti.
0
bet vispār padomāju - tas vidējais gabals jau it īpaši ir vieni vienīgi argumenti lol

"kādu rītu es pamodos ar briesmīgām paģirām
savācu kopā tukšās, izdzertās alus pudeles
un aizdevos uz pagānu rajonu tās nodot
par saņemtajiem santīmiem es iegādājos tādu izdevumu, tādu žurnālu ar nosaukumu citādā pasaule
izlasīju to un sapratu, ka man rūp citādā pasaule
tā sātana pasaule...
iedomājieties tik, cik skaista būtu šī pasaule
bez kristietības
tad nebūtu tādas perversijas
kā lauku baznīcas, piemēram
nebūtu tādas piedauzības
kā kaklā iekārts krusts katram otrajam blondajam skuķim
krusts joprojām būtu kauna zīme
tad nenotiktu laulības baznīcās tikai tāpēc, ka tas kādam šķiet skaisti,
cilvēkus nesauktu tādos vārdos kā kristaps, kristofers, santa
vai kur nu vēl gotlībs
un nebūtu tādu debilu pilsētu nosaukumu kā korpus kristi Teksasā
vai christ church Jaunzēlandē
un galu galā nebūtu nolādēto ziemassvētku, kad iedzert uz pasaulē populārākā žīda piedzimšanu
nebūtu lieldienu
nebūtu arī 1. janvāra jeb jēzus apgraizīšanas dienas svinību
būtu tikai un vienīgi saulgrieži, velns parāvis"

+5
♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ ♬ ♭ ♮ ♯ ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯
-2
7 un 8 nots nav ritma!
+1
Laikam tāpēc, ka septītais ir bemols un astotais — bekars…
0
Nav vis - bemols ir piektais, un bekars sestais. :P
+1
Ā, nu ja skaita tieši notis, tad gan sanāk septītais un astotais.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas