Ģimenes ārsti.
0
Nu jau trešo gadu dzīvojot Rīgā, tā arī vēl nav sanācis nomainīt ģimenes ārstu, laikam pēdējais brīdis.
Tātad - kāds var ieteikt ģimenes ārstu no centra rajona (jo tuvāk Avotu/Matīsa krustam, jo labāk) no savas pieredzes, pret kuru nav īpašu pretenziju, ļoti vēlams valsts apmaksātu?
Varbūt kāds ir bijis šajā kantorī? www.pulss5.lv/

Un pēdējais jautājums - ģimenes ārsta maiņas laikā jaunais jau vēl nevar mani pieņemt un paskatīties kas man kaiš?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
Tak ej pie tuvākā un miers. Tāpat viņi neviens neko nejēdz.
0
Man vajag tādu, kurš vismaz slimības lapu māk izrakstīt.
+1
Nu tik daudz jau vajadzētu mācēt visiem? Bet nu nez kā tagad - sen nau būts :D
0
Pulss 5 tieši man bija ģimenes ārsts, kas slimības lapas rakstīja pēc telefona zvana, uzgriezu, pateicu, ka slims un lapa gatava. Tik' pirms 3 mēnešiem esot aizgājusi uz to sauli, tā kā pats arī esmu palicis bez slimības lapām. Bet tā Pulss 5 cenas likās pieņemamas, vizīte pie ģimenes ārsta 50 saņi vai lats, pie ķirurga bija 2 lati, kad gāju.
0
veselības centrā 1 arī lats ir. un tev tur veselības centrs 4 laikam sanāk kaut kur netālu. tur diezgan sakarīgi ir, ātri veic visas pārbaudes, ja vajag utt, par ģimenes ārstiem nezinu, bet, kad kkas nopietnāks, vienmēr dodos tur.
+1
man bija ģimenes ārste no VC 4, tik viņai pieņemšana bija Tallinas ielā. Diezgan principiāla bija, ārpuslaika nekur, ārpus teriotrijas arī ne uz soļa. Pats kantoris 4 vedās pēc principa, "ja ar norīkojumu stāvi rindā, negribi stāvēt rindā maksā 20 tiksi uzreiz".
0
pulss 5 tgd vizīte lats. es tur pie kkādas sievietes eju, ir ok, latviete, laipna utt, kko laikam arī rubī.
-3
kāds sakars????
0
varātu piedāvāt tādu tūli netā, kur pats sapilda slimības lapu, un pats nospiež "print" uz ģimenes ārsta printeri. Iegūstot zināmu uzticību veselības sistēmas darboņu acīs, lietotājam tiek piešķirtas papildus tiesības - līdzīgā veidā izrakstīt sev nosūtījumus pie speicālistiem un izrakstīt receptes. Ģimenes ārsts ar elektronisko parakstu paraksta attiecīgo dokumentu un nosūta aizpildītājam.
+1
^ Aha, un dakteris būtībā tevi atbrīvo no darba (vai ierašanās tiesā), nemaz neredzot tevi ne acu galā! ;)

Izrakstīt sev receptes uz medicīnisko spirtu un citiem ārstniecības līdzekļiem, kas dod pa galvu! Morfiju, tipa!
+1
Zin kur viss ārst satiekas?
+1
^ Pilsētas centrālajās aptiekās, ja nekas pa šiem gadiem nav mainījies.
+2
Un normāl apliekās.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas