Pārdodu Break Free(Wojas) zābakus!!!
0
Tiek pārdotas tā saucamās WOJAS-Break Free!
46. izmērs ar 10 caurumiem šņorēm!
Mēnesi veci zābaki!
...pārdodu jo man viņi par lielu,cena 45ls!

www.efootwear.eu/product-eng-1850-WO...

Ja kādam interesē tad dodiet ziņu uz mob. 26033213
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
TAS BIJA NO MANIS DOMĀTS POSTS...
+3
nuku, gaidi īsziņas ar ievadu "Čau, čabulīt!"
+1
aha...uz priekšu :D
+2
Es jau domāju, ka U un 46. izmērs , kaut kas nav riktīgi. :D
+1
Kas tur neriktīgi - domāju gan, ka U 46. izmērs būs par lielu.
+3
tas pēc labākajiem aņuku standartiem, kamēr vecis nav mājās nopārdot viņa makšķeres /šajā gadījumā zābakus/ :D
+1
+ CD kolekciju :D
-2
Bļaģ, es iedomājos: ja kāds(-a) pa kluso izlidinātu ārā kaut ko no manām platēm… Piemēram, to nekur neatrodamo Hail of Bullets dubultplati… Wumpscut un Fear Factory, Stratovarius, Khanate ar autogrāfiem… Immortal plates, no kurām vienai konkrētais paveids limitēts līdz 98 eksemplāriem… Morbid Angel — Laibach Remixes… Godflesh — Streetcleaner oriģinālo 1989. gada spiedumu… Uj, kā vēl trīs nākošās dzīves vainīgie justu likteņa lāstu un nesaprastu, par ko! :D
+2
da nadirs, tāpat uzreiz nepamanītu - neba katru dienu visas pārcilā ... e? kotusaki? katrudienu pārcilā ?!
-2
iedo paklausities :)
+4
Ir gadījies, putekļus tīrot vai kādu konkrētu ierakstu meklējot, atrast tādus, par kuru būšanu biju pavisam aizmirsis. Daļu lēnām situ gaisā — gada laikā nopelnu vēl vienu algu klāt. Bet tā — manuprāt, labāk kolekcionēt retus ierakstus nekā tādas populāras lietas kā alus etiķetes, STS vai sodāmības.
0
^^^ zelta vardi.
+1
Vajadzības gadījumā zināsim pa ko sist ;)
+2
ak jūs materiālisti, nu kā tā var pieķerties mantām :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas