Ceturtdien, 31.05.12 , SkāBene: Diseim albuma klausīšanās
+3
Ceturtdien, 31.05.12
Kafejnīcā „SkāBene” / Alksnāja ielā 14, vecRīgā
20:00 / ieeja bezmaksas /vēlamais aksesuārs: bārda

Grupas „Diseim” debijas albuma „Holy Wrath” klausīšanās un tikšanās ar grupas dalībniekiem.

Turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju, neformāli brīvā gaisotnē vispirms albumu noklausīties klātienē, kopā ar pašiem mūziķiem, daloties domās, iespaidos, kritikās, uzsaucot alu vai kādu labu vārdu.

Ieturot tradīciju, mainās arī norises vieta, šoreiz – laba noskaņojuma-aluspareizās attieksmes kafejnīca – bārs „SkāBene” , kura viens no vadmotīviem ir rau šitāds te:
„ Vieta kur sapulcēties ar draugiem, lai jauki pavadītu laiku. ”

„Diseim” – pašmāju skatuvē parādījās 2007. gadā, aktīva koncertdarbība seko gadu vēlāk un 2009. gadā klausītāju ausis sasniedz arī demo „Sinner” .
Šī gada 30. aprīlī, grupas debijas albums „Holy Wrath” ieraudzīja dienasgaismu ASV mūzikas izdevniecības „Abyss Records” paspārnē.
Grupas spēlēšanas stilu varētu dēvēt par sludge/death metal.

Albuma prezentācija „uz pilnu klapi, dzīvajā” – sestdien, o2. jūnijā, klubā „Melnā Piektdiena” , kopā ar grupām – „Malduguns”, „Deodium” , igauņu „Paean” , spāņu „Kathaarsys” , vairāk informācijas par šo te: www.draugiem.lv/ev/18388758/...

Kas Ir Diseim:
www.draugiem.lv/diseim

Kas Ir Skābene / kāds ALUS tur ir:
www.skabene.lv/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Diseim "Holy Wrath" albums atceļojis arī uz dzimto zemi, vēl mazliet pacietības.
www.youtube.com/watch?v=Hhz8IZxMah8...
0
+9
A licence ir?
+7
^ ...ir Piebalgas "Mednieku" alus no pl. 20:00 pa 1Ls (0,5l).
+3
Publiska "Mednieku" alus koklēšanas license - 50Ls
0
^ ja pa 1 Ls, tad tikai sanāk tkai 20 koklēs....
0
Nu nu... Kur tad es koklēju? Pie jums taču? Saskaņā ar vispārpieņemtiem principiem, mums vajag un pienākas. Un vispār - man nepatīk tāds princips dzīvē...

Tātad...
+3
Man šodien galva sāp.
+3
A es šodien uz darbu atrāpoju tikai divos dienā.
0
^ Tā tak Tev regulāri gadās. :)
0
Nu pēc visādām Skābenēm. Bet pāris nedēļas atpakaļ man reiz izdevās aiziet mājās laicīgi, pēc kādiem diviem aliņiem.
+2
^ Tu jau pats uzprasījies uz ceturto tērveti... nav ko čikstēt. vajadzēja pēc tam ņēmt piekto un uz darbu ietu kā normāls džeks...

p.s. Paldies grupai "Diseim" par to, ka viesojas, runāja un nekautrējas...
0
Vai tad es čīkstu?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas