dzīvokļa metāls
+4
Tātad ierakstīju tādu īsu ģitāras garadarbu tumšākos toņos un būtu kūl uzzināt jūsu domas par to. Kritika tikai palīdz. Paldies.

video reku:
www.youtube.com/watch?v=jOs8SHLixag...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
PS - ja nav slinkums uzlieciet video ar augstāku kvalitāti, jo nezkāpēc šeit pēc noklusējuma iet uz zemāko un skaņa veee...
+1
Jāskatās, kas no šī rifa iznāks tālāk. Ja patrāpās ķeskains vokālists, tad no šāda rifa var iznākt kārtējā Asking Alexandria vai Architects. Ja uzrodas cienījami grupas biedri, un pats dzied, nevis ļauj kādam tīnim gaudot par to parasto tīņu gaudojamo, tad var sanākt k-kas uz Gojira pusi!
0
Hmmm, sākums līdz 0:18 kaut kas ļoti pazīstams, tikai nez kas .... bet nu tā tikai turpināt. Caur ko skaņu močīji iekš datora?
0
man pats sākums ar kautko atgādināja, tik nevaru atcerēties, bet tā, normāls Powers - kur tur Gojira ?
0
man pirmā asociācija ar lamb of god
0
tas stils ir tāds nesnosakāms, diezgan plašā amplitūdā no power -a, līdz pat melodiskajai desai...Galvenais atrast spēcīgu vokālu..
+5
no power līdz melodiskajai desai jau tikai viens solis.
+2
aha...tāpat kā no kvasa līdz alus
+1
Toč Lamb of God atgādina.
+1
normal...būs labs zāģeris:)
0
graver: skaņa caur Mbox Mini interfeisu. Dethecrator: paklausīšos tās grupas kuras minēji. Par LambOfGod - grupu labi pazīstu un esmu daudz klausījies, bet pakaļ taisīt necentos :). Paldies par atsauksmēm!
+1
broland, iesaku — Asking Alexandria un Archtects vajag tieši NEKLAUSĪTIES :D

Uz Gojira gan vajag uzmest ausi. Rau, kaut vai šeitan.

www.youtube.com/watch?v=iJhkhmgZXRk...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas