Kara marši
+2
Beidzot sanāca pieķerties klāt dāvinātajiem diskiem, kuri man pašam neinteresē, tāpēc jāsit gaisā. Visi diski ir oriģinālie, protams. Stāvoklis - es teiktu izcils, ne jau tāpēc, ka gribu būt kārtējais ****s, kurš grib iesmērēt bojātu preci, bet tāpēc, ka diski praktiski netika griezti pa riņķi , maksimums 2x ielikti atskaņotājā, tāpēc var teikt, ka ir kā jauni. Par cenu es īsti vēl nezinu , netaisos tirgot pa retail price, neraugoties uz stāvokli, jo tomēr tas vairs neskaitās jauns, bet par aliņa cenu arī negribētos atdot. Trūmetālistiem īpaša akcija - ja nopirks visu uzreiz (yeah right), tad iedošu komplektā 3xCD ar latviešu leģionārdziesmām un karavīra kalendāru (diemžēl 2008, bet nu tur ir daudz interesantu lappušu par armijas pakāpēm, dienestiem utt.). Rakstīt var uz profilā redzamo e-pastu vai tel. 29192217 (bite). Bilde.. nu slinkums visus fočēt, ja būs ahūnā vajadzība, tad var mēģināt, bet citādi i-netā viss ir smuki redzams.

Die schönsten Märsche (3CD)
Military & marches old comrades (2CD)
Marches & Military (3CD)
Marches (2CD)
Preussens gloria (1CD)
Washington post (volkstumliche marsche & traditionsmarche) (1CD)
Saluto Dalla dolomiti (volkstumliche marsche & traditionsmarche) (1CD)
Koninklijke militaire kapel (1CD)
Osterreichische militarmarsche (1CD)
Unter dem Doppel-Adler (1CD)
Die Grosse marsch-parade (1CD)
Die schonsten marsche der welt (1CD)
Volkstumliche marsche & traditionsmarsche (1CD)
100 military band favourites (5CD)
Die grosse marsch parade (3CD)

nav maršs, bet nu pie kara tēmas pieliekams it kā:

Schlager des jahres 1935 (1CD)
Schlager des jahres 1943 (1CD)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-5
Tur ir Z-Korejas kara marša simfonijas?
0
...
0
trīspiektā gada šlāgerparāde jau ar pie kara tēmas?

Lai nu kā, man izskatās, ka neko daudz par sevi neizsaka šie izlašu nosaukumi, a la "Johnny hits 19".
0
Nez, es automātā piemetu klāt vadoties pēc gada, ieslēdzu vienreiz paklausīties, nu normāls oldskūlais, ko klausījās pirms/kara laikā, par ko dzied man gan nav sajēgas, jo vācu valodu nesaprotu.
0
nu ĻOTI šauram fanu lokam tas paredzēts..
To varētu izmantot kā skaņu celiņu kādai izrādei, kino, iestudējumam, tematiskam vakaram, jūtūbē kādai attiecīgas tēmas filmiņai u.c., bet nu nekādi nevaru iedpmāties tagad mājās iemočīt un jūsmot diendienā..., vai braucot mašīnā magnetolu uz pilnu klapi. :)
Paši `reliģiozākie` un apsēstākie fanāti varētu interesēties par to.
+1
^ 9.maijā braukt gar kaunu stabu ar riktīg skaļi uzgrieztu "Alte kameraden", nu baigi forša sajūta es teiktu. :D
0
viss šis un daudz kas cits jau sen ieguts , tiesa gan mp3 variantā no pirātu līča
+1
man šodien kaijas un vanags uzbruka. (pie botāniskā dārza kaut kāds psihopāts tur dzīvo)
0
moš maitas putni tie bija ?
0
Ir k.kas no Vaagnera?
0
^^ Varbūt pie Botāniskā dārza tiek uzņemts The Birds rimeiks?
0
tad jau es esmu holivudas zvaigzne tagad. :O
+4
Ar reliģiju aptrakuši jaunieši metas lejā no Vanšu tilta, kaijas nerunā ar Murgoni, bet vienkārši viņam uzbrūk bez kāda teksta, Pujāts uzcēlies no reanimācijas, lai kārtējo reizi nolamātu tautu, praidisti nopraidojušies visās varavīksnes krāsās… vienā vārdā, Trakās Dienas laikam iet vaļā!
0
par aptrakušu vanagu botāniskajā dārzā jau vairāki ir ziņojuši
0
Hmm... Jelgavas trako vārnu pirms diviem vai trim gadiem novāca, tagad šī kaite uz Rīgas putniem pārmetusies? :)
0
sestdien bijām krogā ''Ar mani runā kaijas'' (Stabu x Baznīcas) - skanēja kautkāds stulbs tucis un apdzērušies norvēģi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas