Dehidrētie meklē bungotāju
+7
Kolektīvs Dehydrated Goat (grindcore) meklē bundzinieku. Grupa ar nopietniem mērķiem. Grupa ir izdevusi debijas albumu zem Krievijas izdevniecības Coyote Records taču pie tā puiši nedomā apstāties. Ir gatavs materiāls vēl diviem albumiem. Nākamie ieraksti plānoti savādāki kā kā debijas albums.
Otrais albums plānots labākajās rietumeiropas Goregrind tradīcijās, taču trešais plānots uz Progressive grind pusi.
Tā kā ja ir interese vai arī pazīstat kādu, kurš kurš būt ieinteresēts spēlēt, droši dodat ziņu.
Vajag tik močīt. 8======)
Sīkāks info:
dainuskapis@inbox.lv
dehydratedgoat@gmail.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Ak tad apnikās močīt ar telefonu bundzinieka vietā? >:)
+1
Vai arī telefons tagad pārgāja uz soloģitāru? ;)

P.S. Sludekli pārsūtīju pēc piekritības.
0
Telefons jau nekad nav bijis bungu vietā, kā arī kādu laiku jau nav bungas kas spēlē, tā bungmašīna jau riktīgs atstojs ir.
-1
+1
nu, ja bungas izmanto tikai kā metronomu, tad tiešām - nahuj - bet man kaut kā grūtii klausīties ta'das bandas.
0
nujā..tomēr bez `dzīvajām` bungām nav vairs tās..nezinu.. dvēseliskās fiškas, lai cik kruti ģitāristi būtu ar vokālu un labi ieprogrammēta drummašīna. Ja vēl audio ierakstu kkā mocīti var paklausīties, tad dzīvajā garām. Kkā pārāk statiski.
Bet nu buņģieru, kas spēj šo muzonu spēlēt ir maz, tas arī fakts.
0
Tāpat mūsdienās leilākā daļu grupu iet uz to, ka izklausas pēc bungu mašīnas, studiā :(
+3
vajag jau tieši to dzīvā cilvēka faktoru, ka šis var uzsist dinamiku kad vajag, protams, ka vajag arī turēt ritmu normāli un nepeldēt, ja lažo bungas, tad lažo visa grupa
+1
Kamēr ubertehniskā detuhā (visi tie one-man psiho ģitāristu projekti), industrijā, graindā utt. bungmašīna nav nekas ārkārtīgi neierasts, ir žanri, kurus es nekādi nespēju iedomāties ar drummašīnu:

Stoner Doom / Stoner Rock
Hard Rock
Hardcore

Tāpat esmu pārliecināts, ka te ir trūmetālisti, kas mani var pārsteigt ar šādiem piemēriem, tāpēc laipni lūgti. Gribu dzirdēt programmētu hārdroku! :D
0
Viena no retajām bandām, kurai man patika bungmašīna, bija The Project Hate - bet pēdējos albumos arī uz dzīvo klapētāju pārslēgušies.
0
Principā, ja grupa nespēlē dzīvos pasācienos, tad it kā viens pīpis, ir tur bungmašīna vai dzīvā miesa dauza pa membrānām, galvenais, lai tik tā skaņa nav pārlieku sintētiska.
0
Kas ar visu bungmašīnu skan forši - lielākā daļa Bathory albumu. Dzīvas bungas tur ir tikai pirmajās platēs, i to drobene daudz kur likta pa virsu no bungmašīnas.
0
Type O Negative trijos albumos - "October Rust", "World Coming Down" un "Life is Killing Me" ierakstā ir programmētas bungas. www.dreadcentral.com/interviews/silver-j... (sk. zem apakšvirsraksta THE DEAD AGAIN DEMOCRACY)
0
Ā, vel takš ir Devin Townsend "Ziltoid the Ominiscient".
+1
^ tas jau diez vai kādu sevišķi pārsteidz.
0
ā, nuja, Bathory arī un Devinam pat nejutu, ka kompis rukā.
+1
Godflesh pirmie trīs albji un Samael, laikam sākot no "Passage" (1996). Šāds stila grupām jau laikam tas piestāv.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas