pārejam no jostām uz gumijām
+1
Kur rīgā nopirkt labas matu gumijas? Mani Viļņas krājumi izsīkuši.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
khe khe, pasakiet man ar, ja uzziniet! :D
+2
Labo matu gumiju veikalā... doh..
+2
:D kad kāds brauc uz viļņu " eu, atved gumjas" gandrīz kā vecos laikos, kad košļenes no ārzemēm visi gaidīja
+7
...un viņam atved.... prezervatīvus!
+1
CUBUS...viņiem tādas diezgan labas ir!
Bez metāla savienojuma!
Tur ilgi viena ^^
-4
Takš matus vienreiz apgriežāt, atraduši problēmu- gumijas bļe.
protams tas viss ir joks.
+1
Pirku iekš drogām. 5 vai 6 pakā, Ls 2 ar kaut ko. Bet krutas, bez metāla savienojuma - tā vietā abi gali ir sakausēti ar gumijas mufti. No matiem ar neslīd ārā.
0
Ja esi Cēsīs, ieej veikalā Valentīna uz Rīgas ielas :D tur ir gumijas dažādos izmēros, vienā gabalā austas, bez kkādiem sakausējumiem par pāris sančiem gabalā. Mazāk arī bojā matus :D
+3
es vienmer shadam vajadzibam esmu lietojis un atkal lietoju sievieshu zekjes :)
+1
Valentīna - veikals, kur pašu velnu var nopirkt :D
0
^^ ir redzēts, kad arī prezis tiek izmantots kā matu gumija.
0
nuuu, prezis, tas jau ta drusku divaini
+2
cerams, ka ne lietots...
0
paņem velosipēda riteņa kameru un tik fleksē šķērsām strēmelēs- sanāks desmitiem matu gumiju, dažāda biezuma pēc vajadzības.
var tirgot, ja kas.
+5
^ Plūks matus ārā kušķiem.
+1
^^^ :D skaidrs, ka plūks!
jāielubricē mati + gumija, ies kā pa sviestu.:))
+1
No iekšpuses kamera jau ir ietalkota, vajag tik vēl no ārpuses ietalkot un viss zaibis. Tik sirmums astē biš parādīsies, bet tas nekas, nobriedušāks paskats būs.
0
pēdējo reiz ar Drogās pirku - 10gab pa kādu latu. Ir bodītes Carameles - tur ar var normālas nopirkt.
0
^^ aha, doķus neprasīs, aliņus pērkot ...
+1
Zeķes augšējā gumijas daļa. To nepārspēj nekas gan pašā matu saturēšanā, gan izturībā - mēnešiem tādu var nēsāt.
0
No manas pieredzes par matu gumijām varu teikt sekojošo - vislabāk izvēlēties matu gumijas ar platumu sākot no 1cm un uz augšu (protams, atkarīgs no matu biezuma) un galvenais, lai būtu viengabalainas, bez dzelzs savienojuma vietām. Es priekšroku dodu tādām kā "adītām" (gluži jau adītas viņas nav, bet to raksts visai atgādina adījumu). Matus neplēš un, ja gadās kaķim zobos, ar vis tik viegli nepārkodīs pušu ;) Vislabākā izvēle Drogās.
0
Tāks. Es pēc nedēļas braucu uz Viļņu! Tur zinu bodi. Pieņemu pasūtījumus.
0
ar ko tās Viļņas gumija stik krutas ?
+6
«Braukt uz Viļņas tirgu pēc šmotkām» — tas tak ir brends pats par sevi! Deviņdesmitos atceries?
0
nekad neesmu bijis Viļņas Latgalītē
0
es starp citu uz to tirgu nekad neesmu sataisījies aizbraukt, kamēr tur biju. bet gumijas pērkamas pašā centrā, netālu no Pogo kroga.
0
Ošiņ, košļenes atved :D
0
deal.
+2
ķip gumijas ar zemeņu garšu ?
0
Reku nupat Spicē pā 1Ls 12 gab. labu labās gumijas: www.tigershop.lv/
Vēl palika :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
nerve
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas