mediatori
+3

Interesē dažādu grupu, izpildītāju personificētie (signature/promo guitar picks) mediatori. Kolekcionēju. Piedāvājumus sūtīt uz PM
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
E-bay.com
Amazon.com
+3
Gūgli arī neaizmirsti piedāvāt.
0
Ir man pāris savākti. Bet tos es nevienam nafig nedošu. Pats glabāšu. :D
+2
Hm, palupīšu, varbūt kas skapelī atrodas.
0
Aizskriešu uz bodi pēc kādiem 10 mediatoriem, nodrillēšu tos un vēlāk apgalvošu, ka ar vienu spēlēja Araya, ar citu Harris, ar trešo, n-to, vēl kāds. >:)
+6
Tas varētu būt diplomdarbs kādā komercskolā - iesmērēt kolekcionāram Stīva Harisa mediatoru. :D
+1
Un tauta čigānus aprej. Vaij vai. ;D
+1
Savulaik bija ap 50 mediatoru liela kolekcija, savākti no visvisādām (pārsvarā ārzemju) blicēm. Pašam apnika, aizdāvināju mūziķim dzimšanas dienā. Pensija šim nodrošināta, ne?
+3
Kolekcionāru vidū vislielākajai vērtībai vajadzētu būt Rob Trujillo mediatoriem :D
+3
kāds krāj sviedrainos dvieļus, ar ko stāri sev paduses apslaucījuši, kāds- minerāļa pudelītes, no kuras dzēris un iemetis publikā kāds rokeris, kādam lielā vērtē ir slaveni paraksti uz papīra gabaliem (biļetes, kartiņas, CD) u.t.t.
Un te lūk- mediatori, kuriem ir nulles vērtība, kā daudzām citām līdzīga rakstura fetiša lietiņām.
Hvz... droši vien konkrētā vecuma posmā tas tiešām ir svarīgi un `spridzīgi`.
Domāju, ka es sev negribētu, piem., Pītera Tagtgrēna izoperētu apendiksu burciņā, vai Šāronas del Adeles biksītes ar izlietotu tamponu.
Bet tas jau būtu eksluzīvs fetišs... :)
+6
Saki "biksītes ar izlietotu tamponu", hmmmm, interesanti, interesanti... Velies par to parunat vairak? :D
+1
a vai ta biksītes parasti nāk defaltā ar tamponu? Man likās ka tie ir divi atsevišķi iekāres elementi.
+4
Jē, trūmetāls atkal savā elementā :D
0
Un vēl pat par pupturiem neviens nav ieminējies!
+4
nu jau ir.
0
Obivan visticamāk grib kko tādu:

www.guitar-picks.com/monster_magnet.htm...
0
To Ashath. Jā tādi un citādi.
+1
Man ir aprakstīti Brainstorm un Scarab mediatori. Kādi trīs no-name - vairs neatceros no kurām bandām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas