Vajadzētu izpalīdzēt tautietim..
0
Laba diena, laba diena. Pazīstams. Vajag palīdzību vienai studentei sakarā ar viņas bloga apmeklējumu, no tā ir atkarīga viņas atzīme. Nevajag katru dienu klikšķināt, kā tas ir ar balsošanu. Vienkārši - vienreiz jāieiet, lai pieskaitītos unikālais skatījums no LV un viss. Jau iepriekš paldies !

celoarkriksi.blogspot.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ak, pārmudrīju ar gramatiku kā vienmēŗ.

"Vajag palīdzību vienai pazīstamai studentei..."
+10
Mainu pret minetu.
+9
No studentes, ne no tevis.
+4
^ iekriti vecīt ;)

P.S. Gan jau sameklēs tev kādu mūžīgo studenti - zobi jau tāds traucējošais faktors :D
+7
Truemetāla lietošanas noteikumos jāieraksta "viss, ko šeit pateiksi, var tikt un visdrīzāk ka aŗī tiks izmantots pret Tevi".
0
^^^^Nē nu tas ir pisec tā pateikt. :D
+2
Tas jau ir tikai likumsakarīgi, ka sarunas ievirzās par minetu, jo te pāris tēmas atpakaļ jau bija runa par pimpju pirkšanu/pārdošanu, tad nu tagad ir minets un pēc tam jau Overkirils pievērsīsies arī laizīšanas jautājumu iztirzāšanai un mitruma pakāpei, te varu iedot tev mitruma mērītāju, ar ko nomērīt sievietes mitruma pakāpi procentuāli, jāsaka, ka šim mērinstrumentam ir divas asas adatas, ko iedur koksnē, pēc tādas izvirtības varētu būt viens mērījiens uz vienu sievieti he he :D
+4
Tas jau tad der tikai kokainām vecenēm.
+13
Aprīlis - sulu mēnesis!
+1
Cockainu Sulu mēnesis, jā - tā ja.
+2
Jebal! Pa te iespamojuši.
Kas tas par nahuj, ka no apmeklējumu skaita atzīmi liek?
0
@Viesulis, vecīt , to neprasi man, es vienkārši izlīdzu meitenei. Man arī tas liekas dafuq. Nu tur ķipa tāda kā kursa sacenšanās savā starpā. Kuram visvairāk = 10nieks , utt. Man gan īsti nav skaidrs, bet nu aj, LV paliek LV.
0
Nu lai tad šamā savā emuārā vai blogā izveido sadaļu izcilākie pupi (krūtis) in da rock history, ko vēl ar bildēm parāda, vai savus kailskatus saliek, tad apmeklējums būs x100 dienā :D
0
^ Aha, un tad pasniedzējs izdomās paskatīties nebrīdinot blogu un tur pupi visur. Stipri apšaubu, ka viņai tas projekts ir ar tēmu "pupi". :D
+1
Projekts acīmredzot ir par tēmu "spamošana internetos".
+3
Vo vo. Audzina nākamo paaudzi. Sist, kamēr vēl mazi!!
+4
mSPW tādā veidā kaķī olas klāt
+2
A tas Kriksis tā neko pēc sejas...
+1
deretu bilde pilna auguma :D
+3
Nu ja studentē būtu vienreiz jāieiet un no tā būtu atkarīga viņas atzīme, tad no prob - tautietei tak jāpalīdz, bet citādi - use SEO
+3
Khehehe, nošī foruma varētu sanākt daudz unikālu iegājienu :P
0
Totāls pseido-pokemonisms.
0
Mīnuss reiz mīnuss dod plusu!
+3
Vēlos pierakstīties uz unikālo apmeklējumu studentē!
+2
Darba laiks - 27 dienas mēnesī. Naktīs var būt samazināta aktivitāte.

Kāds ir arī apmeklējis kādā no tām it kā brīvdienām? Čoms stāstīja, kā pludmalē vienreiz tā sanāca, pēc tam no ceļiem līdz nabai viss bija aveņu krāsā. Labi, ka blakām upe bij, kur nomazgāt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas